Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlari kasti mõõtmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlari kasti mõõtmed

    http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1856 Tere tahaks siis nendele kõlaritele iventer kasti mõõtmeid nii et kaks kõlarit kastis korraga.Ma ei tea mis selle kasti nimi on aga kõlarid suunatud veidike üles poole, ehk kõlarid jäävad ülespoole diagonaali veidi ehk keegi oskab ütelda kasti mõõdud.


    Tänan ette
    CASH

    #2
    Vs: kõlari kasti mõõtmed

    kas siis mitte keegi ei tea ??
    CASH

    Comment


      #3
      Vs: kõlari kasti mõõtmed

      Äkki tekitad ming sketsi või pildi.

      Comment


        #4
        Vs: kõlari kasti mõõtmed



        Midagi sellist mõtleb vist?

        Comment


          #5
          Vs: kõlari kasti mõõtmed

          Kinnine kast ei ole võibolla nii "in" teema, aga Qts: 0,96 puhul pole inverter just parim lahendus. Kinnise kasti puhul on kindel, et hääl on täpne ja ei väsita nii oma kuminaga nagu "no-end" odavad arvutikõllid. Eriti odavate elementide puhul. Muidugi kui huvi pakub, siis võid katsetada igasuguseid kastivariante ja ei välista, et hoopis kõlalauaga variant on parim. Netist leiad ka lõpmatult inffi erinevate kastide kohta.

          Kinniseks siis ~50L-100L ja kast seest vatti, poroloni, kaltse, villa (soovitavalt mitte kivi- või klaasvilla) vms täis toppida. Üldiselt väga suurt vahet pole, kas 70 või 100. Vaata lihtsalt, kus sa seda kasutama hakkad.

          inverteriks ~50L-200L ja 110mm solgitoruga ning kastitäitega mängimist. Ok, see ei kõla just täppisteaduse moodi, aga need on vähemalt umbkaudsed piirjooned millest saab juhinduda. Teooreetiliselt mida pikem ja peenem inverter ning suurem ruumala, seda madalamale mängib kuid seda ebatäpsemalt ja väiksema võimsustaluvusega.

          *jutt ühest elemendist. kui ikka 2in1 tahad teha, siis on kõike 2 korda ja kambrid oleks hea teineteisest eraldada.

          Comment


            #6
            Vs: kõlari kasti mõõtmed

            ma mõtlesin ümber ja tegin ühe joonise kah aga ei tea kuhu see üles panna nii et teised kah näeksid
            CASH

            Comment


              #7
              Vs: kõlari kasti mõõtmed

              http://fotoalbum.ee/photos/kaspar13/18714555 sain pildi üles
              CASH

              Comment


                #8
                Vs: kõlari kasti mõõtmed

                mina tegin samasugustele Pyramid elementidele 250L kasti. 18mm saepuru, 100x50x50cm. elemendid 100x50 seinale äärte poole, keskele üksteise peale 3 60mm inverterit. Korralik dumping ja selline mahe sound, et ise ka ei usu. Toas kasutamiseks siis, sest 250L autosse...
                viimati muutis kasutaja W@ldur; 14 m 2008, 08:30.
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  Vs: kõlari kasti mõõtmed

                  oota et siis nagu
                  kõrgus 100cm
                  pikkus 50 cm
                  laius 50 cm
                  aga ise mõtlesin et kõrgus 110 cm ja siis 50cm pikkus ja laius siis kah 50 cm ja teen mingi 103mm või 110mm suurusega iventer või tuleks teha hoopis kinnine kast
                  viimati muutis kasutaja kriipsujuku 12; 14 m 2008, 15:49.
                  CASH

                  Comment


                    #10
                    Vs: kõlari kasti mõõtmed

                    Esmalt postitatud kriipsujuku 12 poolt
                    oota et siis nagu
                    kõrgus 100cm
                    pikkus 50 cm
                    laius 50 cm
                    aga ise mõtlesin et kõrgus 110 cm ja siis 50cm pikkus ja laius siis kah 50 cm ja teen mingi 103mm või 110mm suurusega iventer või tuleks teha hoopis kinnine kast
                    mul oli kolm 60mm läbimõõduga inverterit, teiste mõõtude puhul garantiid ei anna. Ja mina tegin korraliku ribistuse ka ofkoors. 2,5x5cm reikad igal pool äärtes, keskel diagonaalidena jne. Plaadid olid omavahel reikasidpidi, mitte servipidi koos.
                    Erilahendused.
                    PS või mail.

                    Comment


                      #11
                      Vs: kõlari kasti mõõtmed

                      aga mis oleksid kinnise kasti mõõdud sest keegi siin mainis et kinnine kast oleks parem kuna mingi Qts või midagi pidi liiga madal olema et kui need ka keegi öelda oskaks oleks super
                      CASH

                      Comment


                        #12
                        Vs: kõlari kasti mõõtmed

                        Esmalt postitatud kriipsujuku 12 poolt
                        aga mis oleksid kinnise kasti mõõdud sest keegi siin mainis et kinnine kast oleks parem kuna mingi Qts või midagi pidi liiga madal olema et kui need ka keegi öelda oskaks oleks super
                        Mul oleks sulle pakkuda väga korralik kast kahe 12 tollise elemendi jaoks,tallinnas lastud ehitada

                        Comment


                          #13
                          Vs: kõlari kasti mõõtmed

                          pilte
                          CASH

                          Comment


                            #14
                            Vs: kõlari kasti mõõtmed

                            http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=229 kuid mis arvate sellest elemendist estonia 010 järele, tean et see kõlar teeb küll nii head häält kui see võimendi suudab ja mul praegu kah pea 400-600W rms sellel võimul järel ja mürtsub küll.Kuid vaatasin et eputavad selle 1000W max kuid muidu ainult 2x 250 W rms nii et mis arvate
                            CASH

                            Comment


                              #15
                              Vs: kõlari kasti mõõtmed

                              Esmalt postitatud W@ldur poolt
                              mul oli kolm 60mm läbimõõduga inverterit, teiste mõõtude puhul garantiid ei anna. Ja mina tegin korraliku ribistuse ka ofkoors. 2,5x5cm reikad igal pool äärtes, keskel diagonaalidena jne. Plaadid olid omavahel reikasidpidi, mitte servipidi koos.
                              Küsiks korra, et millega heli kvaliteet võrreldav on. Elemendid kahtlaselt odavad ju. Ehitusest kaa niipalju, et kui pikad inverterid peaks olema ja kas kast tahab vatiini ka sisse.

                              Comment

                              Working...
                              X