Teade

Collapse
No announcement yet.

75GDN-1-4 elemendile kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    75GDN-1-4 elemendile kast

    Tahaks ehitada sobiva kasti sellele üksikult seisvale elemendile mis mängiks madalamat otsa siis toas. Kasti ei tahaks väga suureks ajada.Olemas on mul ka miski originaal Radiotehnika S90 filter.Ehk on kellegil mingeid häid jooniseid või õpetussõnu mida jagada.
    viimati muutis kasutaja cockroach; 31 m 2012, 14:13. Põhjus: Parandus
    Intel inside
    Idiot outside

    #2
    Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

    Filtrist ple eriti kasu kui uue kasti teed, sest see vanast kastist ja sellejärgi häälestatud. Aga võid panna kyll vähemalt võtab selle kile heli ära.
    Muidu siin üks plaan http://donex-ua.narod.ru/el/sub.htm
    Aga see rohkem mõeldud 75GDN-1-4le

    Comment


      #3
      Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

      Olen seda lehekülge uurinud jah ,aga ei saa hästi venekeelest aru kahjuks. Ja vabandust tegin vea pealkirjas tegemist ongi 75GDN-1-4 elemendiga.
      Selline kast sobiks väga hästi nagu antud lingil on ,kuid mul on raske aru saada venekeelest. Et keegi võiks abistada sellega, või lihtsalt mulle täpsed mõõdud anda
      Sellel lingil oleva kasti kohta http://donex-ua.narod.ru/el/sub.htm
      Ma saan aru et seal on ainult kasti esiplaadi mõõtmed kuhu inverter ja element lähevad.Muid mõõtmeid nagu ei loe välja sealt kuskilt
      Intel inside
      Idiot outside

      Comment


        #4
        Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

        Seal on ju kasti pilt olemas ja ka kõik mõõdud pildil olemas ja arvud pole sugugi vene keeles. Pildi all ääres on mõõdud antud ja need on sisemõõdud.

        Comment


          #5
          Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

          Esmalt postitatud humax poolt Vaata postitust
          Seal on ju kasti pilt olemas ja ka kõik mõõdud pildil olemas ja arvud pole sugugi vene keeles. Pildi all ääres on mõõdud antud ja need on sisemõõdud.
          Sellel pildil?
          Click image for larger version

Name:	mõõdud.jpg
Views:	1
Size:	15,8 KB
ID:	866871
          Mina neid kõiki siit küll välja ei loe ... ma saan aru praegu et sisemõõdud on siis igal seinal 432mm ja kast on siis tavaline kuup.?
          Tahad siis nori.
          Intel inside
          Idiot outside

          Comment


            #6
            Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

            Kuule mees, mida sa seletad siin! Keegi pole norinud! Pole vaja öelda, et keegi norib aga mõelda on vaja! V-400 X 400 X 548 mm. Maht 87,68 liitrit. Esiplaadil on antud välismõõdud. Primaarne on täpsed sisemõõdud ja maht liitrites. Sisemõõdud on 400x400 mm ja kasti sügavus 548 mm. Mat. paksus on 16 mm ja kui arvad et see kuup on siis mina rohkemat ei oska öelda. Edasi mõtle ise ja arvuta ise kui materjali lõikama hakkad. Sees nurkades kasutatakse liistu mõõduga 20x20 mm. Mina võtaks materjali paksuseks 20-24 mm, mitte vähem.
            viimati muutis kasutaja humax; 31 m 2012, 15:45.

