Teade

Collapse
No announcement yet.

kas kellegil on supa kasti müüa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas kellegil on supa kasti müüa

    ma tahaxin supa kasti osta 8"kõlli jaoks

    #2
    Oleneb elemendist ju räägi lähemalt mis kõll on ... Äkki saame aidata Maili juba siis parem: djdixo@hot.ee
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Aga miks sa ise ei tee? Kui sul mingi mõõtmed või vabamaht olemas, siis ju suht lihtne mingi kast kokku klopsida. Kui oled Tallinna kandist, siis võin ka oma teenuseid pakkuda. On võimalus teha igasugu moodi. Anna teada missugust kasti tahad ja mis elemendile - usun et on võimalik kõike korraldada.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Aga miks sa ise ei tee? Kui sul mingi mõõtmed või vabamaht olemas, siis ju suht lihtne mingi kast kokku klopsida. Kui oled Tallinna kandist, siis võin ka oma teenuseid pakkuda. On võimalus teha igasugu moodi. Anna teada missugust kasti tahad ja mis elemendile - usun et on võimalik kõike korraldada.
        saada mulle meiliga mingi project siis on ok või anna mulle mingi aadres kust saab infi

        Comment


          #5
          Oleneb elemendist ju räägi lähemalt mis kõll on ... Äkki saame aidata Maili juba siis parem: djdixo@hot.ee
          //ma tahan sellist kasti kus on 2 bassi reflektorit ja kõll on kasti sees kas sa leiutaksid sellise mulle............

          Comment


            #6
            sa mõtled bandpass'i.. äkki intzil on selle valjuka korralikud andmed..siis saab keegi BBP välja mõõdud arvutada.. aga seda on väga raske teha.. väikegi kastimõõdu muutus võib heli per*** keerata

            Comment


              #7
              Kahe bassi reflektoriga ei ole veel bandbass. Ma arvan millegi pärast et sa tahad tavalist inveterkasti mingi 8" woofri jaoks, kuhu tuleb teha disaini pärast kaks inverterit. Või mõtled sa tõesti bandpassi? Sel juhul on asi nii keeruline, et ausalt öelda soovitaks mõtte maha matta, - või siis valmistuda selleks et tuleb kõvasti katsetada ja ümber teha.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8

                //ma tahan sellist kasti kus on 2 bassi reflektorit ja kõll on kasti sees kas sa leiutaksid sellise mulle............
                kasti sees.. sellest saab aru,et ta tahab bandpassi

                Comment


                  #9
                  Ahjaa, minu viga. Vabandan. Bandpassiga selline lugu et pordi resonantssageduse peaks tuunima kuhugile 50 - 65 Hz kanti, siis ta töötab kah ja teeb ka häält natuke. Eeldatavasti on siis niimoodi, et tagumine, kinnine kast on tiba väiksema vabamahuga kui tavaliselt; esikast on aga umbes pool taga kasti mahust. Siis võib asi isegi õnnestuda. Ja inverterid peavad olema korraliku läbimõõduga, väheamalt 70mm kanalisatsioonitoru. See jutt kehtis nüüd 4. järku bandpassi ehituse puhul.
                  Kui aga sa mõtlesid 6. järku bandpassi, siis üldiselt edu sulle. Ma olen korra teinud 6. järku bandpassi ja tulemus lõppes sellega et 6ndast järgust sai 4ndat järku bandpass. Sai kõvasti pead murtud ja proovitud erinevaid invertereid.
                  Kui sul on aga käsil esimene projekt siis soovitaks teha inverterkasti ja ise. Saad piisavalt hea kasti ja ka katsetada piisavalt palju. Lõpptulemus võib aga alates talutavast lõpetades supertulemusega lõppeda. Bandpassi puhul on oht, et asi läheb vett vedama nii 90% töenäosusega.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Disaini mõttes on kaks toru ju täitsa nunnu, aga sa pole meile veel rääkind, et kas soovid seda kasti koju või autosse ?
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      bandpassi vist pole eriti mõtet autosse panna.. aga see minu arvamus... ja kui oled alles selles kõlarite tegemises algaja,siis ära bandpassi tegemise peale aega raiskagi..

                      Comment


                        #12
                        Õieti tehtud bandbass autosse on iga myristaja unistus ;D Aga alguse kohta jah see bandbass ehitamiseks ei kõlba. Vähemalt mina niipea veel midagi sellist ei plaani.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          ma ka ei julge teha seda bandpassi.. programm näitab küll häid tulemusi,aga ega tegelikuses vist see nii lihtne pole..

                          Comment


                            #14
                            Bandpassi kohta võib niipalju öelda veel et kui tahad tõesti teha ja kogemusi ammutada, siis tuleb valmistuda selleks, et läheb kõvasti aega, materjali ja närvide kulu on kah suur. Soovitaks alustada sellest et teha mingi programmiga mingi kasti retsept valmis, see ilma lõppviimistluseta kuidagi kokku klopsida(aga nii et vajaduse korral saab tagasi algosadeks võtta) ja siis kuulata-proovida. Kui ei meeldi muuta inveteri pikkust. Kui ikka veel hea ei ole, siis mängida kasti mahtudega. Ühesõnaga, tööd-kui-palju.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #15
                              Ja sellejaoks peax natuke rohkem andmeid ka leiduma mitte ainulQts, Vas jne ...
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X