Teade

Collapse
No announcement yet.

YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

    Kuna pole kunagi tubast subwoofrit olnud. Siis küsiks et kellel see on. Kuidas asjaga rahul? VÕimsus jms ? Ressiiver olemas nüüd veel 2,1 osta. Et kui võtan põrandakõlarid ca 130 w rms 2 tk ja selle sub. On kellegil taolist süsteemi ? Tuba kuhu läheb on 25 ruutu.

    #2
    Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

    Sellest on küll kahju, kui kellegil pole kodus supparit

    Comment


      #3
      Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

      Yamaha teemasi siin lahatud küll ja küll...Võimsused on kõvasti valetatud. Filmide vaatamiseks kõlbab aga muusika kuulamisega on lood natuke kehvemad. Odavas keskklassis samas polegi eriti midagi valida. Kõlari RMS ei väljendu helis, küll aga võimendi RMS võimsus....

      Comment


        #4
        Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

        Esmalt postitatud heitja poolt Vaata postitust
        Sellest on küll kahju, kui kellegil pole kodus supparit
        Pigem on siin ilmselt küsimus, et kellel on just see subwoofer Ilmselt pole need, kel see on, teemat lugema juhtunud.
        Võimsus on tal üle paisutatud ning ei vasta tegelikkusele ja arvamusi on seinast seina - üks kirub ja teine on rahul... Väikeses ruumis filmide vaatamiseks ilmselt kõlbab.
        Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
        Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

        Comment


          #5
          Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

          Ega see nr ei annagi mulle midagi. Tahtsingi teada, et kas selline jurakas ka väärt aparaat on. See suht suuremate hulgas poes. Väiksemad ei tee siis üldse häält vist. Tahan puhast ja sügavat bassi. Mitte et midagi üle taoks. Põhjas naguinii ei kuula seda arvatavasti. Kuna tegemist siiski korteriga. Ja kui kuskil sellest konkreetsest masinast räägitud, siis palun link selle kohta.

          Comment


            #6
            Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

            Kas see mudel on veel poes müügil? Peaks juba uuemad mudelid müügil olema... Ehk kasutatult vaadata, saaks odavamalt?
            Näiteks siin on paar inimest midagi arvanud ja siin on üsna kiitev artikkel kaugelt maalt austraaliast, kuid google abiks, leiad arvamusi veel.
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment


              #7
              Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

              ära saa nüüd valesti ka aru! ega see nüüd nii halb ka ei ole...ilmselt kui sul pole kunagi tubast bassikõlarit olnud siis normaalselt seatud süsteemis suudab ta sind positiivselt üllatada küll ja küll. 270.- soundshopis pole teab mis ulme hind kah...minu ja Cartmani nõudmised on ilmselt aastatega kasvanud ja see on nagu haigus....alati on vaja paremat ja sellega kaasas käib ka hinnasilt! :P

              Comment


                #8
                Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                Mul sõbra isal on sama isend,maja on kahe korruseline ja mõlemad korrused värisevad.Väga head madalat bassi teeb,filme on sellega jube hea vaadata ja ei ütleks et muusika poolest halvem on(sõltub mis muusikat kuulad)just eile käisin seal ja vaatasin seda, taha on kirjutatud 80W!Lubatud on ju 250W RMS?

                Comment


                  #9
                  Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                  Vaatangi kasutatult on ca 150-180 eur need praegu. Uuest peast saab mingi 270 kätte. Hind hinnaks, aga lihtsalt kas selline õigustab ennast 25 ruuduses toas. Või mida head teie soovitaks siis, nii kuni 300 eur eest?

                  Comment


                    #10
                    Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                    see antud yamaha võimendi võimsus on reaalselt 50-60w. Ise pole viimaselajal subwoofreid kuulamas ja uurimas käinud(ostsin audese SW U4). Mina valiksin midagi võimsamat lihtsalt, http://soundshop.ee/index.php?id=114...Audio%20PSW125, aga peaksid siiki ennem kuulama! Yamaha võtaksin mina kasutatult sest seda 300.- ta väärt ei ole...

                    Comment


                      #11
                      Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                      Kui kasutatult korraliku ja soodsa hinnaga kätte saad, siis õigustab end küll ja rohkemgi veel. Valiku üle ei ole mõtet väga muretseda, selle saad hiljem pea sama hinnaga maha müüa kui midagi muud soovid.
                      Ja kui kunagi ei ole olnud, ei ole üldse vaja muretseda - siis on iga subwoofer hea Kui oled piisavalt juba kuulanud, siis kunagi hiljem hakkad pead vaevama, kas peaks midagi välja vahetama hakkama, aga sinna on aega veel küll. Võibolla ei tahagi sel ajal enam supakat vahetada, vb hoopis midagi muud...
                      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                      Comment


                        #12
                        Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                        Autodes on mul neid hulgi olnud. Aga toa värk teine veidi ikka. Kodukino- st neid 5,1 tavalisi jurakaid on ka olnud ja 2,1 aga need kõik pisikesed. Pm sellised jamad mis antakse dvd mängija või kodukinoga kaasa. Neid mul hulgi olnud. Aga ikka kui kuskil käid kellel on või veel parem kuskil audio poes, ning kuulad mõnda, siis tahaks sinna elama jäädagi Tahaksi komplekti mis täidab kõik ootused. Mõnus heli mis käib pm kehast läbi Kui saab seda nii kutsuda. Mitte karjuvat pininat.

                        Comment


                          #13
                          Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                          Sihuke rumal küsimus veel, Et kui võimsaid kõlareid sellisele aparaadile järgi panna võib ? Ei lugenud ise kusagilt seda välja. Oli ainult see et 80 w supaka rms

                          Comment


                            #14
                            Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                            mis mõttes? millele sa mida järgi tahad panna?sellele supakale ei saa mitte midagi järgi panna.

                            Comment


                              #15
                              Vs: YAMAHA YST-SW515CH subwoofer

                              Supaka taha saab ühendada kõlarid äkki ? http://www.soundshop.ee/index.php?id=183 teine pilt, kus näitab kõlari tagust.

                              Comment

                              Working...
                              X