Teade

Collapse
No announcement yet.

Stereovõim ressile järgi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Stereovõim ressile järgi

    Nii,mure järgmine,ress yamaha rx-v567,sub.pre outist rca jaoturiga edasi 2rca juhtmega võimu su-z450 cd/aux sisendisse,võimul taga 2passiivsupakat,aga ei toimi.Kui ühendasin ressil audio out siis raadiot kuulates toimib.Ressil tablool näitab,et sub. on taga aga võim tööle ei hakka.Kas sub. pre outile üldse saab võimu taha ühendada?Või mida ma olen teinud valesti?Loodan,et kirjeldasin olukorda arusaadavalt.

    #2
    Vs: stereovõim ressile järgi abi vaja

    Saab ikka sinna võimu taha ühendada. selle jaoks see sub pre out seal on, et aktiivset woofrit ühendada sinna. Ja põhimõtteliselt ei ole vahet kas sul on aktiivne sub või võimendi ja woofer eraldi. Aktiivne on lihtsalt kaks ühes.

    Kas sellist võimalust ei ole et iga sisendi jaoks saad eraldi määrata audio seaded. Minu Yamahal vähemalt saab, aga mul natuke teine mudel.
    Et näiteks kui ta sul raadioga töötab, siis äkki DVD sisendil on subi volume maha keeratud või midagi sellist?
    Nii et võta manual kätte ja tuhni ressiiveri seadetes ringi.

    Vaata näiteks "Sound field program" seadet.
    "2ch Stereo:
    Use this program to mix down multi-channel sources to 2-channels. When multi-channel
    signals are input, they are down mixed to 2-channels and output from the front left and right
    speakers
    ."

    "7ch Stereo:
    Use this program to output sound from all speakers. When you playback multi-channel
    sources, this unit down-mixes the source to 2-channels, and then outputs the sound from all
    speakers
    . This program creates a larger sound field and is ideal for background music at
    parties, etc."


    Siis, "speaker setupist" vaata et subwoofer on sisse lülitatud. Ja et woofri volume nulli ei oleks keeratud.
    viimati muutis kasutaja Kkert; 08 m 2012, 13:14.

    Comment


      #3
      Vs: stereovõim ressile järgi abi vaja

      Tänud,töötab

      Comment


        #4
        Vs: stereovõim ressile järgi abi vaja

        Milles viga oli siis?

        Comment


          #5
          Vs: stereovõim ressile järgi abi vaja

          Kui isegi oskaks öelda.Surfasin kogu menüü üksipulgi läbi,ei midagi,siis täna hommikul panin ta uuesti automaatselt seadistama ja lõi järsku võimul tulukesed vilkuma.Jäigi arusaamatuks,mis talle mõjus,aga praegu töötab igas asendis.Tänud veelkord

          Comment

          Working...
          X