Teade

Collapse
No announcement yet.

Aktiivsubwoofer koju - milline?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aktiivsubwoofer koju - milline?

    Tervist,

    Ehk on kogenud kasutajaid, kes viitsib sõna sekka öelda.

    Soov leida hea aktiiv supakas koju, mis saaks hästi hakkama muusika, kui ka filmidega. See muusika pool tundub raskem osa. Blues, jazz jms akustiline on mul enamasti taustaks. Püntsa püntsa ajad on möödas, tahaks, et bass oleks täpne ja õige kõlaga ehk kontrabass kostub nagu kontrabass ning filmides vajadusel ikka madala otsa ka ära mängiks.

    Sai sõbralt laenatud prooviks B&W ASW610, tegi ikka väga head heli aga pigem filmide tarbeks. Muusika jaoks jäi ta esitlus ühenäoliseks ja täpsus ning heli avarus olid nõrgad. Olid suured ootused, ikkagi head review'd ja puha.

    Süsteem, mis kasutusel:
    Sony Str-dn1050,
    Esikõlarid Audes 063
    Kesk- ja tagakõlarid Technics SB-LV500 seeriast.
    Hetkel jäänud aegade algusest supakaks Tannoy FX5.1

    Ise miskit ehitama ei jaksa hakata, ajanappus jms.


    Tänud osavõtjatele.

    #2
    Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

    Teadmata hinnalage, julgen väljapakkuda Genelec'e.
    Tõsiseltvõetav Soome toodang.
    Our G and F Series speakers and subwoofers finally bring professional audio quality into the home. For music, movies and gaming, nothing matches Genelec's purity of sound, unique minimalistic design, total reliability and ease of use.

    Vaata F-seeriat ja kodukino bassikaid.

    Kui tekib huvi ja üldine hinnaklass on meeltmööda, siis usun, et meil on millest edasi rääkida, mida kuulata ja tegelikest hindadest rääkida.

    Võta julgelt kontakti, kui huvi.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

      Misasi on heli avarus? Misasi on suppari täpsus? Viskasite märki kuskil avaruses?

      Comment


        #4
        Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

        Arendaks enda poolt teemat edasi. Eramaja ja saab lisa bassi lubada. Sony str-dn860 ressiiver ja põrandakõlariteks DLS R66 ning väiksemad riiulikõlarid Heco 301. Plaan on ka mingi keskkõlar muretseda 150 eurose eelarvega (kel aega üle, võib soovitada) aga seda hiljem.
        Kuna arvan, et olen enda meelest üsna suur bassiarmastaja, siis sooviks muretseda sellele komplektile lisaks ühe aktiivsubwoofri. Lihtsalt meeldib kui filme vaadates oleksid efektid võimsamad ja muusikal oleks alumist otsa rohkem. Toa suurus on 30m2. Eriline ekspert ise ei ole ja küsiks siinsete inimeste käest nõu. Bassika hind võiks jääda 200 euro kanti.
        Olen ka mõned välja vaadanud ja sooviks teada millise ma võiksin siit nimekirjast kohe maha võtta ja milline on teie arust kaalutav variant sellises hinnaklassis.

        Aitäh!

        Tooteinfo : Aktiiv subwoofer Heco Victa II SUB251A Heco Victa II seeria aktiivsubwoofer. , , * 10 tolline valjuhääldi, * Kaks aerodünaamilist ineverterava tagaküljes, * Hi-level sisend - võimalik ühendada ka võimendite ja...




        http://www.okidoki.ee/item/4465543/ Mida see ace-bass endast kujutab?


        Üks Jamo 1810 subwoofer on ka mille hind alla 150 euro







        viimati muutis kasutaja kossur; 23 m 2015, 10:29.

        Comment


          #5
          Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

          Uuri SVS supparite kohta

          Comment


            #6
            Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

            Kui selle JVB hinna alla poole kaupled, siis peaks see parim variant neist olema.
            Omanud seda, kui ma selle suuremat varianti ja mõlemad rahuldavad täiesti sellises suuruses toas Sind igati bassivajaduse osas ära.
            Heco on ka enam-vähem OK.

            Comment


              #7
              Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

              Esmalt postitatud zebra1 poolt Vaata postitust
              Kui selle JVB hinna alla poole kaupled, siis peaks see parim variant neist olema.
              Omanud seda, kui ma selle suuremat varianti ja mõlemad rahuldavad täiesti sellises suuruses toas Sind igati bassivajaduse osas ära.
              Heco on ka enam-vähem OK.
              JVB? Mõtled siis JBL e150p ? Ei saa täpselt aru.

              Comment


                #8
                Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                JBL ikka jah... minu viga

                Comment


                  #9
                  Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                  Esmalt postitatud arendaja@hotmail.com poolt Vaata postitust
                  Tervist,

                  Ehk on kogenud kasutajaid, kes viitsib sõna sekka öelda.

