Teade

Collapse
No announcement yet.

esimene kõlariprojekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    esimene kõlariprojekt

    Terv kuna ise olen alles suhteliselt võhiks sellel alal siis tahaks head nõu saada.Olen vaadanud www.visaton.ee -st kasti jooniseid kuid midagi kindlalt pole välja valinud ehk siis keegi oskab aidata mis elementi valida ning mis kast teha ja tahaks element tuleks siis umbes 25-30 ruutmeetrilisse tuppa elemendi hinnaks koos filtrite ja värkidega umbes 1000eek.Võiks kohe kisa kah sinna samasse kasti panna nii et bassi ja kisa oleks mõlemat mõõdukalt. Ja võimendiks on endal olemas kas Estonia 010 ,u-101 ja mingi tevalost ostetud võimuplaat seda konstruktorit ei leidnud enam elfast on mingi 200w amp power loodan et informatsiooni on piisavalt.


    Ette tänades

    #2
    Vs: esimene kõlariprojekt

    '''

    Comment


      #3
      Vs: esimene kõlariprojekt

      Kas sa tahad suppakat või see "kisa" on nagu kõrged ja siis ma saan aru kaheribalist? Sellist kaheribalist, et all on suppakas ja siis kõrgheli üritab kõike muud esitada samalajal kui suppakas pumpa-rumpa taob? Nii vähese raha eest osta kas kellegi kasutatud kõlarid või siis äkki pigistab mingid väikesed lairibad välja.
      Condemn the hive.

      Comment


        #4
        Vs: esimene kõlariprojekt

        selle raha eest osta kuskilt s- 90ned, nendel kisa ja bassi on küll.

        Comment


          #5
          Vs: esimene kõlariprojekt

          Kasuta komasid ja punkte, et teistel oleks kergem lugeda ja mõttest aru saada.

          www.visaton.ee -d ei ole olemas.

          Nagu ainpaasalu ütles, siis nii odavalt mitmeribalisi kõlareid valmis ei meisterda.

          Soovitan vaadata järelturu poole, selles hinnaklassis on mitmeid kõlareid müügil, mis sobivad ideaalselt kokku sinu võimendiga.

          Kui ikkagi on soov ise ehitada, siis soovitan sul natuke aega veel foorumit lugeda ja kas või õiged terminid selgeks teha.
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: esimene kõlariprojekt

            oky tänud jah, see www.visaton.ee oli kah vale tegelikult on www.visaton.com kuid kas mingit bassika elementi saaks korralikku, selle raha eest sinna 25-30 ruutmeetrisesse ruumi kas, siis mingi ,,GAS" või ,,PA" mingi 15'' või, siis arvatavasti nendest kõige kvaliteetsem ,,VISATON" toodangutest midagi.

            Comment


              #7
              Vs: esimene kõlariprojekt

              "Korralikku" (jumal teab, mida see korralik sulle tähendab) ei saa aga õhuliigutaja saad küll. Vali omale pump välja noortehnik.ee-st ja liiguta õhku, nii et süda paha.
              Condemn the hive.

              Comment


                #8
                Vs: esimene kõlariprojekt

                ise hakkan tegema bassi 2x spl prod q-12 ja need peaks minu toa laiali peksma tuba 15 ruutu umbes. ja võimendama hakkab y101

                Comment


                  #9
                  Vs: esimene kõlariprojekt

                  Esmalt postitatud isasander poolt
                  need peaks minu toa laiali peksma
                  Test võiks ju tegelikult ikkagi olla
                  Condemn the hive.

                  Comment


                    #10
                    Vs: esimene kõlariprojekt

                    Esmalt postitatud isasander poolt
                    ise hakkan tegema bassi 2x spl prod q-12 ja need peaks minu toa laiali peksma tuba 15 ruutu umbes. ja võimendama hakkab y101
                    eriti ta peksabki sul toa laiali sellise 2x20W rms võimuga

                    Comment


                      #11
                      Vs: esimene kõlariprojekt

                      no mydistab kll tean kuna kasutaja stang6r omab sellist kooslust ja tal tuba mitu korda suurem... see süsteem on mulle täitsa piisav et naabritest lahti saada(ei mu naabrid on väga toredad, tegelt ka)

                      Comment


                        #12
                        Vs: esimene kõlariprojekt

                        ei tuba ta sul vaevalt laiali peksab,kuid mürtsub küll. Nüüd, aga teema juurde tagasi, et soovitate siis osta s-90-ned mul on naabril muidu müüa 800 eek.

                        Comment


                          #13
                          Vs: esimene kõlariprojekt

                          Kui need naabri omad heas korras on,siis mine ja osta kohe ära.U 101 või see estonia võimendab nad ära küll.Enne ostmist tee igaks juhuks proovikuulamine oma võimendiga,et kas võimendi on nende kõlarite jaoks piisavalt võimas ja ega kõlarid kehvavõitu ei ole.

                          Comment


                            #14
                            Vs: esimene kõlariprojekt

                            y-101 peaks s-90 ilusti ära võimendama

                            Comment


                              #15
                              Vs: esimene kõlariprojekt

                              njh vaatan seda s-90 asja veel kuid vb ostan selle http://www.eerotehnika.ee/index.php?...mart&Itemid=53

                              Comment

                              Working...
                              X