Teade

Collapse
No announcement yet.

Polk Audio GNX124 12" 400 Watt Sub Woofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Polk Audio GNX124 12" 400 Watt Sub Woofer

    Oli vahepeal üleval teema nagu visaton 12" vs Audes 10". Ilmselt Visaton jääb ära. Leidsin ühe Polk Audio woofri mis hinnaklassilt sama. Kas on mõtet sellise woofriga aktiivset subwoofrit teha? Mis hinnaga ja kust selle woofri Eestist kätte saab?

    #2
    Ei soovita sul auto elemente tubastesse tingimustesse eriti installida. Hääl võib ju tegelikult päris hea olla. RMS sel kõlaril 175W. Üldiselt loetaxe oma võimsusklassis parimax subwooferix, ise ei tea, pole kuulnud. Samas hind jäi sinna 2k and up kanti, kui ma ei exi ?
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Siis jääb ilmselt see element ka ära. Äkki oskad midagi paremat soovitada. :-/

      Comment


        #4
        Toas võib auto woofreid küll kasutada. Ma olen kuulanud ja päris hea mulje on jätnud.

        Comment


          #5
          võib kasutada kyll, miskit ei väidagi vastu AGA tihtipeale on autowoofrid m6tetult kallid ntx võrreldes koduste elementidega :P

          Mina soovitaks sul uue audese elemendi poole vaadata
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            on keegi sellega uue woofriga teinud midagi? Vaatasin ka Pioneeri woofreid aga neid siin eriti nagu ei kiideta.

            Comment


              #7
              Pioneeri tõesti ära vaata. Parima tulemuse peaxid saama just selle audes-ega, väga lubav subwoofer juba häälestuse poolest.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                sellega ongi vist siis teema lõpetatud. Jääb ikka Audes.

                Comment


                  #9
                  Miks Visaton ära langes(B)?
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    1. Visaton on küll 12 tolline kuid tal pole korraliku alu korvi taga, Audesel on see olemas (muideks Visatoni high-end valjukatel on kõikidel alu korv)

                    2. AUDESE saab otse poest osta, Visatoni peaks tellima ja hind on ka suurem

                    3. kuna te kõik siin soovitate Audest siis peab ju teid uskuma et ta ikka hea asi on.

                    Comment


                      #11
                      Nii Visaton kui ka Audes mõlemad head

                      Comment


                        #12
                        Kuna siiamaani pole Audese kohta adekvaatseid andmeid veel saada, siis natuke tume koht vette hüppamiseks. Minu soovitus oleks vaadata veel ringi, pealegi - sa võid ju Visatonilt W250S võtta, siis nagu võrdsed Audesega.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          kas see Visaton w250s on Audese 75W104-4 woofrist parem?

                          Comment


                            #14
                            Võta andmed, arvuta kast ja siis vaata edasi. Niisama pole midagi mõtet siin heietada.
                            Veel parem oleks teha paberil selgeks mõlema valjuka +sid ja -sed.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment

                            Working...
                            X