Teade

Collapse
No announcement yet.

Q:Mis elementidega tegu on??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Q:Mis elementidega tegu on??

    Sooviks teada kõiki andmeid järgmiste elementide kohta




    #2
    netist pole midagi leidnud.aga vaata ega magnetil mingeid märgistudi pole oleks ehk veidi kergem otsida

    Comment


      #3
      Ma vaatasin seal pole nagu mitte midagi kirjas :wacko:

      Comment


        #4
        Tundub kahtlaselt mingi hiina plönni moodi...Välimusele ilge rõhk...kindlasti peale kirjutatud 3500w PMPO ja heli selline harju keskmine:P.
        Ma ei usu, et sellel valjukal üldse parameetreid mõõdetud ongi
        Mäll-mäll

        Comment


          #5
          Kusjuures mulle õeldi et 1200W max ja 600W nom, et kuskilt paberi pealt oli näinud

          Comment


            #6
            Magnetil märgiseid ei ole.
            Elementi on 8"
            Amfiton 25y-202c taga teeb häält küll, positiivne on see et ka kõrged on kastis olemas. Kast ise on muidugi nigel, kindlasti peaks suurem olema. See saab ka kindlasti tehtud. B-)
            In SPL we Trust! 136,4 db

            Comment


              #7
              Originally posted by RiderS@Oct 30 2005, 11:38
              Kusjuures mulle õeldi et 1200W max ja 600W nom, et kuskilt paberi pealt oli näinud
              Arvan et kui nullid lõpust võtta ja kahega jagada, siis saad umbkaudselt õige tulemuse
              Darkest beatz...

              Comment


                #8
                kuidagi kahtlaselt väikse tagaosaga
                et 600w rms olla
                pigem mingine 30w
                Bzzzt!!

                Comment


                  #9
                  Originally posted by MosseVend+Oct 30 2005, 16:46--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MosseVend @ Oct 30 2005, 16:46)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-RiderS@Oct 30 2005, 11:38
                  Kusjuures mulle õeldi et 1200W max ja 600W nom, et kuskilt paberi pealt oli näinud
                  Arvan et kui nullid lõpust võtta ja kahega jagada, siis saad umbkaudselt õige tulemuse [/b][/quote]
                  belive in me see ei ole nii
                  In SPL we Trust! 136,4 db

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Sicon00+Oct 30 2005, 18:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Sicon00 @ Oct 30 2005, 18:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                    Originally posted by MosseVend@Oct 30 2005, 16:46
                    <!--QuoteBegin-RiderS
                    @Oct 30 2005, 11:38
                    Kusjuures mulle õeldi et 1200W max ja 600W nom, et kuskilt paberi pealt oli näinud 

                    Arvan et kui nullid lõpust võtta ja kahega jagada, siis saad umbkaudselt õige tulemuse
                    belive in me see ei ole nii [/b][/quote]
                    belive in me see kahjuks või õnneks on nii, Tegu üldjuhul suht õnnetute "all in one box" või midagi sellist boom boxiga. Antud elemendi koha kardan, et isegi interneti avarustest ei leia sa midagi. Kuna kipun arvama, et valmistamisel ei mõõda neid keegi, klopsitakse kokku ja visatakse suva mõõtudega kasti ja hopp paari sotiga müüki.

                    Comment


                      #11
                      See valjukas on heal juhul 60w rms...Rohkem ta kindlasti ei ole... Ütleme nii, et 30w pikaajalist kannatab ta kindlastiSealt edasi läheb kahtlaseks:P
                      Mäll-mäll

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by RiderS@Oct 30 2005, 12:38
                        Kusjuures mulle õeldi et 1200W max ja 600W nom, et kuskilt paberi pealt oli näinud
                        mina jällegi nägin pildi peal 300w... aga ikkagi ei usu

                        Comment


                          #13
                          selle 300w all mõeldud max võimsust nigunii ja sellegagi kindlasti ülepingutatud

                          Comment


                            #14
                            mina tean niipalju nendest kõllidefirmast..et neid müüakse soomes prahipoodides.. mingi king-kongi kaubamajas v kus iganes :P endal oli 5" auto uksekõlarid..100w oli peal ja midagi ikka kannatas ka ja andmete suhtes oli samamodi et 100w kirjas ainult B-)
                            mida sa lohh vahid

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by wert+Oct 30 2005, 20:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (wert @ Oct 30 2005, 20:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                              Originally posted by Sicon00@Oct 30 2005, 18:57
                              Originally posted by MosseVend@Oct 30 2005, 16:46
                              <!--QuoteBegin-RiderS
                              @Oct 30 2005, 11:38
                              Kusjuures mulle õeldi et 1200W max ja 600W nom, et kuskilt paberi pealt oli näinud 

                              Arvan et kui nullid lõpust võtta ja kahega jagada, siis saad umbkaudselt õige tulemuse

                              belive in me see ei ole nii
                              belive in me see kahjuks või õnneks on nii, Tegu üldjuhul suht õnnetute "all in one box" või midagi sellist boom boxiga. Antud elemendi koha kardan, et isegi interneti avarustest ei leia sa midagi. Kuna kipun arvama, et valmistamisel ei mõõda neid keegi, klopsitakse kokku ja visatakse suva mõõtudega kasti ja hopp paari sotiga müüki. [/b][/quote]
                              jah netist nende kohta suur asjalikku ei leia aga ütleme nii et varsti näeme mis neist saab
                              In SPL we Trust! 136,4 db

                              Comment

                              Working...
                              X