Teade

Collapse
No announcement yet.

Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

    nii siis küsiks kui suur peaks olema kast 8gd-1-25 RRR elemendil(välimus eest poolt nagu s90 bassil aga tegu on kõvasti lahjema kõlliga )
    kõlar läheks arvuti subbakaks(kõva vatti ei saa norm võimsus on juba väga madal) aga ei tea nagu andmeid ka selle kohta, et bass box pro-d kasutada
    kui sellegi peaks olema selline kõll bassina kasutuses võiks ka natuke infi jagada
    Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

    #2
    Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

    http://www.zone.ee/DJEQ/surka/ mul peaks sama element olema vaata kas meenutab sinu oma. Bassielement 8гд-1-25 ja andmed peaksid olema(pead ei anna) takistus 8 oomi, Pnom=8W, Pmax=30W, 40-1000Hz.(need wattid on vist vene omad)

    Comment


      #3
      Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

      Mis vahe on sinu arvates vene ja lääne võimsusel?

      Comment


        #4
        Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

        Esmalt postitatud gura poolt
        Mis vahe on sinu arvates vene ja lääne võimsusel?
        Ma mõtlen seda et see võimsus on vene ajal mõõdetud. Ja kui mõnda asja nüüd uuesti mõõta võib saada hoopis uued mõõtmis tulemused mis erinevad eelmistest

        Comment


          #5
          Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

          Kolks ma ei tea mis viga kas nett paneb pange või mis on aga ma ei näe neid kõlari pilte(kõll1 kõll2 ....) teisi näen.
          aga kas keegi oskab öelda milliste kõlarite kooslustes võis see bassikas olla?
          Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

          Comment


            #6
            Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

            Esmalt postitatud wer1 poolt
            Kolks ma ei tea mis viga kas nett paneb pange või mis on aga ma ei näe neid kõlari pilte(kõll1 kõll2 ....) teisi näen.
            aga kas keegi oskab öelda milliste kõlarite kooslustes võis see bassikas olla?
            mina näen küll kõiki pilte

            Comment


              #7
              Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

              Kolks kuda hääl on? kõll on jah sama(nüüd pildid nähtud)
              Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

              Comment


                #8
                Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

                Esmalt postitatud wer1 poolt
                Kolks kuda hääl on? kõll on jah sama(nüüd pildid nähtud)
                Alati võiks muidugi parem olla, aga minule kõlbab. Bass peksab hästi, aga kõlaril pole erilist võimsust, kuid korterisse sobib.(kui see arvamus sulle muidugi midagi ütleb)

                Comment


                  #9
                  Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

                  nuh ega ta jah suurem asi kõll ole aga ega ma tast väga palju ei taha lihtsalt natuke madalaid sagedusi kuna arvuti kõllid on nii haledad et jube
                  kas mingeid kasti sise mõõte ka oskad öelda või mingit suurust mitu liitrit kast olla võib
                  Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

                    Esmalt postitatud wer1 poolt
                    nuh ega ta jah suurem asi kõll ole aga ega ma tast väga palju ei taha lihtsalt natuke madalaid sagedusi kuna arvuti kõllid on nii haledad et jube
                    kas mingeid kasti sise mõõte ka oskad öelda või mingit suurust mitu liitrit kast olla võib
                    ma võin ära mõõta kui suur mul kast on, aga seal sees on ka teised kõlarid, et siis ei oska täpselt öelda palju peaks aind supakale jääma

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

                      Esmalt postitatud wer1 poolt Vaata postitust
                      nii siis küsiks kui suur peaks olema kast 8gd-1-25 RRR ...nagu andmeid ka selle kohta, et bass box pro-d kasutada ...
                      kaevan, upitan ja uurin
                      http://www.google.ee/search?q=8гд-1-25
                      http://shelchkov.narod.ru/
                      viimati muutis kasutaja kfl; 03 m 2012, 11:38.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kast kõlarile 8gd-1-25 RRR

                        Minujaoks on teema lõppenud juba 2008a suvest kui sai valjuhääldi sõbrale antud.
                        Aga kui kellegil on sarnane plaan vaataks huviga arengut.
                        Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                        Comment

                        Working...
                        X