Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofer!

    Otsustasin teha Subwooferit oma tuppa.
    niisiis otsisin suhteliselt võimsa kõlari "Vibe 12" 1600W"


    Mul oleks vaja teada kui suurt kasti teha,ja valemit kasti liitrite arvutamiseks
    ning milline võimendi sobiks?
    Äitäh!

    #2
    Vs: Subwoofer!

    Teen ettepaneku modedel kohe sellised teemad kustutada ja saata kasutajale PS, mis selgitab otsingu kasutamist.
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: Subwoofer!

      Miks keegi ei suuda otsingut kasutada?
      Kogun vanu emaplaate ja mälusid. Tartus tulen ise järgi. 5689 seitse 375

      Comment


        #4
        Vs: Subwoofer!

        Viimasel ajal tuleb selliseid teemasid ikka lademes. Ajab vihale, kurat!

        "Ostsin odavalt eriti "võimsa" ja kindlasti AUTOelemendi"
        "Tahan kasti ehitada, ei tea asjast mitte s***agi, otsida ega teooriat lugeda ei viitsi."
        "Aidake!"

        Ja kui keegi isegi viitsib midagi kirjutada, mingeid mahte vms. soovitada, tuleb välja, et isegi ruumala valem on võõras. Mida siis saagimisest, liimimisest jne. rääkida!?

        Et päris nagatiivne post ei oleks teen lihtsa ja loogilise kokkuvõtte, kuidas asi peaks välja nägema.

        *Kastiehituse teooria kas või enam-vähem selgeks, seal hulgas elementi/e kirjeldavate T/S parameetrite tundmine.
        *Tõmbad bassbox pro, õpid seda kasutama.
        *Tutvud sealse andmebaasiga ja valid 1. projektiks mõne elemendi, mis seal andmebaasis olemas on, see muudab asja palju lihtsamaks. (märksõna on Visaton)
        *Ja kui siis veel vaja, teed foorumisse teema, kus kirjutad ka tegemiset ja postitad pilte. Et ei oleks ainult küsimused, vaid annaks vastu ka ülevaate resultaadist.
        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

        Comment


          #5
          Vs: Subwoofer!

          Ärge nüüd nii närvi ka minge!!

          Comment


            #6
            Vs: Subwoofer!

            Esmalt postitatud Darkness500 poolt
            Ärge nüüd nii närvi ka minge!!
            Aga vabanda ennast kuidagi välja

            Comment


              #7
              Vs: Subwoofer!

              aga miks mitte auto element ? vahet ju pole,tuppa sobib küll.
              Võtke rahulikumalt.
              muidu proovin seda programmi.

              Comment


                #8
                Vs: Subwoofer!

                Esmalt postitatud Kry poolt
                aga miks mitte auto element ? vahet ju pole,tuppa sobib küll.
                Võtke rahulikumalt.
                muidu proovin seda programmi.
                Justnimelt, mul vibe slick s-15 toas ja igatirahul selle heliga. Muidugi kui võimas autoelement võtta tuleb ka võrdväärne võimendi muretseda et sealt üldse midagi väljapigistada
                TeamRMS

                Comment


                  #9
                  Vs: Subwoofer!

                  ega 12` ka paha pole.
                  ei tule enam meelde,mis mõõdus kast oli, igatahes liitrid ei kottinud mitte kedagi.
                  katsetama pidi küll mitu korda jne aga asja sai.
                  umbes mõõdud olid:
                  lai:1m, võis ka rohkem olla. igatahes väga napilt läks sirtsu bagassi
                  kõrgus: 45cm
                  sügavus 50cm

                  Comment


                    #10
                    Vs: Subwoofer!

                    Ma ei saa aru mis te virisete!? Olete ise kunagi otsingut kasutanud ??? Lihtsale otsingule tuleb vastus al´a 10-20 lk teemasid, see teeb 100-200 teemat. Keskmine teema 10 postitust 1000-2000 postitust!! Kes see viitsib neid läbi lugeda kui ekspert pole. Ega me kõik siin arvutitaga ei ela ,et võime tundidekauppa postitusi lugeda ja lõpuks siis targemad olla või siis mitte. Tavaline inimene teeb posti ,et oma küsimusele vastus saada ja peale seda arvuti kinni ja kõik.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Subwoofer!

                      [quote=forint]Kes see viitsib neid läbi lugeda[quote]

                      Kes see viitsib sellise suhtumisega tegelasi aidata...
                      Mingi aeg püüdsin ikka aidata nii palju kui oskan, aga nüüd tuleb juba iga päev paar sellist teemat. Põhi probleem ongi selles, et ei viitsita vanu teemasid lugeda, kus on enamus vastuseid olemas.

                      Mina enam ei viitsi!

                      [quote=forint]Olete ise kunagi otsingut kasutanud ??? quote]

                      Ei ole.
                      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Subwoofer!

                        Esmalt postitatud forint poolt
                        Ega me kõik siin arvutitaga ei ela ,et võime tundidekauppa postitusi lugeda ja lõpuks siis targemad olla või siis mitte. Tavaline inimene teeb posti ,et oma küsimusele vastus saada ja peale seda arvuti kinni ja kõik.
                        Tavaline inimene teeb uue teema oma küsimuse jaoks, millel võib vastus juba olemas olla, siis siin "erilised" inimesed vastavad iga nädal peaaegu samale küsimusele uuesti ja uuesti.

                        Otsingut kasutan alati, miks mul muidu nii vähe postitusi on, olen foorumist nii palju abi saand, ja seda ilma et kellelegi korduva küsimusega teemat teeks, millega kaasneks veel hunnik postitusi, millega seletan miks ma otsingut ei kasutanud.

                        Otsingus tuleb kasutada sõna mis on seotud vaid vajaliku teemaga. Otsingut on soovitav teha ainult selles teemas, millega on seotud küsimus ning ongi palju vähem tulemusi. Et mitte aega raisata ja lugeda kõiki postitusi läbi tuleks vaadata tulemuste hulgas ainult pealkirju, kui teema sobib, siis loed.

                        Siit tuleb üks probleem, ükskõik mis otsingut kasutada, tuleb palju teemasi nimega "abi vaja" "kuidas teha" "paar küsimust", millest teema on, seda ei tea, sest pealkiri oli nii pikk, et sinna ei mahtunud sõna element, kast, võimendi vms.
                        Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                        Comment


                          #13
                          Vs: Subwoofer!

                          olgu,kas keegi saaks mulle kasti mõõte anda ,kinnine kast ja 1500w basskõlarile(sellest bassbox pro-st ei saanud ma mitte kui midagi aru)
                          kõlar siis 12"

                          Comment


                            #14
                            Vs: Subwoofer!

                            Esmalt postitatud Kry poolt
                            olgu,kas keegi saaks mulle kasti mõõte anda ,kinnine kast ja 1500w basskõlarile(sellest bassbox pro-st ei saanud ma mitte kui midagi aru)
                            kõlar siis 12"
                            A x B x C on valem. Arvuta ise. Kasti maht võiks olla üle 30 liitri aga mitte üle 70 liitri.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Subwoofer!

                              võin öelda, et kinnine ei tee sellega nii head õhurõhku,kui inventeriga. sain omale tagasi sama vibe. hiljem lisan mõõdud.

                              Comment

                              Working...
                              X