Teade

Collapse
No announcement yet.

Bassikõlari valimisel abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Bassikõlari valimisel abi

    tarkvara juhtimiseks vajad seda ikka.

    dj wichithra live mixing on numark mixdeck express with virtual dj 7.3 ... dj wichithra.cm...facebook - wichithra 071 2 9000 99

    Comment


      #17
      Vs: Bassikõlari valimisel abi

      Hm, ma olen läpakst muusikat mänginud läbi mixdecki aga heli osas ei täheldanud suuri erinevusi. Proovisin seratodj asja (läpaks ei tahtnud sellega hästi koostööd teha) ja siis mixxx nimelist asja mis töötas ilusti. Seal ei ole vist eriti vahet kust lugu mängida kui heli väljub mul mixdeckexpressist. Ja see helikaart scarlett tuleks vist panna kõlarite ja mixdecki vahele eks. Ma siin üritan lähiajal proovida heli läpakast otse kõlaritesse panna eks siis näe mis vahe on. Ma tänan kaasa mõtlemast ja aitamast, et eks ma ikka proovi. Algaja värk.

      Comment


        #18
        Vs: Bassikõlari valimisel abi

        Ja see helikaart scarlett tuleks vist panna kõlarite ja mixdecki vahele eks.
        Ei, see käib arvutile sappa. ja kõlarid talle järgi . ja tarkvaras sätid nõnda, et läbi scarlett'i tuleb.
        Pulti kasuta ainult tarkvara juhtimiseks. Ja kui soovid siiski puldi sisendeid pruukida, siis paned puldi väljundi scarlett'i instrumendi sisendisse.

        ma kardan, et see näiteks toodud scarlett jääb pisut lahjaks. hoopis Scarlett 6i6 võiks olla paras, see võimaldab rohkem ühendusi.

        Comment


          #19
          Vs: Bassikõlari valimisel abi

          ok, eks peab arvestama jah. Aga eks seda kumba seadme taha ma helikaardi topin saan katsetada siis. Hetkel tellisin progearist juhtme, et saaks läpakast 3,5mm jack heli kõlaritesse xlr 3din. Õnneks on olemas selline stereo 3,5jack - xlr3din, seda oleks mul vist selle scarleti puhul nigunii vaja kui läpakst otse sinna viia. Täna vaatasin ka xlr pesadesse ja nii kõlaritel kui seadmel on nr ühtmoodi õnneks. Kui saan selle juhtmega otse läpakast proovida heli siis vaatab mis edasi saab. Hetkel ikkagi suured suured tänud aitamast, oleks Tartus keegi asjalik sellel alal kutsuks kuulama vaatama, et asi õige oleks.

          Comment


            #20
            Vs: Bassikõlari valimisel abi

            Hetkel tellisin progearist juhtme, et saaks läpakast 3,5mm jack heli kõlaritesse xlr 3din. Õnneks on olemas selline stereo 3,5jack - xlr3din,
            võtsid selle: https://www.progear.ee/procab-mini-j...le-1-5m-hanger

            See võib isegi töötada. Kuigi on väga kahtlane paaritada unbal stereo ja balanced XLR. Ma kasutaks läppar -> kõlar ühendust vaid siis kui kõlaril leidub ka RCA sisend.

            seda oleks mul vist selle scarleti puhul nigunii vaja kui läpakst otse sinna viia.
            Ettevaatust! Need tava audio ja profi-audio kaablid/ühendused ei ole päris samad. näevad küll sarnased välja.

            lugemist:
            Knowing whether to use a balanced or unbalanced audio cable is important to your audio quality, so here's how they work and how to use them!



            kui lugeda ei meeldi siis:
            ▶︎▶︎ Ditch boring recordings with this 1-page Production Checklist: https://www.homestudiocorner.com/checklist*****CONNECT WITH ME:Facebook: http://www.faceb...


            oleks Tartus keegi asjalik sellel alal kutsuks kuulama vaatama, et asi õige oleks
            Proovi ise ühendust võtta.
            NEUMANN STUUDIO OÜ Reg. kood: 11008223 Asukoht: Riia 130/101, TARTU Tel +372 5057304 E-mail: elmet@neumannstuudio.ee Elmet Neumann - igasugused helindamise,

            äkki ta teab kedagi, kes tunneb asja ja viitsib juhendada.
            viimati muutis kasutaja olavsu1; 26 m 2017, 21:21.

            Comment


              #21
              Vs: Bassikõlari valimisel abi

              sai siis veits jännatud ja läpakast selle juhtmega kõlaritesse toimis ilusti. Heli sain kah korda kui equalizer apo natuke sättisin. Läpakasse toppisin lisaks mixxx ka mingi virtual dj varjandi ja serato dj. Mixxx ei olnud tuge minu mixdeckile, siis proovisin virtual dj, see toimis osaliselt, sain lugusid mixdecki kaudu valida ja käima panna aga heli ei saanud muuta. Äkki mõnd teist versiooni proovima. Siis proovisin seratot, seal sama teema, et heli saanud muuta ja lisaks mingi ime pärast ei saanud seratoga heli läbi läpaka, pidin heli kaablid mixdecki külge panema aga läpaka mõte kadus ära sest siis ei saanud ma equalizer apo heli mixdecki. Ei saanudki hästi aru miks mul ei õnnestunud sedasi apo asja rakendada, peab vist natuke veel jändama sellega, et saaks apo heli läpakast pulti ja vaadata kas toimib nii. See pani muidugi mõtlema, et kui panna ekvaliser puldi ja kõlarite vahele kas see ka aitaks, läpakas ma ju tegelt muutsingi heli ekvaliseri läbi ja see toimis.

              Comment


                #22
                Vs: Bassikõlari valimisel abi

                Nüüd siis otsustasin puldi ikkagi müüjale garantiikorras kontrolli viia. Numarkist sain vastuse oma küsimustele, et viige tagasi müüjale ja garantiisse. Õnneks inimene kes selle eelmine kevad ostis andis mulle ka arve kaasa. Müüjaga ka suhtlesin ja nemad soovitasid ka tagasi tuua, et vaadata mis lahti, et madal osa puudub sisuliselt. Muidu selle läpakast heli pulti ja sealt kõlaritesse sain toimima ja puldist nupud hakkasid ka tööle suure pusimise peale. Imelik oli see, et virtual dj puhul ei saanud ch1 ja ch2 tööle, et mõlemad deckid lasid heli ch1 ja ch2 kostusid vaikselt peale. Lõpuks leidsin programmi mis töötas aga jah eks pärast tallinnasse käiku ole näha mis edasi. Tänud kõigile aitajatele ja kui kõik korda saab siis vaatab kas seda bassi kõlarit ostab või mitte.

                Comment

                Working...
                X