Teade

Collapse
No announcement yet.

bassika mõjumine monitorile ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    bassika mõjumine monitorile ??

    mul on yx mini subwoofer . kui ma keeran sellel volyymi põhja , siis hakkavad ekraanil levima mingid lainetused . ainult yhes ääres . miks see nii on ?

    nb ! kui see kõlar ei tööta ja on ikka sama kaugel ekraanist (u. 5cm) siis ei teki mingeid laineid ..


    #2
    sama asi peaks tekkima siis ka, kui sa monitori peksad 8)
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    Comment


      #3
      ma arvan et asi on selles et kõlar monitorile liiga lähedal see mini subwoofer pole sul magneetiliselt varjestatud ning tekitab monitorile mingeid laineid..aga kui paned natuke kaugemale mis siis juhtub?
      F&F

      Comment


        #4
        Sul ilmselt see miniwoofer liiga lähedal monitorile :P See et ühelt küljelt läheb värviliseks on siis tingitud magnetväljast.
        Kõik pole kuld mis hiilgab

        Comment


          #5
          hm .. kui ma selle bassika liigutan monitori äärest eemale , siis niikuinii midagi sinna enam ei teki ..

          Comment


            #6
            mul sama mure, kuigi konitor ei värise laua peal, aga kui volumet keera siis 2m kauguselt subwoofrist pilt kukub hyplema! ;D 2x10" 1000/260W Bandpass Kenwood

            Comment


              #7
              Tänapäeval soliidse firma nimi maksa midagi. Miskipärast
              telekatele saab varjestatud VH panna.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                sinna saab panna ja seal ongi

                Comment


                  #9
                  njaa...tuletab häid aegu meelde..kui suvel..oli veel vana arvuti...2xs90 müttasid.ja nad olid mingi 3m kaugusel monitorist ja monitori pilt värises täiega tümmi järgi ;D
                  mida sa lohh vahid

                  Comment


                    #10
                    aga kas sis ekraan värises selle vibratsiooni tõttu või mingite magnetlainete tõttu ?

                    Comment


                      #11
                      minul on ka sihuke jama. aga tavalise k6lliga. paned monitorile liiga l2hedale, kohe l2heb roheliseks, triibud tulevad jne. . ainuke asi mis aitab on kaugemale viimine. praegult mul ~20cm kaugusel(mingi philipsi saast on, lsb650c/41, vist 6oomi) k6larist ja ei m6juta ekraani
                      http://www.alldatasheet.com/

                      Comment


                        #12
                        minul on ka sihuke jama. aga tavalise k6lliga. paned monitorile liiga l2hedale, kohe l2heb roheliseks, triibud tulevad jne. . ainuke asi mis aitab on kaugemale viimine. praegult mul ~20cm kaugusel(mingi philipsi saast on, lsb650c/41, vist 6oomi) k6larist ja ei m6juta ekraani
                        Magnetlained on võlusõna, selle vastu aitab tõesti kas kaugemale viimine või siis magneti varjestamine.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          aga kuidas seda varjestada, h2dasti oleks vaja monitori k6rvale panna :-[
                          http://www.alldatasheet.com/

                          Comment


                            #14
                            tahax isegi seda siis teada et kuidas varjestada ?

                            Comment


                              #15
                              ok ärge näkku löögeaga kas varjestuseks ei kõlbaks näiteks mingi õhemaplekiga kasti sees yle löömine ? : :-/
                              F&F

                              Comment

                              Working...
                              X