Teade

Collapse
No announcement yet.

Vaja Parameetreid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    numaiteaa äkki siis keegi targem viitsib ää arvutada selle kasti mõõdud?? ??? ise aretan siin juba pool pääva ja eriti aru ei saa sellest bassbox prost

    Comment


      #17
      Kas keegi oskab õelda kui mul on 42L kast ja ma tahan teha sellist kasti mis oleks umbes nii hea heliga nagu need
      kodu kinoski on(ma tahan sedelle tuppa panna).
      Ning ma ei tea neid parameetreid(ainult et kast on 42L/kõll400max/200norm/4Oomisageduse võin ka vajadusel leida.
      kas keegi kogenenum oskab soovitada midagi mis aitaks mul
      sobivat kasti ehitada?

      Comment


        #18
        mh tegelt kui nüüd olemasolevat informatsiooni silmitseda (maimäleta kas kuskil leheküljel või kastipeal) on kirjas et element mõeldud väikesele kinnisele kastile. mul samasugune tegin 40l kasti kinnise mätsib küll nagu

        Comment


          #19
          kast on valmis on vaja veel aint riie peale . tegin proovi licalt ja panin supaka kasti(kinni et kruvind) surusin kinni ja panin käima ja siis akkas natuke ragisema kui kõvasti mängima panna aga kohe kui kastist välja võtad siis kõik korras ??? :-/ mudu tahaks teada saada mis võib viga olla ?

          Comment


            #20
            Kast ei ole õhutihe, seinad pole korralikult omavahel yhendatud või mis iganes...
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #21
              kast on valmis on vaja veel aint riie peale . tegin proovi licalt ja panin supaka kasti(kinni et kruvind) surusin kinni ja panin käima ja siis akkas natuke ragisema kui kõvasti mängima panna aga kohe kui kastist välja võtad siis kõik korras ??? :-/ mudu tahaks teada saada mis võib viga olla ?
              millegi pärast tüüpiline xe mul oli 8" sama jama , et mingi sagedusega hakkas jubedalt ragisema ..äkki asi selles et kast liiga suur ise tegin kasti väiksemaks ja enam nagu sellist probleemi pole olnud.. :-/ muidugi ma kasutasin 8" kesksagedusteks.
              F&F

              Comment


                #22
                Saigi kast valmis 10" XE. kast ise 50 liitrit ja torud 2*75*250mm

                www.pilt.ee/narkokana<--PILDID

                Comment

                Working...
                X