Teade

Collapse
No announcement yet.

Häda aktiivsubwoofriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Häda aktiivsubwoofriga

    Niisiis sai soetatud endale üks müristaja juurde, aga kuna puuduvad eelnevad kogemused aktiivse subikaga siis probleem suur.
    Tegu peaks olema 5.1 kodukino suppariga, millel on võimendi sees ja ka kõik väljundid teiste kõlarite jaoks.
    Niisiis.. probleem ise peitub selles,et asi töötab max võimsusel- niisiis on tüüpiline krõbin jms - mis ikka tekib asjadel, suhteliselt hästi kuulda - samas ka heli, mis ma asjale söötsin läpparist oli minimaalne, kuid võimendi võimendas konkreetselt selle - tulemus asjal on see et kõlar pläriseb - ehk peksab üle.
    Ideepoolest oleks lihtne sebida kuskilt kodukino ja läbi selle kasutama asja hakkata, aga kuna puuduvad suhteliselt võimalused asja sebimiseks siis küsimus selline, mil viisil oleks võimalik mul kuidagi moodi võimendi poolel võimsust maha kakkuda.?
    Kuna häid mõtteid endal ei olnud, panin esialgu läppari ja võimu vahele reostaadi, millega läppari heli mahakakkuda ( asi selles et tahaks ikka et läpparist tulev heli oleks n.ö max aga võimust oleks võimalik asja seada. Mõtteid ? (:

    #2
    Ikka kuidagi imelik vea "diagnoos" - miks peab olema signaaliallika helitugevus max. ja võimendi reguleeritav?
    Ikka signaaliallika helitugevus peaks olema reguleeritav.
    See ragina kirjeldus annab alust arvata, et võimendi on vigane või valjuka element on turkis...
    viimati muutis kasutaja Scott; 19 m 2011, 02:23.
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Häda aktiivsubwoofriga

      Ühesõnaga keeruline värk seletada. seega teeme asja lihtsamalt, Aktiivne subwoofer( e võim+kõlar).
      Häda selles et võimendil ei ole olemas mittemingit võimalust vol -i kruttida ennem kõlarisse jõudmist ehksellest tulenevalt oleks vaja siis kuidagimoodi monteerida vahele võimendile endale volüümi nupp võimuud sellist, mis lubaks ennem heli maha kruttida kui see kõlarini jõuab.

      Comment


        #4
        Vs: Häda aktiivsubwoofriga

        volüümi nupp siis ikka võimendi ette!

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud kreeman1 poolt Vaata postitust
          Niisiis.. probleem ise peitub selles,et asi töötab max võimsusel- niisiis on tüüpiline krõbin jms - mis ikka tekib asjadel, suhteliselt hästi kuulda - samas ka heli, mis ma asjale söötsin läpparist oli minimaalne, kuid võimendi võimendas konkreetselt selle - tulemus asjal on see et kõlar pläriseb - ehk peksab üle.
          Ideepoolest oleks lihtne sebida kuskilt kodukino ja läbi selle kasutama asja hakkata, aga kuna puuduvad suhteliselt võimalused asja sebimiseks siis küsimus selline, mil viisil oleks võimalik mul kuidagi moodi võimendi poolel võimsust maha kakkuda?
          Milles küsimus? Ikka samamoodi jätkata...nivoo põhja ja ei mingit muusikat, jääb ju tümakas! Plärin aga on ju "rosinaks" rikutud valjukatele, rikutud kuulmisele!

          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
          Ikka kuidagi imelik vea "diagnoos" - miks peab olema signaaliallika helitugevus max. ja võimendi reguleeritav?
          Ikka signaaliallika helitugevus peaks olema reguleeritav.
          See ragina kirjeldus annab alust arvata, et võimendi on vigane või valjuka element on turkis...
          Soovitus tehniliselt õige, aga ilmselt valel aadressil!
          viimati muutis kasutaja Scott; 22 m 2011, 03:01. Põhjus: 3 kokku

          Comment


            #6
            Vs: Häda aktiivsubwoofriga

            Esmalt postitatud rainadov poolt Vaata postitust
            Milles küsimus? Ikka samamoodi jätkata...nivoo põhja ja ei mingit muusikat, jääb ju tümakas! Plärin aga on ju "rosinaks" rikutud valjukatele, rikutud kuulmisele!
            Mmnjah.. oma arvamuse avaldamine pole keelatud.
            Igatahes abi ma juba sain tänu ühele elfa kasutajale.

            Eniveis probleem lahendatud.
            Lahendus : 5.1 Helikaart Sub out väljundiga. Niinimetatud plärina põhjustas Vale signaal ehk suppikas tahab saada signaali mis oleks võimalikult madal. Tavalise helisignaalipuhul peksab üle
            Igatahes aitäh neile kes võtsid vaevaks aidata isegi kuigi kirjeldus oli segane. Nüüd olemas korralik kodune kinuu (:
            viimati muutis kasutaja kreeman1; 22 m 2011, 15:39.

            Comment


              #7
              Vs: Häda aktiivsubwoofriga

              On teemaalgataja kindel, et seal wooferil taga 5.0 väljundid? Ma oletan, et need on pigem High Input signaali sisendid.
              Estonian SPL & Sound
              @gargru

              Comment


                #8
                Vs: Häda aktiivsubwoofriga

                ausalt öeldes ei tea öelda, sest otseselt kasutan ma seda siiski bassikõlarina viitsimist saan kunagi siis proovin paremini järele.

                Comment

                Working...
                X