Teade

Collapse
No announcement yet.

ehitan kõlari kasti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ehitan kõlari kasti

    Nagu mainitud sai sooviks Keskuste kõlarid teise kasti ymber lyya!! kuna sai hiljuti Pioneeri 225w kõlar(kahjuks üks aind) muretsetud siis pole nagu keskuste kõlaritel niisama tolknemisest mõtet ja nad jäävad juba ausalt öeldes jalgu kah! :angry:
    Asuks siis asja kallale
    mul on 2x 100w (50rms) Sharpi kõlarit ja 2x 110w (75w) Kenwoodi kõlarit! Mõtlesin teha nii et paigutan nad ymber kahte kasti! noh alla paneksin Kenwoodi omad kuna on suuremad törtsu! ja selle peale Sharpi oma ning siis võtaks Kenwoodi tweeteri ja lisaks sellegi !! kesksageduse omad on ka kuskil olemas!! Kui kedagi huvitab milline peaks asi välja nägema siis lisasin ka oma projekti kavandist (Paintiga tehtud ja suht mõõtkavast väljas) Tahaks teada kas heli muutub paremaks kui Sharpi ja Kenwoodi elemendid yhes kastis on! Ei taha nagu enne lammutama hakata kui kast valmis on!! pakkuge ka mingit alternatiiv võimalust välja kui viitsite kuidas kõlarid paigutada ja kas on asjal mõtet naq!!!
    Kõlarite andmed (nii palju kui ma neid kätte sain) on joonise peal!!
    nb! Ärge joonise yle palju irwitage!!!
    Projekt
    päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

    #2
    Kind-a kahtlane idee...
    2 päris erinevat elementi jadamisi/paralleelselt pannes ei saa kunagi head tulemust, seega otsustada, kumb oleks sinu arvates mõistlikum ning kasuta ainult seda valjukat bassi osas.
    PS! Korralike kõlarite tegemine päris nii ikka ei käi, et lihmak-lohmak asjad kasti, suvalised valjukad ka ja läheb!
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Nujah! aga mis arvad sellest et kui ma teeks nagu shtli systemi vahele (no paneks plaadi vahele! siis ei peaks ju helid kastis segunema)
      päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

      Comment


        #4
        Sinuni jõuab ikkagi helide "segu". Erinevad tooted koos ei pruugi üldsegi sobida. Samuti tuleks jälgida, mida üks või teine element esitada suudab. Võib juhtuda, et 1 asi on kvaliteetne, teine mitte - ja tulemuseks on rikutud heli (võimalikust oluliselt madalam tulemus).
        Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

        Comment


          #5
          nojah!! ma enam ei viitsigi jamada nagu nendega! müün ära kellegile!! suht jama effekt on!tänan ikkagi abi eest!
          CASE CLOSED!
          päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

          Comment


            #6
            Effekti täpselt silmas pidasingi !
            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

            Comment

            Working...
            X