Teade

Collapse
No announcement yet.

sooviks arvamust bassikõlarite kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    sooviks arvamust bassikõlarite kohta

    on siis valida kahe kõlari vahel ja tahaks teada millist teie soovitate.

    Kenwood KFCW300S

    http://www.plussmiinus.ee/ee/garaazh/autok...?vaata=KFCW300S

    või siis

    Boschmann V-1250SNi

    http://pood.akustika.ee/index.php?GID=875&...st&currency=EEK

    Kasutama hakkan toas ja kuulan põhiliselt Drum and Bass'i ja Club'i

    Ette tänades, Hell222

    #2
    Ma arvan, et 800EEK eest saab Visatonilt midagi paremat. Näiteks:

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...40-9030&lng=est

    Või 2 tk selliseid:

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...40-1061&lng=est

    Comment


      #3
      8'' on liiga väike vast.

      ja need teised on 8 ohm, mul 4 ohm'ine võim.

      Comment


        #4
        4Ohm võimule võib panna järgi 8Ohm kõlareid, vastupidi mitte.

        Comment


          #5
          Se kenwood on suhteliselt Ok.
          Mul on endal ka kodus selline ja ei oska midagi halba öelda, ainult et hind oli odavam siis.
          Lõunakeskusest ostsin selle 600 eest.
          Darkest beatz...

          Comment


            #6
            Autowoofrid autosse ja toawoofrid tuppa!

            Aga kui on kindel plaan ikkagi osta, siis soovitan Kenwoodi sest olen kuulnud seda Bossut ning mulle ta heli küll ei meeldinud. Selline tuim tümakas, mingit eluvaimu polnud sellel bassil sees

            Comment


              #7
              Olen isegi kuulnud erinevaid bossusid...No kurat membraan ei taha üldse liikuda Täiesti seisab:S 2-3mm liigub ja siis kõik...
              Tuppa tuleks osta midagi millel on tundlikus hea(üle 90dB/1w/1m).
              Üleeile sai üks woofer valmis just starsound SSW-3800 ja see on ikka väga vinge riistapuu:P...Juba lahja võimuga kõmmutas päris hästi...Bass kah selline mõnus mahe
              Mäll-mäll

              Comment


                #8
                Soovitan soojalt vaadata Audese toodangu poole. 100w100-6 on päris hea müdistaja tuppa. Või siis 75w104-4/8
                Ise oman 104-4 ning olen väga rahul. Rohkemat hetkel tuppa ei vaja B-)

                Comment


                  #9
                  Originally posted by bls@Jan 14 2006, 22:11
                  Soovitan soojalt vaadata Audese toodangu poole. 100w100-6 on päris hea müdistaja tuppa. Või siis 75w104-4/8
                  Ise oman 104-4 ning olen väga rahul. Rohkemat hetkel tuppa ei vaja B-)
                  palju üks 100w100-6 maksab?

                  Comment


                    #10
                    1150.-Audes 100W100-6

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Taavi130@Jan 15 2006, 01:53
                      1150.-Audes 100W100-6
                      just leidsin kah muidu neti.ee'st sama lehe

                      ennem kui lolle küsimusi hakkan esitama tuleb nati research'i teha

                      leidsin et see kõlar sobib täpselt sellega mis ma soovisin.
                      nüüd tuleb natuke raha juurde koguda, siis ostan ära ja hakkan muidugi kasti valmistama. loodan panna ka pildid kuskile netti ülesse.

                      oleks veel üks viimane küsimus:
                      olen uurinud ja puurinud aga aru pole eriti saanud, et kui palju läheb hääles kaduma või kas hääl muundub kui ma teen kasti saepuruplaadist.
                      ma näen et siin igal pool soovitatakse vineeri ja saepuruplaati tehakse maha.

                      ise elan maal ja pole kuskilt lähedalt vineeri osta, saepuruplaati küll aga on endal (21mm)

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by hell222+Jan 15 2006, 03:09--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hell222 @ Jan 15 2006, 03:09)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Taavi130@Jan 15 2006, 01:53
                        1150.-Audes 100W100-6
                        just leidsin kah muidu neti.ee&#39;st sama lehe

                        ennem kui lolle küsimusi hakkan esitama tuleb nati research&#39;i teha

                        leidsin et see kõlar sobib täpselt sellega mis ma soovisin.
                        nüüd tuleb natuke raha juurde koguda, siis ostan ära ja hakkan muidugi kasti valmistama. loodan panna ka pildid kuskile netti ülesse.

                        oleks veel üks viimane küsimus:
                        olen uurinud ja puurinud aga aru pole eriti saanud, et kui palju läheb hääles kaduma või kas hääl muundub kui ma teen kasti saepuruplaadist.
                        ma näen et siin igal pool soovitatakse vineeri ja saepuruplaati tehakse maha.

                        ise elan maal ja pole kuskilt lähedalt vineeri osta, saepuruplaati küll aga on endal (21mm) [/b][/quote]
                        Käsi püsti, kui paljudel on 100w100-l vuntsid purunenud? Mina tõstab ka käe ja ma olen kindel, et veel vähemalt 10 inimest. Audes on selle woofri tegemisel vist suhteliselt lohakas olnud, see kohe lihtsalt kipub lagunema.

                        Vahet pole kas SaepuruP. Või Vineer, kui arvutustelt normaalne kast teha, siis mängib ta mõlemas hästi. Pimekuulamisel sa erinevust ei märkaks, eriti veel subwoofri puhul. Erinevus tekib kasti seinade tugevuses, vineer on oma kihilise ehituse pärast parem. Saepurup. on samade mõõtmete puhul keskelt pehmem ja õhema tihedusega. Aga 21mm puhul pole väikese kastiga erinevust eriti märgata, võid ju alati seest ära ka toestada, peamine ongi see, et seinad võnkuma ei hakka.


                        Allar88
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment


                          #13
                          ma näen et siin igal pool soovitatakse vineeri ja saepuruplaati tehakse maha.
                          see mida soovitatakse on vast ikka MDF... saepuruplaadist ja vineerist teeme ikka mööblit

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by tanel96@Jan 15 2006, 11:38
                            ma näen et siin igal pool soovitatakse vineeri ja saepuruplaati tehakse maha.
                            see mida soovitatakse on vast ikka MDF... saepuruplaadist ja vineerist teeme ikka mööblit
                            kes teeb, kes mitte&#33; MDFist tehakse ka mööblit. mina valiks küll vineeri kuid ei tee maha ka MDFi. kui muud pole saab ka saepuruplaadist vabalt kasti valmis.

                            Comment


                              #15
                              mulle on küll selline mulje jäänud, et kõik sinna hi-fi poole püüdlevad kastid on tehtud ikka MDF&#39;ist... ma ei tiagi kohe kes suurtest kontsernidest kõrge kvaliteedilis kõlareid vineerist teeb ?

                              Comment

                              Working...
                              X