Teade

Collapse
No announcement yet.

Ei oska valida kumba supakat võtta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ei oska valida kumba supakat võtta...

    On siis selline probleem et ei suuda otsustada kumba osta ja mõtlesin küsida foorumi rahva käest arvamust.
    Üks on suht tundmatu itaalia firma toodang, täpsemalt siis see: http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_es300d.pdf

    Ja teine vana hea kuulus Alpine, kes muideks võitis parima supaka tiitli(TM-st lugesin, täpsemalt SWX seeria oma,minu valiku hulka jäi SWS seeria oma) täpsemalt see siis: http://www.alpine-usa.com/en/products/prod...D&lang=en&tab=F


    Oma hinnang selline: Hertz-il on nagu nats paremad andmed, aga Alpine-l jälle mõni asi parem, see ka Alpine-l et ikka kuulus firma jne. Alpine suur miinus mudugi see et see 600 kallim

    Andke palun oma hinnang neile

    Tervitustega Villu

    #2
    kaubamärk maksab.

    see et mingi firma kuulus on ei tähenda et ta tooted ülihead oleksid.
    äkki on kehva kvaliteedi poolest kuulus mõni firma ja siis on ...........
    ise ei oska Alpine ega Hertzi kohta midagi öelda

    ise võtaks vist Alpine oma :lol:
    näeb korralik välja kah. :P

    Comment


      #3
      Seda ma tean jah et firmamärk maksab. Aga Hertz-l nagu näitajad paremad See just panebki mind kahtlema

      Comment


        #4
        Mina valiksin Hertzi. See suht tuntud firma tegelikult.

        Comment


          #5
          Hetz selles suhtes ka parem et ta odavam

          Comment


            #6
            Alpine on hea küll (endalgi olnud) aga mina valiksin hertzi, seda suht kiidetakse. Kuigi jah, ühel hertzi elemendil tuli näiteks tundlikus arvutades 89 db, kuigi kirjutatud oli, et tundlikus on 94.
            Darkest beatz...

            Comment


              #7
              Seal on see spl võetud 2.8-V pealt. Ühel koduleheküljel on selle kohta nii kirjutatud:

              2.8-V SPL - Elemendi tundlikkus ehk elemendi poolt tekitatud helirõhk 2.83V puhul 1m kaugusel. Ühik on [ 1dB ]. 2.83V pinge tekitab erineva takistusega (Z) elementides erineva võimsusega voolu. Seepärast erineb see parameeter ka 1-W SPL-st. Rohkem tasub jälgida 1W SPL-i.

              Ja see mis meile nagu rohkem tuntud on e. 1-W SPL kirjutatakse sedemoodi:

              1-W SPL - Elemendi tundlikkus ehk elemendi poolt tekitatud helirõhk 1W puhul 1m kaugusel. Madalate sageduste korral elemendi tundlikkus langeb. Ühik on [ 1dB ]. 3dB suurema tundlikkusega element tahab sama helirõhu tekitamiseks saada 2x vähem võimsust! Samas ei tasu tootja kodulehel nähtud tunlikkust väga uskuda, sest need osutuvad tihti tegelikust suuremaks. Tegelikku tundlikkust saab arvutada valemiga: SPL = 112 + 10 * log( no ). Ehk siis SPL = 112 + 10 * log( 9.64 * 10^(-10) * Fs³ * Vas / Qes ).

              Kasutasin selle kodulehekülje kalkulaatorit ka. Siis tuli selle 1-w spl 89 vist oli

              Kodu leht mida kasutasin on selline: salupa.exe.ee enamustele teada koht ja väga hea koht

              Comment


                #8
                Originally posted by Villem666@Jan 27 2006, 20:49
                On siis selline probleem et ei suuda otsustada kumba osta ja mõtlesin küsida foorumi rahva käest arvamust.
                Üks on suht tundmatu itaalia firma toodang, täpsemalt siis see: http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_es300d.pdf

                Ja teine vana hea kuulus Alpine, kes muideks võitis parima supaka tiitli(TM-st lugesin, täpsemalt SWX seeria oma,minu valiku hulka jäi SWS seeria oma) täpsemalt see siis: http://www.alpine-usa.com/en/products/prod...D&lang=en&tab=F


                Oma hinnang selline: Hertz-il on nagu nats paremad andmed, aga Alpine-l jälle mõni asi parem, see ka Alpine-l et ikka kuulus firma jne. Alpine suur miinus mudugi see et see 600 kallim

                Andke palun oma hinnang neile

                Tervitustega Villu
                Hertz on Eestis tuntud juba väga kaua. Ise võtaksin küll Alpine. Hertz ei meeldi üldse.
                In SPL we Trust! 136,4 db

                Comment


                  #9
                  Mina valiks ka "selle", aga miks ma selle valiks, see mõelge ise välja...
                  Kui avaldate arvamust siis proovige seda vähemalt põhjendada. Täiesti tühine subjektiivne arvamus ei määra mitte midagi. Kedagi ei huvita mis firma usku te olete..





                  Villem666 seda vastust sa jäädki siit ootama ja otsima.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    vali see mis sulle rohkem meeldib,nii on lihtsam B-)

                    Comment


                      #11
                      Hertz. Kuulnud hertze nii 200 W RMS ja ka 900 W RMS. Suhte head häält teevad.

                      Comment

                      Working...
                      X