Teade

Collapse
No announcement yet.

1000W Pioneeri bassikõlar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    1000W Pioneeri bassikõlar

    Mis te arvate kui teeks 1000w bassikõlarile 35L kasti??? Kuidas mängiks??? Eelmisele 500W bassikale tegin 125L kasti?

    #2
    Wattide järgi ei saa kasti teha. Igal elemendil on T/S parameetrid kui need annaksid siis võib olla keegi viitsib sulle kasti mõõtmed välja arvutada. Aitaks ka elemendi täpne mudel.

    Comment


      #3
      Võta 4,7 kg plaatmaterjali siis saab paras kast.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        4,7 on palju, piisaks 4,58kg.Siis ei pea hiljem pesema.
        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
        Projektide pildid
        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

        Comment


          #5
          Mis see plaatmaterjal on milline see välja näeb palju maksab?

          Comment


            #6
            Te ikka ajate venna parajalt segadusse oma sarkasmiga.

            PLaatmaterjal on lihtsalt öeldes materjal, millest sa kasti teed(saepurupl. MDF,vineer).

            Lisan ka omalt poolt:näeb see välja igav ning hind on alati erinev.
            Aga võta jah kusagil 4-5 tukati jagu!

            Comment


              #7
              Palju MDF hind on eestis? Kas see kõige parem materjal?

              Comment


                #8
                Originally posted by Djalf@Jan 17 2006, 00:02
                Palju MDF hind on eestis? Kas see kõige parem materjal?
                Polegi kallis, 2.4x2.6 maksis 760.- 19mm paksusest jutt.
                Parim materjal kastile on LIIV
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  Kas väiksemaid saab ka osta??? Kus eestis MDF tehakse?? Kas neil ülejääke ka jääb???
                  Kuidas liivast saab kõlari kasti teha???

                  Comment


                    #10
                    Kas päike paistab ? Miks taevas on sinine ? Kes ma olen ?

                    Ära üle pinguta küsimisega, haara parem härjal sarvist ja mine Vineeri ja Mööblikombinaadi poodi, see asub Pärnu mnt. viadukti juures, trammide lõpppeatuse lähedal. Algajal on lihtsam teha vineerist. Arvesta kusagil 400 krooni kulutamisega.

                    Comment


                      #11
                      TVMKs (Vineeri ja Mööblikombinaat) saetakse sobivad juppid välja kui soovi on 10 krooni jooksev meeter

                      Comment


                        #12
                        No Älf!
                        Sa ju tead mu nr...Võiksid nagu helistada ja kasvõi valjuka andmed anda,valjuka nime vms...
                        Ütleme nii, et foorumis ära pane hullu...
                        Ja su Titan ei olnud 500w...Ta oli siiski 250w, sest 90% foorumi rahvast ei arvesta MAX või PMPO võimsustega...
                        Enamus oleneb valjuka tundlikusest...
                        Et saada 3dB kõvemat heli on vaja lasta 2x rohkem võimsust valjukasse sisse
                        Mäll-mäll

                        Comment


                          #13
                          Foorumi rahvas ei arvesta mingisugust võimsust kasti arvutuse juures.
                          Ja liiv ei sobi mitte kastiks vaid kasti sisse. Mitte külili keerata!
                          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by Elukaz@Jan 20 2006, 02:02
                            Foorumi rahvas ei arvesta mingisugust võimsust kasti arvutuse juures.
                            Ja liiv ei sobi mitte kastiks vaid kasti sisse. Mitte külili keerata!
                            ma olen ikka aru saanud, et liiv tuleb panna kasti külgedesse, st. et teed ühele küljele kaks seina, ja nende sisse paned liiva ?

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by jannozz50+Jan 20 2006, 13:09--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 @ Jan 20 2006, 13:09)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Elukaz@Jan 20 2006, 02:02
                              Foorumi rahvas ei arvesta mingisugust võimsust kasti arvutuse juures.
                              Ja liiv ei sobi mitte kastiks vaid kasti sisse. Mitte külili keerata&#33;
                              ma olen ikka aru saanud, et liiv tuleb panna kasti külgedesse, st. et teed ühele küljele kaks seina, ja nende sisse paned liiva ? [/b][/quote]
                              sa oled täitsa õieti aru saanud aga noh ju siis Elukaz paned lihtsalt sisse :P :lol:
                              TeamRMS

                              Comment

                              Working...
                              X