Teade

Collapse
No announcement yet.

25-50 W subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    25-50 W subwoofer

    tere

    oleks vaja lisada väikse mõõdulist subwooferit.

    kas keegi oskaks välja pakkuda lahenduse et ise ehitada, abi vajaksin elemendi,filtri, ja kõlari kasti osas

    aga võib ka valmis asju pakkuda.

    tänud ette

    #2
    Vs: 25-50w subwoofer

    kuna võimendit pole mainitud, ehk on see juba olemas, siis paluks infot selle osas esimese sammuna
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: 25-50w subwoofer

      tegelikult ega ei ole võimendit,

      plaanis oli hiljem vaadata seda, aga ka selle jooniseid võib arutada.

      Comment


        #4
        Vs: 25-50w subwoofer

        Sa hakka ikka tähtsamatest asjadest peale. Sellise võimsusega ei ole tegu subwoofriga. Ilmselt on tegu woofriga. Subwoofer mängib kõrvale kuuldamatuid helilaineid alla 20 Hz.
        Mille jaoks on vaja bassikat. Kus ta mängima hakkab. Miks võimsus peaks olema 25-50 wrms? teed asja keeruliseks enda jaoks. Uuri alguseks 100w rms elemente ja siis sinna juurde võimu. Nii väikse võimsusega woofri võimu pole ennem kuulnud ja kui on siis pole sellel pointi. Müdina tegemiseks peab olema võimsus suurem, et elementi liigutada ja sealt korraliku kvaliteetset heli saada.
        Kui tahad kvaliteetset bassi oma elutuppa võta ühendust!

        Comment


          #5
          Vs: 25-50w subwoofer

          okei, võibolla oli väike viga jah selles piirkonnas et 25-50, ytleme et 50w woofrit siis,
          mul on laua peal 2 genelec 6010A ja nende juurde woofrit pakutakse 5040a ,
          woofrit soovin kasutada lihtsalt muusika mängimiseks ruumis kui ma ei istu laua taga ,
          ei taha oma suuremat heli systeemi käiviada niisama arvutist muusika esitamiseks. asub ka natuke eemal.

          tänud vastajatele

          Comment


            #6
            Vs: 25-50w subwoofer

            Olgem ausad! Ega muusika jaoks ei ole vaja 20hz välja mängivat subwoofrit. Ja kui madalale suudab valjuhääldi mängida oleneb ikka kastist. Muusika jaoks - 3db 35hz juures on juba enamvähem. Võimsusel ja kvaliteedil pole samuti midagi pistmist. Tundlik element võib 5 korda lahjema võimuga ka paremat häält teha. Nendele väikestele kõlaritele väike subwoofer 50rms võimuga sobib. Esimene asi millest rääkida on raha. Palju nõus kulutama oled?

            Comment


              #7
              Vs: 25-50 W subwoofer

              aitäh

              proovime ni, ma ei ole väga palju ringivaadanud, et ma ei tea mis hindadega on elemendid ja muud vidinad.

              kui keegi on valmis tegema kasti , siis selle viimistleksin lõpuks ise,

              keerukam osa on elemendi, võimendi, filter,
              auto elemente jne võime arutada.

              hinna piiri ei sea, vaataks koos üle varjandid jne, ei ole vja väga hullu müdina woofrit.

              kui keegi tunneb et on sellise väiksemat sorti woofri valmistamisest huvitatud, siis võiks edasi rääkida konkreetselt

              mina sooviks tagasi hoidliku woofrit mida on paras kuulata.

              tänud ette

              Comment


                #8
                Vs: 25-50 W subwoofer

                jäi väike näpukas et auto elemente jne võime mitte arutada

                Comment


                  #9
                  Vs: 25-50w subwoofer

                  Esmalt postitatud tech poolt Vaata postitust
                  woofrit soovin kasutada lihtsalt muusika mängimiseks ruumis kui ma ei istu laua taga ... mina sooviks tagasi hoidliku woofrit mida on paras kuulata
                  Mulle jääb arusaamatuks, mida sa üldse "woofri" all silmas pead?

                  Comment


                    #10
                    Vs: 25-50w subwoofer

                    Segamini on aetud subwoofer ja woofer. Soovitakse woofrit. Nagu aru saan. Niisugune peaks paras olema- http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...oduct_id/3560/

                    Comment

                    Working...
                    X