Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia 30 ac-003 bassielement

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia 30 ac-003 bassielement

    olen juba mõnda aega otsinud madalsagedus valjukaid eelpool nimetatud kõlaritele soovitavalt originaale, aga kui ei siis äkki soovitusi sama väärtusega mõnele teisele valjukale nt. noortehnikust mingit audest või midagi

    #2
    Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

    Esmalt postitatud i-mees poolt
    nt. noortehnikust mingit audest või midagi
    70W81-8

    Comment


      #3
      Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

      küsimus veel ka selline, et kas see kõrgsagedus http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=173&id3=231 sobib ka sinna?
      see on küll bassikõlari foorum aga ma ei hakanud nii väikse asja pärast uut teemat tegema.

      Comment


        #4
        Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

        Esmalt postitatud i-mees poolt
        küsimus veel ka selline, et kas see kõrgsagedus http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=173&id3=231 sobib ka sinna?
        see on küll bassikõlari foorum aga ma ei hakanud nii väikse asja pärast uut teemat tegema.
        Sobib.

        Comment


          #5
          Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

          tänud teile sealpool raale!

          Comment


            #6
            Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

            Esmalt postitatud i-mees poolt
            OT

            "Magneetiline voolik" - naer saalis.

            Comment


              #7
              Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

              Tegelikult on asi naljast kaugel - kui siin eestis kirjutavad "magneetiline voolik" ja " kõsagedus" siis naeravad vaid käputäis matse kuid kui audesusa.com kirjutab "dimensions" asemel "dimention"... mul hakkab kukal sügelema.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

                Sul on õigus, pikemas perspektiivis ei ole naljakas, nooremal kaadril on nagunii eestikeelsed terminid juba niigi sassis.
                Üldse on see Audese eestikeelne lehekülg väga vigases keeles tehtud. Aja/raha ja tahtmise puudus ilmselt, kuna keele oskajaid peaks neil ikka olema.

                Comment


                  #9
                  Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

                  Võibolla pole ma päris kursis kõigi uute materjalimuudatustega ja tootmisvõtetega Audese poolt, aga vägisi tundub, et ikka toodetakse sisuliselt neidsamu Estonia021 valjukaid mis 20 aastat tagasi.
                  Ega nad ilmaasjata uuemal ajal SEASi poole ei vaata.

                  Comment


                    #10
                    Vs: estonia 30 ac-003 bassielement

                    sain uued elemendid kätte ja olen väga rahul. Algul küll arvasin et jääb kole aga kui häält kuulsin siis rääkisin teist juttu.

                    Comment

                    Working...
                    X