Teade

Collapse
No announcement yet.

Spl Pro Q-15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Spl Pro Q-15

    Suurus: 380mm(15")
    Sisendvõimsus(RMS/MAX): 200 / 500W
    Takistus: 4 Oom
    Sagedusala: 25-1500 Hz
    Tundlikus: 92dB


    nii nüüd on mul paar küsimust. Kavatsen täna selle osta ja hakkata kasti tegema, olen juba päris palju lugenud kasti kohta kuid sooviks teada mis saab siis, kui ma ei osta omale mingit kallist ja suurt võimu sest kõik need võimud on ju 1000 + ringis.. Kavatsen panna selle muusika keskuse taha mingi Kenwood, öelge palun kas mul võib tekkida sellega mingeid probleeme?? Äki rikub kõlari ära vms?
    teine võimalus on et panen denoni AVR-1601, kas sellega siis juhtuks midagi või mitte?

    alguses soovin panna selle muusikakeskuse taha, minuteada on muusikakeskuses ka võimendid, hetkel on seal taga ise kastiga ehitatud s30 kõlarid, kuid kui ta seda subwoofrit ei kannata siis kas ta sealt sama seeriate omadest mõnda http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&kategooria=117 sellist kannataks,
    Tekkis veel üks mõte. mul on kahel s30 mingid originaal võimud, kui need kaks panna kokku koos selle kõlariga siis kas see toidaks ta ära vms?
    kiire!
    tänan
    viimati muutis kasutaja -skater123-; 09 m 2007, 13:36.

    #2
    Vs: Spl Pro Q-15

    Kui muusikakeskus kannatab 4 oomist koormust, siis võid kuulata küll muusikakeskusega. (Vaata keskuse tagant) Kõlariga ei tohiks midagi juhtuda, kui filter on ka olemas, kuid ilma filtrita võib küll kõlari nässu keerata. Kui valjukas käes, siis anna teada, kas tasub osta ka seda.

    Comment


      #3
      Vs: Spl Pro Q-15

      4 oomi peaks kül olema sest s30 ka ju 4 oomi ja siis nagu need on hetkel taga, aga palju see filter või asi maksab ja mida see teeb?
      saab seda ise kuidagi teha?

      Comment


        #4
        Vs: Spl Pro Q-15

        http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=637 see peaks kärama kyll

        Comment


          #5
          Vs: Spl Pro Q-15

          oota kas ma saan nüüd õigesti aru?
          Subwoofri kaks juhtme otsa ühendan sinna ja siis teise +&- kohta panen need juhtmed mis lähevad muusikakeskusesse?

          Comment


            #6
            Vs: Spl Pro Q-15

            inputi paned keskusest tulevad juhtmed ja outputi subwoofri

            Comment


              #7
              Vs: Spl Pro Q-15

              ainuke probla on et seda ei ole poes hetkel müügil, tellitav ju .. :/tänaseks oleks vaja, aga kas sa öelda seda ei oska et ega seda juhuslikult juba seal s30 võimul olemas pole?

              Comment


                #8
                Vs: Spl Pro Q-15

                S30 võimul vaevalt see olemas on. Filtrita saad ka kuulata, aga pole soovitatav ilma.

                Comment


                  #9
                  Vs: Spl Pro Q-15

                  aga miks see soovitatav pole? ma arvanet ma panen kõik asjad mis vähegi saab sisse ja müün korraliku hinna eest maha, sisse tuleb 150no w kõlar 350w max

                  Comment


                    #10
                    Vs: Spl Pro Q-15

                    Muusikakeskus on sul arvatavasti ikka 6 ohmi nagu nad kõik.Ja sa arvad et su muusikakeskus toidab selle bassikõlari ära?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Spl Pro Q-15

                      -skater123-, Bassivaljukas on mõeldud ainult esitama madalaid sagedusi, kõrgemate sagedustega läheb asi katki (täpselt ei oska öelda, mis ja kuidas).

                      Hents, mis mõttes saab üks võimendi "ära toita" kõlari? 1000W RMS kõlarit võid kuulata ka 1W RMS võimendiga, töötab küll - tahtsin öelda seda, et pole vaja alati ülisuuri võimsuseid võimendi pool.

                      Loomulikult oleks parem, kui on võimas võimendi, mis suudab ikka kummi sirgu lüüa ja seal juures niimoodi, et ei moonuta (ei peksa üle).

                      Comment


                        #12
                        Vs: Spl Pro Q-15

                        Tean isegi et ma võin sinna lasta mis võimsust soovin aga näiteks audese 100w100-6 muusika keskuse taga häält ei tee.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Spl Pro Q-15

                          Miks ei tee häält? Selle teooria järgi hakkab alles valjuhääldi häält tegema täie võimsuse sisse laskmisel ja enne seda lihtsalt "tõmbleb"? Juhul kui mõtlesid selle hääle all seda, et suurt helirõhku ei saa, siis olen nõus, maksimaalset rõhku ei saa, kuid saab piisavalt, et kuulata (Enamasti on keskused 10W RMS ikka)

                          Comment


                            #14
                            Vs: Spl Pro Q-15

                            Ma mõtlesin hääle all heli.Väga vaikselt mängis pidi üsna juures olema et kuulda.Aga eks need keskused ole ka erinevad

                            Comment


                              #15
                              Vs: Spl Pro Q-15

                              ostsin 150-350 w kõlli hoopis ja panin muusika keskuse taha mis võimendab 150w, hetkel teen kasti ka , vaja veel kast pahteldada ja värvida siis kõik juba ok. Muusikakeskus on ise 6-16 ohmi ja kõlar 4, ma ei tea kärab hetkel kül, s30 võim on ka vahel.
                              Kui ma panen 2 s30' võimu sinna siis kas see muudab midagi, kui 1 s30 võim?(a)

                              Comment

                              Working...
                              X