Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

    Minu kõlaritel on sisseehitatud võim-supaka kastis. Kõik kõlarid töötasid normaalselt, kuid nüüd ei tule kõlaritest enam heli, ainult mingid imelikud ´´plõksud´´ supakast. Ühendasin kõlarid siis arvutiküljest lahti, kuid ikka tegi supakas seda häält. Supakal on esipaneelil 2 ledi ja need vilguvad- nagu elekter kõiguks vms. Kiskusin supaka lahti ja mingit lahtist juhet kuskil ei näinud, panin tööle ja vaatasin et kõlar hüppab sees niisama ja jääb vait siis kui keeran bassi või volume maha. Äkki keegi oskab öelda milles võib viga olla. Kui vaja saaksin ka lindistada seda heli.
    viimati muutis kasutaja bean; 02 m 2008, 16:09.

    #2
    Vs: Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

    üle vaadatud,üle kuulatud ja üle nuusutatud-võib järeldada ainult ühte-üks või mitu mikroskeemi on maise elu lõpetanud.arvatavasti on seal kasutusel Tda7294 või TDA7296

    Comment


      #3
      Vs: Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

      Hea kvaliteet küll, garantii sai just läbi. Kas oleks odavam uus osta kui seda parandada?

      Comment


        #4
        Vs: Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

        no ega ma hiromant ka ikka pole.sa vaata enne korraks sisse ja nuusuta.üldjuhul iga osa enne läbipõlemist kuumeneb ja spetsiifiline lõhn on siis esimeseks märguandeks.seejärel vaata üle suured mikroskeemid ja anna siis ülevaatuse tulemustest teada.tavaliselt(eriti kui ise parandad)on parandamine odavam kui uue ostmine

        Comment


          #5
          Vs: Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

          Vaatasin neid skeeme pole ma mingi elektroonik aga mingit läbipõlenud detaili ei nainud ja lõhna ka ei olnud.

          Comment


            #6
            Vs: Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

            siis pead mõne paranduskoha leidma.see on küllaltki hea süsteem ja tasub parandamist

            Comment


              #7
              Vs: Probleem Genius SW-HF 5000 Subwooferiga

              ma ei ole siiamaani ühtegi paranduskohta tallinnas leidnud

              Comment

              Working...
              X