Teade

Collapse
No announcement yet.

peerless,scan+speak ,vifa ja logic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    peerless,scan+speak ,vifa ja logic

    kelle huvi järgnevate toodete vastu siis meilige peerless@serwend.ee.koduelemendid esialgu ettetellimisel.tarneaeg umbes 3 nädalat

    #2
    On kodu audio elemente ka võimalik tellida või jääb asi ainult auto omade peale?
    Kas hind on võrreldes hulgakesi Audio Components NL-ist tellides konkurentsivõimeline?

    Comment


      #3
      Originally posted by spl@Feb 24 2005, 19:27
      kelle huvi järgnevate toodete vastu siis meilige peerless@serwend.ee.koduelemendid esialgu ettetellimisel.tarneaeg umbes 3 nädalat
      loe veel korra esimest postitust!
      tervitades: Tarzic

      Comment


        #4
        Kas hind on võrreldes hulgakesi Audio Components NL-ist tellides konkurentsivõimeline?
        Tundub, et kahjuks mitte...http://www.serwend.ee/docs/dst2005.pdf
        Vifa D27TG-35-06 tuli Hollandist kätte koos transaga kusagil 400-450 tükk, kui ma õieti mäletan, näiteks.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          ma juba nädal aega ootan meilile vastust, kus küsisin mõningate elementide hindu. kahtlane suhtumine...

          Comment


            #6
            Mina võin praegu küll selle firma kohta ainult positiivset õelda.
            Küsisin hindu, vastati praktiliselt kohe, esitasin tellimuse ja lubati kaup tarnida. Praegu veel asju käes pole, aga aprilli esimeses pooles peaks nende sõnul olema.
            Elame näeme.

            Comment


              #7
              Ju käib asi ikka selle sama Audio Components NL-i kaudu ja mingit uut ning head kanalit Paulil pole.

              Comment


                #8
                Originally posted by moi@Mar 4 2005, 07:42
                Ju käib asi ikka selle sama Audio Components NL-i kaudu ja mingit uut ning head kanalit Paulil pole.
                ära ole nii kindel midagi...

                Kui ma valesti aru ei saanud, siis majandab otse Danish Sound Technology`ga
                tervitades: Tarzic

                Comment


                  #9
                  Tegelikult on sul vist õigus, väike loogika viga oli.
                  Tavaliselt annavad tootjad väikestele ostjatele kehvema hinnaga kui suured hulgimüüjad samu asju väikesele ostjale müüvad.

                  Comment


                    #10
                    kahjuks on kogused suured mille pealt hind kukkuma hakkab.kui ostaksin elementi 1000tk saaksin kohe poole odavamalt

                    Kuna oli alles esimine tellimus siis ei sa kohe nagu väga hinda nõuda.

                    Hetkel käivad läbirääkimised tehasega ja parimal juhul õnnestub hindu alandada 10-20 % võrra

                    Comment

                    Working...
                    X