Teade

Collapse
No announcement yet.

Bass reflex "TUMBA"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bass reflex "TUMBA"

    Sai ajutiselt meisterdatud selline tore toruga tumba,hiljem plaanis ikkagi kast teha.Võre all peidus Vibe slick 15" 500W, võimendab Simex SH350
    Lisatud failid

    #2
    Vs: Bass reflex "TUMBA"

    Mul endal midagi taolist tehtud tumbaga. Elemendiks mul Gas Apha 1024X kinnises kastis. Kasti maht oli minu mäletamist mõõda sinna 30L kanti. Kurja vaeva nägin kasti hermeetiliseks tegemisel, kasutades pahtlit ja silikoonliimi. Mul on tehtud tumba niimoodi, et saab veel istumiseks ka kasutada. Heli kohta ei oska eriti kommentaare anda, kuna ei ole korraliku võimendit näinudki, aga tuttava autos polnudki tulemus kõige hullem.
    Aga üleval oleval tumbal ma koristaksin selle nii-õelda inverteri ära, suht kole minu arust. Võiks tumbat säilitada originaali lähedasena.
    Valter

    Comment


      #3
      Vs: Bass reflex "TUMBA"

      Esmalt postitatud Valter poolt
      Mul endal midagi taolist tehtud tumbaga. Elemendiks mul Gas Apha 1024X kinnises kastis. Kasti maht oli minu mäletamist mõõda sinna 30L kanti. Kurja vaeva nägin kasti hermeetiliseks tegemisel, kasutades pahtlit ja silikoonliimi. Mul on tehtud tumba niimoodi, et saab veel istumiseks ka kasutada. Heli kohta ei oska eriti kommentaare anda, kuna ei ole korraliku võimendit näinudki, aga tuttava autos polnudki tulemus kõige hullem.
      Aga üleval oleval tumbal ma koristaksin selle nii-õelda inverteri ära, suht kole minu arust. Võiks tumbat säilitada originaali lähedasena.
      Algul oligi ilma inverterita aga 30 liitrit 15 tollisele elemendile nati vähevõitu , mängis vastikult kõrgele.Kuna toru sisse ei mahtund pidi välja panema,seisab nagu ahi toanurgas. Nüüd kannatab kuulata kuni õige kasti ehtuseks läheb.

      Comment


        #4
        Vs: Bass reflex "TUMBA"

        See tumba siis nagu aiutine lahendus?
        Kui ma tegin, siis ma ostsin elemendi tumba järgi,sest mul oligi mõeldud selline lahendus käik.
        Valter

        Comment

        Working...
        X