Teade

Collapse
No announcement yet.

RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

    Tere foorumlased küsimus siis pealkirjas , asi ise maksab 180 euri turul uuena. Kas sellise raha eest saab korterisse kodukino juurde mahlasust? Subbari võim maksab juba samapalju kui ise ehitada ning ma ei tea kas on mõtet.
    Endal olid kunagi s-90ned ja need mängisid minu kõrva jaoks piisavalt madalale aga suured ja rohmakad ning korterisse mulle ei sobi.
    Tänud vastuste ja abi eest ette

    #2
    Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

    Samas hinnas on ka Jamo 210 , kas kellegil on emma kummaga kogemusi ?

    Comment


      #3
      Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

      Kindlasti ta toetab madalat otsa mingil määral kuid midagi väga head sealt loota ei ole. Piltidelt kiiruga vaadates tundub viimistluse kvaliteet hinnaga käsikäes käivat-mitte just väga hea... Tegelikult 'odavas' otsas nende bassikõlarite valik on suhteliselt kesine, mingi 225.- peaks saama ka Polk Audio PSW110
      Loe lähemalt: http://www.soundshop.ee/index.php?id...k Audio PSW110 ja 210.- Yamaha YST-SW215PF
      Loe lähemalt: http://www.soundshop.ee/index.php?id...ha YST-SW215PF

      Comment


        #4
        Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

        mnjaa see polk audio jäi alguses ka silma aga hetkel ei hakka minu rahakotile, andmed tunduvad küll head olema , Yamaha kohta olen kuulnud audiofiilide käest et ei tasu vaadata, pidavat puhistama ja löristama liiga palju

        Comment


          #5
          Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

          ja siis seda ka et üle 200 euri vaadates on valikul Jamo 260 , see sama polk audio ning veel JBL jne ma just vaatan odavuse poolest et mis selle raha eest saab, Jamo 210 võiks olla päris hea võrdlus RRR-iga

          Comment


            #6
            Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

            200 ega ka 400 euro eest ei saagi midagi audiofiilset...Yamaha ei ole nii musikaalne kui mõni teine siin läbikäinud bassikõlar kuid on oma 200 eurose hinnaga suht arvestatav tegelane...Jamo 260 ja Polk Audio PSW110 on kindlasti kuni 300 maksvate bassikõlarite seas head tegijad.

            Comment


              #7
              Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

              Aitäh info eest , eelarve aga ei kannata kahjuks, siiani on ikkagi kas siis Jamo 210 või see rigonda, mõlemad samas hinnas praktiliselt ja samade kriteeriumitega kuigi RRR on oluliselt raskem ning seeläbi peaks olema stabiilsem. Seda kui alla mõlemad mängivad reaalselt ei oska öelda. Üldkõlariteks on Jamo 426 s ja neil vaikselt kuulates ei kuule madalamat otsa üldse seepärast tahakski mingit asja mis mängiks sinna 35 kanti ka
              Valjudus ei ole mu paneelmaja korteris eriti teema nii et parem suppar oleks lihtsalt raiskamine

              Comment


                #8
                Vs: RRR Rigonda S AWS-1 kodusubwoofer,kas on väärt oma hinda?

                Ise kumbagi kuulnud ei ole. Välimuse järgi valiksin kindlasti Jamo, kaal on muidugi Raadiotehnika poolt.

                Comment

                Working...
                X