Teade

Collapse
No announcement yet.

bassikõlarile filtrit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    bassikõlarile filtrit

    on selline lugu et supparist tuleb heli ja bassi korraga aga tahaks nii et ainult bassi tuleb et kas aitaks kui ostan bassifiltri kuskilt?

    #2
    Vs: bassikõlarile filtrit

    Kas võimust endast ei anna peale keerata? Seal peaks olema frequency ja hertsides (Hz).

    Teine võimalus jah on rca juhtme vahele bassifilter. Ise kasutan sellist filtrit, kuna minu võimul kah puudub sisseehitatud filter: http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=&id3=638
    Mul ainult sagedused teised, kui seal pildil. Mul siis 50Hz 75Hz ja 100Hz

    Comment


      #3
      Vs: bassikõlarile filtrit

      mul on mingi vene võim odiccei võio midagi sellist see võimendab umbes 350W välja aga selle võimuga on nii et panen sinna suppari järgi siis ühe juhtmega pean ühendama musakeskuse kõlari auku ja edasi nii et heli on. Musakeskuse taga ei ole eraldi suppar ja helikad vaid tavalised augud aga sõber rääkis et kui saaks keskuse asemel ühendada sinna kus on subwooferi auk siis töötab normilt

      Comment


        #4
        Vs: bassikõlarile filtrit

        Esmalt postitatud redstar poolt
        mul on mingi vene võim odiccei võio midagi sellist see võimendab umbes 350W välja
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: bassikõlarile filtrit

          Esmalt postitatud redstar poolt
          mul on mingi vene võim odiccei võio midagi sellist see võimendab umbes 350W välja aga selle võimuga on nii et panen sinna suppari järgi siis ühe juhtmega pean ühendama musakeskuse kõlari auku ja edasi nii et heli on. Musakeskuse taga ei ole eraldi suppar ja helikad vaid tavalised augud aga sõber rääkis et kui saaks keskuse asemel ühendada sinna kus on subwooferi auk siis töötab normilt
          Mida?
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: bassikõlarile filtrit

            aa jaa valed watid seal see 350W teiselpool mingi voolu jama aga see selleks

            Comment


              #7
              Vs: bassikõlarile filtrit

              Esmalt postitatud redstar poolt
              mul on mingi vene võim odiccei võio midagi sellist see võimendab umbes 350W välja aga selle võimuga on nii et panen sinna suppari järgi siis ühe juhtmega pean ühendama musakeskuse kõlari auku ja edasi nii et heli on. Musakeskuse taga ei ole eraldi suppar ja helikad vaid tavalised augud aga sõber rääkis et kui saaks keskuse asemel ühendada sinna kus on subwooferi auk siis töötab normilt
              Tõesti püüan aru saada. Mulle tundub, et su sõber ei tea asjast just palju ning sina ei oska ennast korralikult väljendada.

              Ühenda see subwoofer sinna keskuse külge kuidas tahes, ainult madalsagedusi (bassi) sealt niisama lihtsalt ei tule.

              Et subwoofrist ainult madalsagedusi saada pead kasutama bassifiltrit, (ise soovitan aktiivset).
              Filtrite valik siin: http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=91

              Ja seda 350W juttu võid oma sõpradele rääkida, kuid siin sellega hiilates, ei jäta sa endast kuigi tarka muljet.

              Isegi kui sa saad selle süsteem filtri abil tööle nii nagu peab, head nahka sealt igastahes ei tule!
              Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

              Comment


                #8
                Vs: bassikõlarile filtrit

                Küsiks kah siia lisaks veel. Ise kasutan autos enne võimendit rca vahel seda aktiivset bassifiltrit. Aga kas seda võib ühendada ka peale võimendit?

                Comment


                  #9
                  Vs: bassikõlarile filtrit

                  Esmalt postitatud siim789 poolt
                  Küsiks kah siia lisaks veel. Ise kasutan autos enne võimendit rca vahel seda aktiivset bassifiltrit. Aga kas seda võib ühendada ka peale võimendit?
                  Passiivfilter ühendatakse peale võimendit. reeglina aktiivfilter ikka enne võimendit.
                  Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                  Comment

                  Working...
                  X