Teade

Collapse
No announcement yet.

Wooferi kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Wooferi kast

    Tere!

    Selline asi, et avastasin tevalost ühe huvitava bassika ja mõtlesin omale
    WOOFERI teha!

    Asi selles et näiteks kasti arvutamiseks on vähe andmeid ja kas keegi oskaks soovitada kui suur kast oleks vajalik?
    VALJUKAS:::
    10'' bassivaljuhääldi, 350 W


    #2
    Vs: Wooferi kast

    Endal on 47 liitrine kinnine kast + vatiin ja hääl on päris hea.

    Comment


      #3
      Vs: Wooferi kast

      kas kastik ka inverterid on?
      mis kujuga?
      palju vatiini kasutanud?

      Comment


        #4
        Vs: Wooferi kast

        Kast on kinnine (kompressioonkast - mitte ühtegi ava). Maht ~47 liitrit, Vatiini panin ~5cm paksuselt igale küljele (va. esiküljele) klambripüssiga. 21mm vineer. Kasti sees on ka tugevdusliistud. Kast on risttahukas 36cm*30cm*46cm on sisemised möödud. Element sisse ja tugevdused ka, siis saab ~47 liitrit. Minu arvates on bass täpne ja üpriski vali.

        Comment


          #5
          Vs: Wooferi kast

          Kas kellelgi oleks arvamusi inverteriga kasti osas!

          Kinnist ei tahaks (koormab liialt bassikat ja ta pooli), juhul kui vol pea 100%!

          Comment


            #6
            Vs: Wooferi kast

            Inverterkasti sa teha ei saa, sest sul pole andmeid. Katse eksitus meetodil võid proovida, kui on kindel soov inverterkasti teha.

            Comment


              #7
              Vs: Wooferi kast

              hmm
              selles osas on täitsa õigus sul, kuid kui palju oleneb siis valjuka andmetest

              kusjuures ei teagi enam kas oleks mõtet, kuna olen kuulnud et antud valjuka puhul võib olla see et võimsus on tgt 10x lahjem antud max võimsusest

              Comment


                #8
                Vs: Wooferi kast

                Ma ütleks, et kui esimene projekt, siis võid kindlasti ehitada. 10X nõrgem selle RMS pole. Sellega saaksid palju vajalikke kogemusi ja juhul kui sellest väheks jääb, siis järgmine kord oskad juba paremini ehitada kasti.

                Muide, tihtipeale on kinnine kast parem, sest sellel tuleb sirgem sagedusgraafik.

                Comment

                Working...
                X