Teade

Collapse
No announcement yet.

Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

    Nimelt siis pole ma liiga kursis olnud, et mil moel ühendatakse aktiivne subwoofer süsteemiga.

    Ka üks pilt aktiiv subwoofrist mis silma hakkas:




    Küsimus siis selline, et kui mul on üsnagi vanem võim, Sansui AU-G77X, mil pole eraldi subwoofri auku (olen aru saanud, et moodsamatel see on olemas...?), et kuidas siis ühendada?

    Samuti sain ma õigesti aru - see crossover lõikab ära sageduse üle mille ta ei mängi? Samas kui mu kahest põhikõlarist tuleb ikkagi täislai heli? Või lõigatakse kõlaritel ära ja alla selle mängib ainult woofer?
    digiKUNST

    #2
    Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

    Esmalt postitatud eXe poolt
    Küsimus siis selline, et kui mul on üsnagi vanem võim, Sansui AU-G77X, mil pole eraldi subwoofri auku (olen aru saanud, et moodsamatel see on olemas...?), et kuidas siis ühendada?
    Vastus on joonisel nr. 8 all. Loe manuaali.

    Samuti sain ma õigesti aru - see crossover lõikab ära sageduse üle mille ta ei mängi? Samas kui mu kahest põhikõlarist tuleb ikkagi täislai heli?
    Just.
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #3
      Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

      Manuaalis mingit erilist kirja pole:

      2.2 To Speaker or (Subwoofer speaker) terminal
      (High level)
      Connect speaker wires from the speaker terminals of your amplifier/receiver to the Speaker Level input on the
      subwoofer amplifier. Carefully check the polarity of the wires (+ to + and - to -). Connect both Left and Right channels.
      The satellite speakers are connected to the main amplifier as usual.
      Mine või lolliks, aru ei saa...
      Pole minu arusaamist mööda võimu taga auke kuhu ühendada võim-sub.
      Ehk pean ühendama siis nt B alt juhtmed nõnda ja siis panema võimul A+B ..?
      viimati muutis kasutaja eXe; 25 m 2008, 19:20.
      digiKUNST

      Comment


        #4
        Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

        Tore oleks kui sa võimendi tagusest ka pilti teeks või siis mingi manuaal. Siis oskaks õelda kuhu ühendada.

        Comment


          #5
          Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

          Selge see, endalgi oli plaanis, aga ei leid esimese pilguga kaamerat ja oli kiirustamas välja. Katsun leida manuaali pildi.

          ÜLEMINE


          VASEM
          viimati muutis kasutaja eXe; 25 m 2008, 20:18.
          digiKUNST

          Comment


            #6
            Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

            Suht kehvad pildid. Ei sa aru mis seal võimendi taga kirjas on.

            Comment


              #7
              Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

              Arusaadav, homme teen pilti
              digiKUNST

              Comment


                #8
                Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                Signaali võtad RCA kaabliga ühest RCA paarist, mille nimetus võiks olla TAPE1/REC vms. Proovides jõuad samuti vastuseni.
                Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                Comment


                  #9
                  Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                  Võimu B kõlari terminaalist subo from reciever terminaalidesse. Kõlarid jäta võimu A kõlari terminaalidesse. Võimul lülita sisse A+B speakers. Endal on ühendused tehtud samamoodi ja asi toimib korrektselt.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                    Esmalt postitatud hannes70 poolt
                    Võimu B kõlari terminaalist subo from reciever terminaalidesse.
                    Kas on ikka hea mõte lasta võimu kõlariklemmidelt signaal subwoofri võimu sisendisse, kui aparaadil hunnik liiniväljundeid olemas (vähemalt selle uduse pildi põhjal...)?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                      Liiniväljundist lastes tuleb helivaljust ka bassika pealt reguleerida, kõlariväljundiga seda muret pole. Ise pruukisin samas olukorras võimu preouti, mille Y-kaablitega ära jagasin.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                        Oi kuramus mis terminid, see asja kergemaks või selgemaks ei tee veel
                        Ühesõnaga oleks võimalik kasutada arvuti taga ja raadiot kuulates 2.1'na ka süsteemi ?

                        Igastahes pildid:

                        digiKUNST

                        Comment


                          #13
                          Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                          Muidugi on võimalik kasutada. Ja parim lahendus juba hannes70 poolt pakutud

                          Comment


                            #14
                            Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                            Endal oli ka sama probleem kunagi, aga vedasin ka kõlariväljunditest subwooferi eelvõimu läbi takistite signaalid. Paar aastat on selline lahendus juba töödanud, häda pole miskit.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Üsnagi lihtsakoeline küsimus?

                              Milleks need takistid head peaks olema? Poekraami puhul võiks asjad toimida ilma liigsete ajupiinadeta Kuigi samas ei tea, millise takistusega kõlaripaarina aktiivwoofer ennast võimendile tutvustab...
                              Aga OT: need hot ja cold märgistused on üpris humoorikad Või on neil ka sügavam mõte?

                              Comment

                              Working...
                              X