Teade

Collapse
No announcement yet.

o:s-90 ühte bassielementi.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    o:s-90 ühte bassielementi.

    sooviks osta ühte s-90 bassielementi. hinnaks pakuks 250 kanti.
    viimati muutis kasutaja madis07; 29 m 2008, 09:59.

    #2
    Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

    Kardan, et see on veidike alla turuhinna .

    BTW, pole pakkuja.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

      Esmalt postitatud W@ldur poolt
      Kardan, et see on veidike alla turuhinna .

      BTW, pole pakkuja.
      ma pole hindadest ültse teadlik nii et pakkusin lampi. aga palju saaks ühe sellise s-90 bassielemendi?

      Comment


        #4
        Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

        kas poes uuena mitte 600+ pole nähtud.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

          Siin kodulehel pakutakse - on olemas nii 8 kui ka 4 oomine variant.
          http://www.noortehnik.ee/index.php?i...2=100&id3=1309

          Comment


            #6
            Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

            ma olen näinud jah et noortehnikus on 600 tükk aga ma olen siin elfa foorumites näinud et on müüdud 150-300 tükk

            Comment


              #7
              Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

              up!

              Comment


                #8
                Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

                Tegu ei ole äri foorumiga , koli ärifoorumisse kui uus liiga kallis on. Samuti on foorumi reeglite kohaselt allkirja kasutamine äri eesmärkidel keelatud(kuigi ma väga kahtlen et sina neid reegleid lugend oled)

                Comment


                  #9
                  Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

                  Esmalt postitatud absurd poolt
                  Tegu ei ole äri foorumiga , koli ärifoorumisse kui uus liiga kallis on. Samuti on foorumi reeglite kohaselt allkirja kasutamine äri eesmärkidel keelatud(kuigi ma väga kahtlen et sina neid reegleid lugend oled)
                  ma kogematta tegin siia foorumisse. ma ei tea kuidas "ärifoorumisse kolida"! kes sa selline ültse oled et targutama siia tuled??

                  Comment


                    #10
                    Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

                    Vaadates sinu laiamist siin foorumis siis paneb ikka vildakalt vaatama küll , sai ei pea kõik foorumi teemad on kummipumba jama täis ajama

                    Comment


                      #11
                      Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

                      Esmalt postitatud absurd poolt
                      Vaadates sinu laiamist siin foorumis siis paneb ikka vildakalt vaatama küll , sai ei pea kõik foorumi teemad on kummipumba jama täis ajama
                      kummipumba jama????? midagi etemat pole teha kui siin elfa foorumites 24/7 teisi sõimata???

                      Comment


                        #12
                        Vs: o:s-90 ühte bassielementi.

                        Madis, tule maa peale tagasi, palun!
                        Absurdil täiesti õigus, viimase nädala jooksul on väga paljud teemad sinu s-90 bassika ostusoovide ja rumalate küsimustega läbustatud.
                        Tee üks ostusoovi teema ärifoorumisse, oota vastuseid - kellel on pakkuda, leiad kuulutuase ka sellest ühest teemast ülesse. Sellest ei ole kasu, et sa kõik vähegi haakuvad teemad ära risustad.

                        Muide, igaksjuhuks ütlen, et mina olen Roomet, kui tekkis küsimus, et kes ma olen, et siin ütlema tulen.

                        Kui vaadata viimase päeva sõnavõtte ja suhtumist kaasfoorumlastesse, siis kardan, et ühel päeval võtavad moderaatorid kasutusele abinõud, millest sul muidugi aimu ei ole, sest sa ei ole ilmselt foorumi reeglitega tutvunud.
                        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                        Comment

                        Working...
                        X