Teade

Collapse
No announcement yet.

Valjuhääldi ääre liim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Valjuhääldi ääre liim

    Tere, plaanis on valjuhääldil vahetada äär, (membraan) ja uurin mis liim on selleks kõige parem, mugavam. Tänades Mihkel

    #2
    Sa pead silmas ikkagi lõdvikut, mitte membraani ennast? Ise ostsin liimi samalt müüjalt, kes ka lõdvikud müüs.
    Special glue for speaker repair, glues foam & rubber surrounds, dust caps, etc

    Ei ole veel liimimiseni jõudnud, aga jutu järgi vee baasil ja näeb väga PVA moodi välja (ilmselt siiski mitte päris puhas PVA).

    Comment


      #3
      Pean tõesti silmas lõdvikut, hommikul ei tulnud nimi kohe meelde. Aga otsin sobivat liimi mida on Eestis müügil.

      Comment


        #4
        Küll ja veel neid tehtud. Tavapoe Moment suures tuubis on vägagi hea. Ja tulevikus lahtivõetav sobiva lahustiga.
        ats'i soovitatud liim on lihtsalt lisanditega PVA. Minu arusaamist mööda lisandid annavad tollele kollaka tooni ja kallima hinna. (olen ostnud ja kasutanud)

        Comment


          #5
          Selge Tänan

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud znif poolt Vaata postitust
            ats'i soovitatud liim on lihtsalt lisanditega PVA. Minu arusaamist mööda lisandid annavad tollele kollaka tooni ja kallima hinna. (olen ostnud ja kasutanud)
            ats'i antud lingil on ka link MSDS-le.
            Sealt saab kätte tootja ja mõned kasulikud vihjed.
            Nende abil jõuab toote eneseni.
            Toote hollandikeelsest datashedist loeb siiski niipalju välja, et tegu peaks olema sama tootega mida ats'i toodud lingil oleb müüja pisikesse pintsliga pudelisse villib.



            Minu arusaamise kohaselt pole tegu mingi PVA seguga vaid mingit sorti akrülaadiga.

            Comment


              #7
              Aleene's All Purpose Tacky Glue

              ORIGINAL GORILLA GLUE
              Mõlemat ise kasutanud, toimivad hästi. Esimene müügil käsitöö ja kunstipoodides. Teise ostsin Taivosterist Tartus. Mõlemad mingi lisandiga PVA laadsed liimid.




              Comment


                #8
                Tänan,see info sobib.

                Comment

                Working...
                X