            Comment


              #7
              Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

              Esmalt postitatud humax poolt Vaata postitust
              Kuule mees, mida sa seletad siin! Keegi pole norinud! Pole vaja öelda, et keegi norib aga mõelda on vaja! V-400 X 400 X 548 mm. Maht 87,68 liitrit. Esiplaadil on antud välismõõdud. Primaarne on täpsed sisemõõdud ja maht liitrites. Sisemõõdud on 400x400 mm ja kasti sügavus 548 mm. Mat. paksus on 16 mm ja kui arvad et see kuup on siis mina rohkemat ei oska öelda. Edasi mõtle ise ja arvuta ise kui materjali lõikama hakkad. Sees nurkades kasutatakse liistu mõõduga 20x20 mm. Mina võtaks materjali paksuseks 20-24 mm, mitte vähem.
              Tänud et asja lahti seletasid mulle. Eks ma hakkan õhtupoole tegelema kastiga vast. Ainult et inverteri teen kandilise ja puust muud midagi ei muuda siis. Materjaliks on mul võtta 20 mm Saepuruplaat.Ehk siis mul tulevad välismõõdud 420x420x568 mm

              Palju inverteri pikkust muidu võtta ?
              viimati muutis kasutaja cockroach; 31 m 2012, 17:42.
              Intel inside
              Idiot outside

              Comment


                #8
                Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

                Kui küsida tohib, kas see sama skeem mis antud teises postituses, sobib ka 75GDN-1-8 bassi elemendile ?

                Comment


                  #9
                  Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

                  Esmalt postitatud cockroach poolt Vaata postitust
                  inverteri teen kandilise ja puust muud midagi ei muuda siis. Materjaliks on ... 20 mm Saepuruplaat.Ehk siis mul tulevad välismõõdud 420x420x568 mm
                  Arvutusviga!!
                  Inverteriks sobib ehituspoest solgitoru, lihtsam kui puust toru ehitama hakata.

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
                    Arvutusviga!!
                    Inverteriks sobib ehituspoest solgitoru, lihtsam kui puust toru ehitama hakata.
                    Mulle ei meeldi ümarad solgitorud.




                    Esmalt postitatud RKsilver poolt Vaata postitust
                    Kui küsida tohib, kas see sama skeem mis antud teises postituses, sobib ka 75GDN-1-8 bassi elemendile ?

                    Peaks sobima küll. elemendil ju lihtsalt ohmide vahe
                    viimati muutis kasutaja Scott; 09 m 2012, 02:47. Põhjus: kokku
                    Intel inside
                    Idiot outside

                    Comment


                      #11
                      Vs: 75GDN-1-4 elemendile kast

                      Mm, 1-8 mängis vist isegi madalamale kui 1-4 igatahes mingi hertzide vahe neil oli .

                      Comment


                        #12
                        Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

                        Esmalt postitatud cockroach poolt Vaata postitust
                        Materjaliks on mul võtta 20 mm Saepuruplaat.Ehk siis mul tulevad välismõõdud 420x420x568 mm
                        Välismõõdud tulevad siiski 440x440x588mm. Sul on ju 2 vastastikust seina ja pead nende kõigi paksusega arvestama, mitte ainult 1 seina.

                        Comment


                          #13
                          Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

                          Esmalt postitatud Kkert poolt Vaata postitust
                          Välismõõdud tulevad siiski 440x440x588mm. Sul on ju 2 vastastikust seina ja pead nende kõigi paksusega arvestama, mitte ainult 1 seina.

                          Tõsi. Mul juba kast valmis muidu ja ehitamise käigus said asjad paika täielikult tegelikult.
                          Intel inside
                          Idiot outside

                          Comment


                            #14
                            Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

                            Ise lähen seda teed, et ei kasuta puitu, kasutan vaakumiga tehtud süsinik kiust plaate, 2.5cm paksused, jäikust on ikka päris kõvasti ja ei kaalu midagi.
                            Kui valmis siis annan teilegi teada, tegin täna ainult esimese ja tagumise plaadi valmis, külgmised veel puudu.

                            Suht omamoodi komöödia oli 234mm freesiga ja elektri trelliga auku sisse lasta.

                            Comment


                              #15
                              Vs: 75GDN-1-1 Elemendile kast

                              Kui raha palju käes on, siis miks mitte.
                              Vahet tegelikult ei ole mis materialist. Põhiline et jäik oleks.

                              Comment

                              Working...
                              X