Teade

Collapse
No announcement yet.

Supaka kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Supaka kast

    http://www.noortehnik.ee/index.php?i...l=ee&toode=222
    selline kõlar on


    *kui suur kast teha
    *kuidas teha
    *millest teha jne

    kõik ettepanekud on oodatud

    #2
    Vs: Supaka kast

    Nii nagu näha oled sa esimest korda,tegemas kasti ja esimest korda vist tevalo foorumis ...
    KASTI MÕÕTMED= BASS PRO BOX 6 + ELEMENDI ANDMED (NÄITEKS :VAS,Fs, jne...)

    KASTI TEED SINA TÄPSELT NII NAGU SINA SOOVID !!!!soovitavalt kätega

    kasti materjali pead ise valima.. MDF,VINEER,SEAPURU PLAAT jne..

    Comment


      #3
      Vs: Supaka kast

      suurus peab kokku tulema 58,33L (vähemalt nii on õeldud)
      Müün LED-e

      Comment


        #4
        Vs: Supaka kast

        Esmalt postitatud sugram009 poolt
        suurus peab kokku tulema 58,33L (vähemalt nii on õeldud)
        Äkki ikka kasti maht,mitte suurus!!! se et on 58,33 ei ütle midagi,on vaja laiusi,kõrgusi,paksust plaadi ja palju palju asju veel ,et ültse se kast valmis teha,ma soovitan sull sellest arvutustest srceen shot teha ja üles panna sellest oleks rohkem kasu

        Comment


          #5
          Vs: Supaka kast

          laulasmaa, sa tead veel teemast liiga vähe. ma soovitan sul end natuke tagasi hoida

          ristküliku litraazist saab väga edukalt selle mõõdud välja arvutada! põhikooli värk noh

          Comment


            #6
            Vs: Supaka kast

            Esmalt postitatud jannozz50 poolt
            laulasmaa, sa tead veel teemast liiga vähe. ma soovitan sul end natuke tagasi hoida

            ristküliku litraazist saab väga edukalt selle mõõdud välja arvutada! põhikooli värk noh
            selles suhtes olen ma siis vähe matemaatikas käinu

            Comment


              #7
              Vs: Supaka kast

              Esmalt postitatud laulasmaa poolt
              Äkki ikka kasti maht,mitte suurus!!! se et on 58,33 ei ütle midagi,on vaja laiusi,kõrgusi,paksust plaadi ja palju palju asju veel
              Sa parem tee oma faktid selgeks enne kui nii hüppama hakkad eks? Laius, pikkus ja kõrgus ei ole olulised, peaasi et kuubikujulist ei tee ja inverter, ning element normaalselt ära mahuvad kasti. Plaadi paksus vähemalt 21cm nagu alati. Ja mis palju-palju veel? Ainus asi mis siin puudu jäi oli kas antud mõõtmed on kinnise- või inverter kasti omad. Ja inverteri suuruse kohapealt ei ole mingid kindlad mõõdud, oleneb mis hääletussagedust tahad.

              Comment


                #8
                Vs: Supaka kast

                ma pakun,et te peaksite ise natuke rahulikumad olema ja läbi lugema korralikult teema.. 58l kohta ütlesin ma seda,et sugram 009 oli õelnud et kasti suurus peaks olema selline.mina ütlesin selle peale,et parem tee screen shot kasti mõõtmetest,selle pole kasu kui mõnimees ütleb sulle et su kasti maht on 58l,kuigi ei tea kudas mõõtmeidki arvutada läbi 58l

                Comment


                  #9
                  Vs: Supaka kast

                  Jep, harimatud inimesed ei oskaks seda teha ja see on nende endi probleem. Sa pead siis jorma39-t harimatuks? Oled sa üldse antud inimesega kunagi kohtunud?

                  Tead sa ei pea sellele vastamagi, iga sinu post jätab sinust järgest totrama mulje.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Supaka kast

                    40cmx40 cm on esikülg, siis mahub element ilusti ära, sügavus oleks 36 cm. Tuleb ilus kuubik.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Supaka kast

                      Kui kahjuks kuubik just heli jaoks ilus pole. Tee muu kuju.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Supaka kast


                        sellise kujuga oleks parem?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Supaka kast

                          sellise kujuga on väga hea

                          Comment


                            #14
                            Vs: Supaka kast

                            Kui sa oleks otsingut kasutand siis oleksid sellise lause leidnud

                            "No keegi peab se olema kes möötude eest maksab 78 L invertereid siis 2 103x280"

                            Comment

                            Working...
                            X