Teade

Collapse
No announcement yet.

UPS/Alaldi -> auto võim -> kõlar!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    UPS/Alaldi -> auto võim -> kõlar!

    Olen algaja selle kohapeale ning sooviks natukene abi saada... On jäänud kodus üle paar kõlarit(kokku kusagil 450RMS). Kas on võimalik selline aretis:
    Kõlareid toidaks auto võim, millele peaks andma voolu omakorda arvuti UPS või siis vana vene alaldi või veel arvuti toiteplokk?!
    Probleemiks on see ,et milline neist sobiks kõige paremini võimendi ära toitmiseks?! Millise amprid on piisavad!?
    Ärge palun kohe hakake halvustama.. palun aidake !

    #2
    Võttes aluseks oomi seaduse,autovõimendi toitepinge (12V) ja soovitud võimsuse 450W ning arvestades võimu kasuteguriks 50%,siis on vaja sul toidet 12V 75A!
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Edit: Ints jõudis minust ette

      Comment


        #4
        Sorry.. minu viga... nagu mainisin.. olen algaja... 450 on ikka max võim...! Igaks juhuks mainin ka ,et ma ei taha seda süsteemi toppida autosse vaid ikka tuppa. Küsin uuesti ,et kui 450 on MAX võim ,siis palju läheks ampreid vaja?

        Comment


          #5
          Siis kasuta ka toavõimu, tuleb odavam.

          Comment


            #6
            Originally posted by slinki@Dec 29 2004, 14:59
            Sorry.. minu viga... nagu mainisin.. olen algaja... 450 on ikka max võim...! Igaks juhuks mainin ka ,et ma ei taha seda süsteemi toppida autosse vaid ikka tuppa. Küsin uuesti ,et kui 450 on MAX võim ,siis palju läheks ampreid vaja?
            täpselt niipalju ampreid, kui su võimu kaitse peale märgitud on (rohkem võim lihtsalt ei tarbi)
            Intel inside.. Idiot outside...

            Comment

            Working...
            X