Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

    võim kannataks ära? et ostaks sellise http://akustika.ee/pood/index.php?GI...t&currency=EEK
    ja paneks selle järgi aga ei taha niisama ka tellida supparit.

    #2
    Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

    See võim ei ole ju mõeldud selliseks otstarbeks ja pealegi ei saa sa sealt eriti toda supperbassi kätte, ta võib küll kära teha kuid moonutused on suured osta omale eraldi võimendi ntx Jyrka käest või kogu raha ja osta üks H-klassi woofrivõimendi http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=106 ja see et paljast woofrit üritad toita radiotehnika y-101 võimuga lõpeb tihtipeale võimu surmaga kuna üritatakse saada seda bassi ja siis antakse hagu nii et radikad punased. Ja üldse milleks tuppa selline element? Too ju autosse mõeldud. Osta ntx http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=173 valiku kaks viimast woofrit teevd niukest kära ja lisaks veel ka kvaliteetselt. Kogu jutu mõte siis et igale kõlarile ikka vastav võimendi!

    Comment


      #3
      Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

      Kui tahad võimalikult kõva bassi odavalt siis ehk Starsound ssw3800 - saad 800.- kätte. Sellel suurem tundlikus ja diameeter

      Comment


        #4
        Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

        Esmalt postitatud bull3t poolt
        Kui tahad võimalikult kõva bassi odavalt siis ehk Starsound ssw3800 - saad 800.- kätte. Sellel suurem tundlikus ja diameeter
        Miks siis juba mitte King Audiot pakkuda? Teemaalgatajale niipalju et sa võiksid oma üdini mõtetud küsimused vähemalt ühes teemas hoida , silma all vähem laga.

        Comment


          #5
          Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

          Radiotehnika sa sellega maha pöletad!<<teab omast kogemustest

          Comment


            #6
            Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

            Esmalt postitatud sill poolt
            Radiotehnika sa sellega maha pöletad!<<teab omast kogemustest
            Kuidas see küll toimub?
            Võimendile võid ükskõik mitu sada (kilo)watist valjuhääldit järgi panna peaasi, et takistus poleks väiksem, kui võimendile lubatud.
            Kui ma panen Y-101-le 1000W vuufri, mis on nelja oomine siis ei juhtu ju midagi selle võimendiga, lihtsalt heli tuleb seal nii valjult, kui seda võimendi väljundvõimsus lubab.

            Comment


              #7
              Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

              Nu mul löppes sama asi 35ac estooniate taga ära.Ja löppes siis kui sai subwoofer testi tehtud(spetsjaalne mp3 fail).Sellest kah oma arvamus.
              Vöib kah viga olla selles et käis aasta tagasi remondis orbitas ja peale seda välja lülitus süsteem ehk ei toiminud?kuigi punastesse ei lasknud.Orbitaga omaette teema tegelt,mille postitan siis kui seebi karbi tagasi saan,Nimelt sai silmaga üle vaadatud aga lahti kruvimisel köik kruvid juba pool lahti.See selleks köige hullem tundus olevat asi löpptrasside juures kus radika juurest üks kruvi üldse puudu ja teine pool lahti jäetud.Aga jah see omaette teema
              viimati muutis kasutaja sill; 18 m 2008, 20:03. Põhjus: täpsustus

              Comment


                #8
                Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

                Olen Orbita remondikvaliteediga veidi kursis Olen parandanud ühte estonia lõppvõimu, mis oli orbitast tulnud ja kohe maha põlenud, vaade mis võimu seest mulle avanes polnud nõrga närvikavaga inimeste jaoks. Antud juhul viga ükskõik milles aga mitte selles, et kõlar võimsam oli.

                Teemaalgatajale nii palju, et kui vuufer on vähemalt 4-oomi ei juhtu võimendiga midagi olgu see vuufer kasvõi nelikümmend korda võimsam, kui võimendi.

                Comment


                  #9
                  Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

                  mul oleks pakkuda võimu sellele subakale http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=95&id3=1220
                  aasta kasutatud vheas korras täis võimsust pole läbi lastud kasutasin 2x9v alandeid

                  Comment


                    #10
                    Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

                    Esmalt postitatud isasander poolt
                    mul oleks pakkuda võimu sellele subakale http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=95&id3=1220
                    aasta kasutatud vheas korras täis võimsust pole läbi lastud kasutasin 2x9v alandeid
                    see kindlsati võim? mis see auto jaoks või toa?

                    Comment


                      #11
                      Vs: radiotehnika y-101 võimule 300W subwoofer?

                      jaah, see on kindlasti autovõim.

                      Toide: 2 x 25-30Vac / 120VA.

                      Mõtle natuke

                      Elfast trafo juurde ja voila...
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment

                      Working...
                      X