Teade

Collapse
No announcement yet.

Filtrite koostamisel abi tarvis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kast paistab ülesummutatud, katseta väiksema täidisega ka. Ise oleks pannud bassikad eraldi kasti ja kesk ning kõrge väiksesse riiulikasti.

    Comment


      #17
      Crimson, sul on väga lihtsustatud arusaam kõlari filtrist ja "Sobiva filtri konstrueerimisest"...
      Ülesummutuse osas Hipsteriga ühel meelel.

      Comment


        #18
        (-: Jah olen kunagi eraldi kastidesse teinud ka aga seekord (pole ammu midagi teinud)sattusid nad ühte kesta.Mid eraldi keskkonnas nii et loeme ära(-: veel see 4 liitrine oleks suht kökats ka eraldi.
        Summutusega visuaalselt petab ära muidugi kuna see ülemine kasti osa Midi kamber pooleldi.Aga katsetama peab,nõus!
        No kõlari filtri arusaam:Peabki lihtne olema(-: Tegelikult miskit adun ja tean,et lõpusirge suht katsetamise mäng mida kunagi hommikutundideni harrastatud.Stimulatsiooniga pole tegelenud ja sestap abi palungi,et kes seda teinud ja kogemusi,annaks hüva nõu ja oma nägemuse skeemist millega edasi minna.
        Crimson
        http://www.album.ee/user/16860279

        Comment


          #19
          Crimson, elad sa kusagil Pelgulinna-Kalamaja kandis? Mul on tunne et ma olen kunagi ammu käinud sinu juures mingeid kõlareid kuulamas

          Sa võid muidugi katsetada ja kaugjuhtimise teel filtrit konstrueerida, sest igasugusel kogemusel on oma väärtus
          Aga kui saadud tulemus sind ei rahulda või tunned et vajadust proffessionaalsema abi järele siis seda saab ainult kohapeal lahendada.
          Sel juhul anna mulle privas teada.
          viimati muutis kasutaja scanspeak; 05 10 2021, 22:08.

          Comment


            #20
            Crimson, kui sul on mingit juhuslikku filtrit vaja, siis seda saab väga lihtsalt aga korraliku filtri jaoks on vaja korralikke lähteandmeid ja sobivas vormingus. Nende lähteandmete saamine võib keeruline ja töömahukas olla. Tavaliselt on lähteandmeteks kontreetses kastis mõõdetud valjukate ASK koos suunakarakteristikutega ja takistuse sagedussõltuvused. Kui need on olemas, alles siis on mõtet midagi simuleerima hakata.
            Scanspeak, sinu no comments postist sain aru.

            Comment

            Working...
            X