Teade

Collapse
No announcement yet.

Tere oleks vaja abi!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tere oleks vaja abi!?

    Tere ma hakkan koolis tegema lõputööd,ja mõtlesin et teeks mõne laheda kõlari mis koosneks kahest bassikõlarist.Kõlariteks mõtlesin osta 2 SWR-1222D
    12", 30 cm subwoofer 500W RMS, MAX1500W (2 ohm+2 ohm) võite soovitada veel häid asju hind max 4000kr ja oleks vaja abi milline võim sobiks nendega ja kastimõõtmete arvutamisega ka võiksite aidata ja ootaksin kõike vajalikku infot mis oleks abiks tänan ette ära ja msnis võib ka seletada vms error21525@hotmail.com

    #2
    Vs: Tere oleks vaja abi!?

    kooli lõputööl on kindel raskusaste kõlarikast ei kuulu sinna hulka mite kohe üldse, pead midagi raskemat valmis meisterdama minuteada

    Comment


      #3
      Vs: Tere oleks vaja abi!?

      Meile pole küll mingist raskusastmest räägitud ,ma ei tee tavalist kinnist kasti ma tahan peale pleksiklaasipanna ja sisse mõne neooni jne peale musta naha jne aga palun aidake siis.

      Comment


        #4
        Vs: Tere oleks vaja abi!?

        Ma ei tea muidugi, mis klassiga on tegu, aga mäletan , et üheksandas pidime kah lõputööks midagi puutöös meisterdama. Ise treisin mingisuguse kena jalaga laua, aga oli mehi, kes tegid neljast lauast tappliidesega riiuli ja üks tegi samuti kõlarikasti ja sesmõttes, et meil polnud kah mingeid piiranguid, kui õpetaja oli nõus selle plaaniga, mis sa soovisid teha, siis sobis. Aga nende rõhkude ja mõõtmete tarbeks on mingisugused programmid olemas, kindlasti on keegi neid siin foorumis juba maininud, otsi.

        Comment


          #5
          Vs: Tere oleks vaja abi!?

          ma vaatan et sul on kohe palju abi vaja
          aga jah kui korralik joonis ees siis asi lihtne

          Comment


            #6
            Vs: Tere oleks vaja abi!?

            sa tahad seda autosse taha we ???

            Comment


              #7
              Vs: Tere oleks vaja abi!?

              Ühe koidula eest teeks sulle kasti möödud basssoundman http://www.bsm.ee/arvutamine.htm ilma rahata ei tee sulle keegi neid mööte. Ära hakka mujalt otsimagi.

              Comment


                #8
                Vs: Tere oleks vaja abi!?

                Meil laseb tööõpetuse õpetaja siis suht lihtsalt läbi.
                Ma küsisin, et mis siis on, kui teen töötava võimendi.
                Selle peale lubas ta kohe 5 ära panna.
                Valter

                Comment


                  #9
                  Vs: Tere oleks vaja abi!?

                  Hmm ma käin ka 9ndas ja töpas on vaja teha ma tahtsin teha tuppa võikuskile autot veel pole ma siis lasen sellel basssoundmanil mõõdud teha kui just mõni tuttav ei oska aga kas see toimiks hästi kui paneks kasti 2x12" subwoofritpeab sinna mingi vaheseina ka ehitama vms?ma hakkan kohe siin otsima ka kuidas teha aga igasuguse abieest oleks väga tänulik!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Tere oleks vaja abi!?

                    Basssoundman õpetab sind kuidas kast kõige parem tuleb.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Tere oleks vaja abi!?

                      Ok ma proovin basssoundmaniga ühendust saada,aga oskate siis soovitada mõndi häid bassikaid tartust umbes 12" ja veic odavamalt(uusi)ja mismoodi ma pean võimu ostma ja kui mul on 2 kõlarit siis peab 2 võimu olema? või tuleb mingi asi vahele panna muusikat mida tahan kuulata tollega oleks trance/pop kui bassikad on kas siis ikka sõnadest on aru saada?xD
                      viimati muutis kasutaja raimote16; 03 m 2007, 15:28.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Tere oleks vaja abi!?

                        Võimu leidmisega tuleb sul arvatavasti raskusi. Mõni siine foorumi kasutaja võib-olla teeks sul võimendi aga se läheb päris palju maksma. supakale peab vahele panema filtri ja tavaliselt siis ei kuule sa kõlarist mingeid laulu sõnu ega ka tohi kuulda.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Tere oleks vaja abi!?

                          Äkki põhjendad miks võimu leidmine raskeks läheb,kui 1 subakas on kas siis on kergem??ja palju filter maksab ma arvan kui poest ostan subwoofrid nad müüvad mulle mõne sobiva filtri ka siis

                          Comment


                            #14
                            Vs: Tere oleks vaja abi!?

                            Kui on üks element siis on kindlasti võimu kergem saada. Võimu on sellepärast raske saada et võimsad toavõimud on väga kallid ja kasutatult on neid vähe saada. Soovitaksin sul kasutaja Jyrka või Cheopps -ega rääkida nad ehitavad ise võime. filter maksab sajast kuni paarisaja kroonini ja tõesti filtri saaks näiteks noortehnikust koos elemendiga tellida.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Tere oleks vaja abi!?

                              Misvahet on üldse toavõimul ja autovõimul siis need peksid ju sarnased olema.Mulle pakuti mingit võimu mis on 2x600w mida tasuks jälgida võimu soetamisel kui see on tuppa to pidi selline olema et saab mõlemad subwoofrid taha panna.otsingust ei leidnud konkreetset vastust.

                              Comment

                              Working...
                              X