Teade

Collapse
No announcement yet.

Palun abi bassikõlari valimisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Palun abi bassikõlari valimisel

    Tere foorumlased!

    Ehk leidub siin mõni pädev inimene, kes huvitub auto bassikõlaritest.

    Otsin omale korralikku ning võimalikult kompaktset bassikõlarit universaalkerega autosse! Praegu on neid firmasid nii palju, et võtab silmi ees kirjuks ning muidugi kõik ainult kiidavad omi tooteid.
    Ehk leidub mõni lahke inimene, kes jagab häid soovitusi!

    Võimendiks on mul gas pro 600 ning hetkel kasutan 2+2 oomise kõlariga. Rms sillatud ühenduse puhul on 600w.

    Muusikastiilid mida ma kõige enam kuulan on rap/hiphop, dubstep, dnb ehk siis selline bassimuusika.

    Mida ma bassikõlarist ootan? Sooviks, et kõlar mängiks võimalikult täpset bassi ning et heli oleks võimalikult kvaliteetne. Muidugi mida kallim, seda kvaliteetsem, kuid high end kõlarit ma ei otsi. Suuruseks võiks olla maksimaalselt 12 tolli. Heli ei pea siseorganeid raputama ning võimalikult kaugele auto salongist kostma. Pigem soovingi sellist, mis lihtsalt täidaks autosalongi korraliku, puhta, võimalikult täpse ning kvaliteetse bassiga. Woofer peab korralikult vastu ka pidama. Hind võiks maksimaalselt 150 euri olla.

    Tänan teid kõiki ette, kes leiavad natuke aega selle teemaga tegeleda

    #2
    Vs: Palun abi bassikõlari valimisel

    Saan aru, et otsid subbakat SQ tarbeks
    isiklikult on meeldinud RF P2 12" subbar, kinnises kastis ja ei jäänud puudu kuskilt midagi (helirõhult kui ka sellest kui madalale mängib) Kindlasti oleks ka Hertz ja Dls brändid mida soovitaks kuulata/vaadata.
    kinnises kastis dnb, dub bassi osa jääb nõrgaks, kui just aktiiv filtriga ei tee 20Hz-50Hz juurde lõiget, täpsemat bassi saab pandbass kastiga, kuid miinuseks on piiratud sagedusvahemik kus subbar mängib (osadel lugudel kick drum bassi pole ja on mega tausta bass)

    PS! kas otsid valmis kastiga komplekti või kasti teed ise.
    soovitaksin ka pöörduda Audiosound poiste poole oma küsimusega, e. teevad ka väikese demo kõlaritega mis neil olemas on (sain aru, et autos kõik juba olemas, ainult kõlar külge ja tuld)
    egas ei taha avalikustada mis kõlarit hetkel kasutad. mis hetkel kõlaril viga on.
    päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

    Comment

    Working...
    X