Teade

Collapse
No announcement yet.

Võhikul on mõned küsimused.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võhikul on mõned küsimused.

    Nimelt plaanin soetada endale uue woofri tuppa, mis just mängiks rohkem alumist osa, ehk siis mängiks ilusti välja ka 35 Hz. Et siis esialgne plaan oli 100w100-6. Üks kast on olemas, 62L, mis sobiks audesele hästi, aga teine küsimus tuleb siis inverteritega, et kui on antud inverterit mõõdud: 2x103x400, et siis kaks toru, 40cm pikk aga kuidas see 103mm on inverteri läbimõõt või mis?. Kui on läbimõõt siis vist ei sobi, sest endal inverterid umbes 7cm läbimõõduga.Ja kolmas küsimus siis takistuste kohta, et mida need täpsemalt näitavad ja mis neil vahet on, nagu aru olen saand siis mida väiksem takistus seda parem? Kui on mõni parem woofer teil pakkuda tuppa siis ootan heameelega pakkumisi, suuri võimsusi taga ei aja, aga sooviks just sellise hästi madala bassi mängimist.

    Loodan et väga segane jutt pole.

    #2
    Vs: Võhikul on mõned küsimused.

    Esmalt postitatud Darkness500 poolt
    Ma ei saa aru mis vehid siin oma kummipumbaga igas postituses

    Comment


      #3
      Vs: Võhikul on mõned küsimused.

      75w104-4 soovitaks rohkem.
      Omand 100w100-6 ja mängis inverter kastis suht nutuselt võrreldes kinnise kastiga. Kinnise kasti puhul ei mängind nii madalale kui kohati oleks vbla tahtnud.
      75w104-4 suurem tundlikus ning täpsem juhul kui mõtled Audese tooteid kasutada (odavam ka suts).
      mida sa lohh vahid

      Comment


        #4
        Vs: Võhikul on mõned küsimused.

        75 tahab vist suht väikest kasti, ja 4 oomi ka mulle ei sobi. Kindel, et 100w100-6 õigetes mõõtmetes kastis oli? Pole kindlat ideed audese tooteid kasutada vaid, just head, esialgu jäid audesed silma lihtsalt.

        Comment


          #5
          Vs: Võhikul on mõned küsimused.

          Ei oska keegi aidata?

          Comment


            #6
            Vs: Võhikul on mõned küsimused.

            On ju olemas ka 75W104-8 ehk siis 8 oomine variant.
            Kui Audes ei sobi siis ehk Peerless XLS seeriast miskit vaadata...
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment

            Working...
            X