Teade

Collapse
No announcement yet.

Bass kõlari parandus.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bass kõlari parandus.

    Tervist!

    Nüüd on probleem sellega, et põles kõlaril läbi mähis (traat mis seal all rullis on) Küsimus on, et mille järgi pannakse seda traati ja mis paksuses?

    kõlarist pilte:








    #2
    Vs: Bass kõlari parandus.

    Ma kardan, et sul on selle elemendiga natuke suurem probleem, kui lihtsalt mähise vahetamine
    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

    Comment


      #3
      Vs: Bass kõlari parandus.

      good one
      viimati muutis kasutaja TanelK; 13 m 2008, 09:51.
      Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära...

      Comment


        #4
        Vs: Bass kõlari parandus.

        Esmalt postitatud roomet poolt
        Ma kardan, et sul on selle elemendiga natuke suurem probleem, kui lihtsalt mähise vahetamine
        Mis mõttes natuke rohkem?

        Comment


          #5
          Vs: Bass kõlari parandus.

          Sesmõttes et sul on kõlari asemel kõlari raam ja kõik muu on puudu või lõhutud, ilmselt su enda poolt.
          Condemn the hive.

          Comment


            #6
            Vs: Bass kõlari parandus.

            Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
            Sesmõttes et sul on kõlari asemel kõlari raam ja kõik muu on puudu või lõhutud, ilmselt su enda poolt.
            endapoolt jah. :/ aga noh see mähise torbik tuleb ka uus teha. Mis täpsel sinna keskele mahub. aga mul on kõik asjad alles. peale ära põlenud mähise.

            Comment


              #7
              Vs: Bass kõlari parandus.

              Sa oled ju elemendi membraani ka täiesti ära lõhkunud.Mõttekam tuleb sul uus element osta.
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #8
                Vs: Bass kõlari parandus.

                Omal sama tüüpi elemendid ühtedes lavamonitor kõlarites, hea tundlikuse ja kõlaga tooted. Kord on tulnud ette ühte sellist parandada, samuti häälepooli taastamine. Antud juhul oled selle membraani eemaldanud ebaõigesti, äärise oleks pidanud lahti leotama korvi küljest. Kuna tegemist suure tundlikusega elemendiga siis on ka kokkupanekul eksimistolerantsid väga väikesed, muidu hakkab häälepool vastu magnetsüsteemi käima ja hõõrub mähise puru kiiresti ning tekkib mängimise ajal krabin, kuna membraan ei saa vabalt liikuda. Tegemist on mõnekümne aasta taguse tootega ja remondiomplekti sellele ilmselt enam kuskilt saada pole ja kodus põlve otsas juba nii lihtsalt uut koonust, koos tsentreeritud häälepooliga ei valmista. Sellise paari elemente saab kätte mingi 800.- või isegi alla selle. Mulle üks jorss müüs Haapsalust neid 300.- paar, seda muidugi juba mõni aasta tagasi, kuuldavasti on sinna kanti neid veel jäänud vanade bändimeeste keldritesse. Mul peaks veel kontaktnumbrid alles olema, nii et saab nendega ehk ühendust võtta vajadusel.

                Comment


                  #9
                  Vs: Bass kõlari parandus.

                  Mida karvast :O Membraani ikka lõikuma ei hakkaks ju....

                  Comment


                    #10
                    Vs: Bass kõlari parandus.

                    Esmalt postitatud dizze poolt
                    endapoolt jah. :/ aga noh see mähise torbik tuleb ka uus teha. Mis täpsel sinna keskele mahub. aga mul on kõik asjad alles. peale ära põlenud mähise.

                    Mis parata, kui asja remondist ettekujutust pole! Nüüd aitab ainult prügikast, sest remontida pole seal enam midagi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Bass kõlari parandus.

                      Vaadakem positiivsemalt - veel paar kolm sellist põletus/lõiketöötlusega valjukat poisi riiulile ja siis ilmselt on kinnistunud teadmine et nii ei tehta. See teadmine võib edaspidi juba mõne süsteemi hävingust päästa (või ka mitte - mine tea).
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        Vs: Bass kõlari parandus.

                        kui omal mõistust ei jaga..tuleks järgminekord targematekäest küsida
                        Küsija suupihta ei lööda!
                        mida sa lohh vahid

                        Comment


                          #13
                          Vs: Bass kõlari parandus.

                          Esmalt postitatud rainx666 poolt
                          kui omal mõistust ei jaga..tuleks järgminekord targematekäest küsida
                          Küsija suupihta ei lööda!
                          Vabandan ette OT pärast, kuid ei saa mainimata jätta, et just SINA oled kõige õigem oma täiesti VEATU eesti keelega siin mingeid maid jagama.
                          Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

                          Comment


                            #14
                            Vs: Bass kõlari parandus.

                            Eks ma olin ka umbes selline inimene. Ennem kui hakkasin suuremat kõlarit remontima mõtlesin, et võiks proovida mingi väikese kõlarit lahti võtta ja uuesti kokku panna. Juhtus väikese kõlariga nii et enam kokku ei saanud. D: võtsin membraani valesti lahti :P!

                            Kuid õnneks õppisin sellest ja parandasin suurema kõlari ära ja ikka veel töötab

                            Comment


                              #15
                              Vs: Bass kõlari parandus.

                              oli kõlar, ENAM ei ole kõlarit... see kõlar saada sellisesse kasti mida kutsutakse prügikastiks.

                              Comment

                              Working...
                              X