                  Soov leida hea aktiiv supakas koju, mis saaks hästi hakkama muusika, kui ka filmidega. See muusika pool tundub raskem osa. Blues, jazz jms akustiline on mul enamasti taustaks. Püntsa püntsa ajad on möödas, tahaks, et bass oleks täpne ja õige kõlaga ehk kontrabass kostub nagu kontrabass ning filmides vajadusel ikka madala otsa ka ära mängiks.

                  Sai sõbralt laenatud prooviks B&W ASW610, tegi ikka väga head heli aga pigem filmide tarbeks. Muusika jaoks jäi ta esitlus ühenäoliseks ja täpsus ning heli avarus olid nõrgad. Olid suured ootused, ikkagi head review'd ja puha.

                  Süsteem, mis kasutusel:
                  Sony Str-dn1050,
                  Esikõlarid Audes 063
                  Kesk- ja tagakõlarid Technics SB-LV500 seeriast.
                  Hetkel jäänud aegade algusest supakaks Tannoy FX5.1

                  Ise miskit ehitama ei jaksa hakata, ajanappus jms.


                  Tänud osavõtjatele.
                  ---- Minu isiklik arvamus selle kohta kuidas sinu nimetatud b&w woofer mängis on sellline- ise kuulanud seda ja arvamus täitsa ok, vb peaksid otsima viga võimendis- ise proovinud erinevad av võimendeid ja sellest tulenevalt ka arvamus -parem võim -parem sound ka woofrist(Hk omanud erinevaid ja ka yhte kunagist tippu, woofirga ei sobinud, sony da5200, rahuldav olen ka muid sony omasid omanud, pioneer -oli siiamaank lemmik, nyyd onkyo(3007) nagu teinemaailm.soovitus!!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                    Esmalt postitatud soolo14 poolt Vaata postitust
                    arvamus -parem võim -parem sound ka woofrist
                    teema aktiivwoofrist, millist võimu mõtled? ka siis see võim mis woofri enda küljes on? või see kust signaal sisse tuleb ehk siis kas mp3 mängija, väline helikaart või ressiiveri line-out?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                      Muusikaks julgen soovitada SVS SB-1000 ja SB-2000 sub-e (olenevalt ruumist ja bassi võimsuse soovist), hinnaklass mõistlik, konkreetsus hea. Kui veel kangemat vaja ja kindlasti ühes kastis, siis on ka 13 tolline seeria neil olemas, hinnaklass küll selline, et igal juhul valiks ennem 2x eelmainitud mudelid, saab universaalsem lahendus ja rohkem mänguruumi paigutusel.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                        Äkki keegi oskab kommenteerida, kas see oleks katsetamist väät.

                        Tekkis mõte proovida ühendada lisaks riiulikõlaritele (6 ohm) üks aktiivne subwoofer tavalisele entry level stereovõimendile, (ca 400 EUR-i poes) millel puudub sub-out.
                        Võimendile saaks taha ühendada kaks paari kõlareid ja A ja B korraga mängima panna.

                        Oleks sellisel lahendusel mõtet?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                          Esmalt postitatud mrgs poolt Vaata postitust
                          Tekkis mõte proovida ühendada lisaks riiulikõlaritele (6 ohm) üks aktiivne subwoofer
                          Võimendile saaks taha ühendada kaks paari kõlareid ja A ja B korraga mängima panna.

                          Oleks sellisel lahendusel mõtet?
                          A ja B kõlareid pole vaja. Vaja on hoopis subwoofrit, millel on kõlarite liinisisendid ja -väljundid. Ehk siis need mustad ja punased keeratavad otsad kõlarikaablitele nagu võimendilgi.
                          Võimendist viid vasaku ja parema kõlari heli subi sisendisse ja sealt edasi väljundist kõlaritesse. Ongi kõik. Ja kasu on ka.
                          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                          Comment


                            #14
                            Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                            Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
                            Vaja on hoopis subwoofrit, millel on kõlarite liinisisendid ja -väljundid. Ehk siis need mustad ja punased keeratavad otsad kõlarikaablitele nagu võimendilgi.
                            Võimendist viid vasaku ja parema kõlari heli subi sisendisse ja sealt edasi väljundist kõlaritesse. Ongi kõik. Ja kasu on ka.
                            Ma proovisin sellist lahendust. Kasu oli, aga mitte märkimisväärset.
                            Soetasin ressi, kus oli sub-out. Siis sai toa mürtsuma

                            Comment


                              #15
                              Vs: Aktiivsubwoofer koju - milline?

                              Esmalt postitatud Hiid poolt Vaata postitust
                              Ma proovisin sellist lahendust. Kasu oli, aga mitte märkimisväärset.
                              Soetasin ressi, kus oli sub
                              Hiid, mis subbakaga sa proovisid Cartmani versiooni?
                              viimati muutis kasutaja vasaraonu; 02 m 2016, 10:49.

                              Comment

                              Working...
                              X