Teade

Collapse
No announcement yet.

abi palun

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    abi palun

    kas keegi võix lollile :unsure: inimesele seletada inim keeli mis on Fs, VaS, Qts.Mul olex hädasti vaja teada kuna ei sa muidu kõlari kasti ehitada.Kõlari andmed on muidu XE 802A.8",4oomi,80 watti Rms,160watti max.power,1.5"aluminium voice coil,30oz ferrite magnet.Kas keegi olex nii hea ja ütlex mulle mis on selle kõlari Fs, VaS, Qts ja Hz. ^_^

    #2
    Fs ja teiste tähendused saad siit http://www.salupa.exe.ee/index.php?leht=10/ele&menu=teo Konkreetse elemendi kohta ei oska neid öelda kahjuks kuna pole ise selle elemendiga kokku puutunud. :unsure:

    Comment


      #3
      XE'le ongi suht võimatu (või siis mitte?) konkreetseid andmeid leida. Samuti nagu KA ja Pyramid jne.
      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

      Comment


        #4
        aga kui suur kast(ehk mitu liitrit) umbes kahele 160wattisele kõllile tulema peax

        Comment


          #5
          seda ei saa nii võtta wattidest ple siis absoluutselt kasu.......vaata kuskilt netis või oota äkki keegi annab sulle targemat infot T/S parameetrite kohta. Ja alles siis saab arvutada mingit kasti. Neid teemasi on olnud küll kuidas on nn lollile selgeks tehtud et mingist max võimususest ple siis absoluutselt kasu. Vaata, oota ja looda et kellegil oleks selle elemendiga kogemusi äkki oskab soovitada kasti suurust kuna XE -le nagu enne juba öeldud on väga raske õigeid parameetreid leida.

          Comment


            #6
            Originally posted by Kazpar@Oct 25 2005, 19:22
            aga kui suur kast(ehk mitu liitrit) umbes kahele 160wattisele kõllile tulema peax
            Mitme tolline element on? Või räägid sa samadest 8" XE-dest?

            Comment


              #7
              Soovitan kasutada otsingut kuna keegi siin foorumis on minu meelest teinud 8" xe-le kasti. Ja kui leiad vastuse oma küsimusele siis teegi kast, 2-kambliline (2 elementi nagu ma aru saan).

              Comment


                #8
                ma suudsin nyyd miskit enam vähem selle bassbox6 progega umbsed mõõdud saada.Liitreid tuli umbes 68.kas see on miskit sinna poole we???Tegu on jah kahe 8"subwoofriga

                Comment


                  #9
                  Kõige kindlam oleks vast teha 2x~30l kinnine kast...Siis ei saa väga ämbrisse astuda...:P
                  Ise otsisin ka mingi mitu päeva ikka sellele valjukale parameetreid aga tulutult...Mitte kuskil pole nendest haisugi...Õnneks see kõlar on ikka parem kui king audio...Vähemalt tekitas sellise enam vähem mütaka...
                  Mäll-mäll

                  Comment


                    #10
                    king audiost ikka üle jah.
                    endal oli 15" ja tegi head häält.
                    68 liitrit inverterkasti puhul võib olla õige küll, aga pead ei anna.
                    kui ei kannata enam oodata siis soovitan, nagu mõni teinegi soovitas, teha 2~30 liitrist kasti.

                    Comment


                      #11
                      Isegi alates 25 ~ 30 ltr. vast oleks kinnisena üpris optimaalne.
                      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                      Comment


                        #12
                        mul see kast tagant kalde alla ja toru diameetriks on mingi 14 cm.Aga kui see kast suurex jääb siis lõikan selle väiksemax

                        Comment


                          #13
                          toru diameeter on umbes 140mm, aga palju pikkust on?
                          ja kast on 68 liitrit?
                          toruga on niimoodi, et mida pikem toru, seda sügavam bass, aga ära väga üle ka pinguta kuna liiga pikk toru rikub helipilti.

                          Comment


                            #14
                            eee....toru pikkusex on 36cm.Kui täpne olla siis 36.61cm

                            Comment


                              #15
                              ma täpseid andmeid ei viitsi trykkima hakkata aga kasti pikkus on 90cm;põhja laius:65cm;kõrgus:55cm;kaldus oleva plaadi laius:59cm ning ülemise plaadi kõrgus:43cm;alumise nurga kalde kraadid on 68.16kraadi ja ülemise nurga oma on 111,8 kraadi;seina paksused on 2,5cm.Toru andmed:väljapoolne diameeter on 154,2mm;sees poolse diameetri suurs on 147,9mm ja toru pikkus on 3661mm.Nii vähemalt see BassBox Pro mulle välja arvutas.Need mõõdus on madala bassi kasti jaoks :P

                              Comment

                              Working...
                              X