Teade

Collapse
No announcement yet.

ehitan bassikat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Eks võta oma arvutilt kaas maha ja tutvu pisut toiteplokist tulevate juhtmetega. Netis otsi, mis värvi juhtmetes on +12V. Ground (0V) on must juhe. Kui kõik korralikult teed, hoiad toiteploki raha kokku.
    Kui aga vaadata kuidas sinu bassikaehitus on edenenud, siis ma poleks nii kindel, et kõik plaanipäraslet läheb. Võid arvutis midagi ära kärsatada ja see võib juba tuhandeid kroone maksma minna, mitte sadu.

    Comment


      #62
      kokkuvõtteks ütleksin,et kui ma oleks poest ostnud terve helisüsteemi oleks tulnud odavam ja lihtsam ja ilma mäkerdamiseta.kuid vaev tasus ära.nyyd siis suvel võiks korralikud tornkõlarid ka ehitada.
      see ehitamise värk on nagu sõltuvus nüüd.

      Comment


        #63
        Originally posted by õpilane@Feb 4 2006, 19:11
        ......
        see ehitamise värk on nagu sõltuvus nüüd.
        See on tuttav tunne enamusele meist

        Teretulemast klubisse - eks enamus meist ole kunagi sealt alustanud. Järgmise asjane soovitan sul endale selgeks teha kõlariehitamise põhitõed. Seejärel asuaga julgelt tornide kallale!

        Edu ja jaksu!

        Comment


          #64
          Tuleb vaid hoida taipu!

          Mõtled, uurid, arvutad. Ja mõtled veelkord ja 9x mõõdad 1x lõikad. Ise teen ka kõlareid aga just raha taha jääb asi
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment


            #65
            mul jäi lihtsalt ropult 21mm vinneri üle :lol:
            ma arvan,et kastid teen kevadel valmis ja kyll siis suve-sügise jooksul saan ülejäänud kupatuse kokku

            Comment


              #66
              Originally posted by õpilane@Feb 4 2006, 19:55
              mul jäi lihtsalt ropult 21mm vinneri üle :lol:
              ma arvan,et kastid teen kevadel valmis ja kyll siis suve-sügise jooksul saan ülejäänud kupatuse kokku
              nagu ma aru sain siis teed kastid valmis ja kunagi hiljem hakkad sinna kõlle külge vaatama? nii see just ei lähe...

              Comment


                #67
                ei.
                kõllid vaatan enne ära ja siis teen kastid.
                hiljem ostan kõllid ära kah.

                Comment

                Working...
                X