Teade

Collapse
No announcement yet.

aktiivwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    aktiivwoofer

    tere. leidsin siit lehelt endale sobiva woofri http://www.zone.ee/basssoundman1/aud...00-6_tuppa.php . kuidas saaks selle valmistajaga ühendust. mis hinnaks kujuneb? andmed sobivad eriti. 17-250 hz . 135w rms.

    #2
    ilus kast on.koolide käsitöö õpetajad,vaadake mis tuleb tunnis teha,mitte aga taburette.
    aga sellist võimendit olen eraldi müügis näinud.

    Comment


      #3
      kas siin foorumis keegi tegeleb aktiiv woofrite valmistamisega? oleks hea kui võtaks ühendust. kus sellist võimu osta saaks mis sellel lehel on? http://www.zone.ee/basssoundman1/aud...00-6_tuppa.php ja kus on audes 100w100-6 müüa? kas tartus on sellist poodi?

      Comment


        #4
        Jah www.audes.ee müüb...Aga audesel on kinnine kas, Basssoundman on teinud inverter kasti ja see kast on väga hea, kuna mul mängib endal täpselt sama kast kodus, inverter on ainult teistsugune.
        Mäll-mäll

        Comment


          #5
          mul ka sama kast olemas ja see tõesti väga hea

          Comment


            #6
            ei tea kus tartus seda müüakse aga tallinnas näiteks noores tehnikus, ja sealt saab selle aktiivvõimendi kah (simex ba-300) element 1150.- ja simex 2450.-(aga võimendit olen näinud ainult ülemiste noores tehnikus

            Comment


              #7
              Originally posted by beatvoiceboy@Nov 6 2005, 18:12
              ei tea kus tartus seda müüakse aga tallinnas näiteks noores tehnikus, ja sealt saab selle aktiivvõimendi kah (simex ba-300) element 1150.- ja simex 2450.-(aga võimendit olen näinud ainult ülemiste noores tehnikus
              nüüd on sul aeg ka enda "relva" näidata et mis sellest teha annab B-)
              In SPL we Trust! 136,4 db

              Comment


                #8
                No 50w võimu taga lõhub ta juba meeletult! Bass ka selline puhas ja suhteliselt täpne inverter kasti kohta. Kuid oleneb see ka väga palju woofri asukohast:P
                Mäll-mäll

                Comment


                  #9
                  Miks sa näiteks netist ei telli ?
                  http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=241
                  40 eeguga toovad kohale

                  Comment


                    #10
                    see epood on uus asi vist?

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Sicon00+Nov 6 2005, 19:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Sicon00 @ Nov 6 2005, 19:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-beatvoiceboy@Nov 6 2005, 18:12
                      ei tea kus tartus seda müüakse aga tallinnas näiteks noores tehnikus, ja sealt saab selle aktiivvõimendi kah (simex ba-300) element 1150.- ja simex 2450.-(aga võimendit olen näinud ainult ülemiste noores tehnikus
                      nüüd on sul aeg ka enda "relva" näidata et mis sellest teha annab B-) [/b][/quote]
                      OT: ma ei hakka sinn ässama kõik kes tahavd vaatavad ise :P

                      Comment

                      Working...
                      X