Teade

Collapse
No announcement yet.

GAS Alpha 1024 manuaal?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    GAS Alpha 1024 manuaal?

    Kas kellegil on GAS Alpha 1024 manuaali digitaalsel kujul?
    Otsisin netist, kuid ei leidnud. Isegi kodukat pole leidnud selle firma kohta

    #2
    Vs: GAS Alpha 1024 manuaal?

    Koduleht on www.brl.se

    Andmed:
    Suurus: 250mm(10")
    Võimsus(RMS/MAX): 200/400 W
    Takistus: 4 Oom
    Sagedusala: 32-2000Hz
    Tundlikus: 86dB

    T/S Parameetrid:
    Vas: 22,37 lit
    Qts: 0,71
    Fs: 35 Hz

    Comment


      #3
      gas wc 1220.2 t/s??

      tahaks teada täpsemalt GAS WC1220.2 t/s parameetreid. tahaks teha bandbass kasti ehk keegi teab mõnd head lehekülge bandbass kastide ehituse kohta ja kui palju peaks olema inventerite läbimõõt kui ma panen 3 inventerit 2le GAS WC1220.2-le bandbass kastis? ette tänades

      Comment


        #4
        Vs: gas wc 1220.2 t/s??

        Madis, ega sulle juhtumisi huvi ei paku GAS WC1220.2 t/s parameetrid? Juhuks, kui tahaksid teha bandbass kasti ehk soovid mõnd head lehekülge bandbass kastide ehituse kohta ja äkki tahad ka teada, kui palju peaks olema inventerite läbimõõt kui sa paned 3 inventerit 2le GAS WC1220.2-le bandbass kastis?

        Comment


          #5
          Vs: gas wc 1220.2 t/s??

          Kui juba bolditamiseks läks.... madis07, palun ära ristpostita, eks Ühest teemast piisab, et kõigile kohale jõuaks, mida soovid Ja ei, mul ei ole pakkuda GAS WC1220.2 T/S parameetreid. Kummilohvid ei paku mulle juba ammu erilist pinget.
          Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

          Comment

          Working...
          X