Teade

Collapse
No announcement yet.

Filtri elektrolüütkondensaatori vahetus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Kasutaja "scanspeak" "heade kõlarite definitsiooni" võiks lausa kuhugi "kleepekaks" panna. Ilus, lühike, tabav.
    Samas kirjeldab ka kogu audiofiilsuse ilu ja valu - lõpptulemus sõltub ikkagi sellest inimesest, kes vastutab salvestise "purki" paneku eest.
    -

    Comment


      #32
      Minul oleks foorumlasele scanspeak küsimus: kas sinu kaasabil loodud kõlaritest kasvõi üks kuulub selle määratluse alla ja kui, siis mis mudel?
      Loomulikult oleks ka huvitav kuulda, milliseid firmasid - mudeleid sa ise hindad?

      Comment


        #33
        Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
        Minul oleks foorumlasele scanspeak küsimus: kas sinu kaasabil loodud kõlaritest kasvõi üks kuulub selle määratluse alla ja kui, siis mis mudel?
        Loomulikult oleks ka huvitav kuulda, milliseid firmasid - mudeleid sa ise hindad?
        Audese mudelitest meeldisid mulle kõige enam System 7 ja Excellence 3 mudel, mis olid toodetud ajavahemikus u 2008-2011(sellele eelnevad ja järgnevad mudelid siia alla ei käi).
        Estelonidest pean parimaks X-Diamond-i.

        Algusest lõpuni enda tehtud kõlaritele pole ma kunagi nime andnud aga valdav osa neist on justnimelt ülevalpool kirjeldatud ideoloogiast lähtudes tehtud(kui just omanik või tellija teistmoodi ei soovinud).
        Ka praegu mängivad kodus enda kokku pandud monitorid, millele on väga raske hõlma hakata ja võrdseid leida(seni pole veel õnnestunud).

        Olen ka upgradenud lugematul hulgal inimeste kõlareid ja seda alati ühe eesmärgiga – tuua sealt kõlarist välja kõik mida ta Tegelikult teha suudab, avada kogu tema tegelik potensiaal. Ja üheksal juhul kümnest ei jää originaalfiltrist järele absoluutselt mitte midagi alates filtri skeemist ja lõpetades seal olevate komponentidega.
        Firmad üritavad raha teenida(täiesti mõistetav) ja sageli nad kas ei taha või ei oska oma kõlareid mängima panna nii, et seal enam midagi paremaks teha ei saaks.


        Aga veelkord, selleks et kõlari tegelik headus esile pääseks, peab kogu kuulamisahel olema terviklik ja omavahel hästi kokku sobima. Olen ka oma eelmainitud lemmikuid kuulnud aegajalt mängimas mittesobilikes tingimustes ja emotsioone lihtsalt ei tekkinud. Ja selleks, et emotsiooni ei tekiks, piisab kasvõi valedest kõlarikaablitest või signaalijuhtmetest, rääkimata veel mittesobivast elektroonikast või paigast ära olevast ruumi akustikast.

        Comment


          #34
          Tänan toreda vastuse eest!

          Comment

          Working...
          X