Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia subwoofer

    Nii sai siis valmsi üks väiksem projekt. Kast on ostetud kokku pandud kujul kasutaja Sicon00 käest. Välimuse kohta nii palju, et alguses võib tunduda naljakas aga harjub ära.
    Pildid ka siis: http://www.pilt.ee/view/521535/

    Ootan siis kriitikat, et teaks mida järgmiste kastide puhul paremini annaks teha (välimuse suhtes just).


    #2
    mina isiklikult oleks Inverteri teinud taha või ette

    Comment


      #3
      jah ma oleks ka inverteri mujale pannud kuid see selleks. teeb see ka head häält?

      Comment


        #4
        Inverterit oleks ise ka mujale pannud aga eespaneelil nagu näha pole lihtsalt ruumi ja tagapaneelil oleks ta imelikult ääre peale jäänud, seega oli ainuke võimalus see külje peale panna. Heli mis see teeb võrdluses mu eelmise projektiga on igati parem, kuna eelmine kast venitas liiga, sellega on aga meeldiv kuulata ei unda nii sama.

        Comment


          #5
          Inverteri paigutus oleks võinud jääda küljele kuid kuhulegi saba poole. Ja viimistlus võiks olla ikkagi pahtel-värv

          Aga räägi, kuidas siis rõhuga lood on ?! See on 35 AC-021 valjukas nagu ma aru saan ? Kas bass võimsam kui 3-ribalistes ?
          Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

          Comment


            #6
            Viimistluse kohta: korteris on sügisel päris halb hakkata värviga jändama kuna pole oma tuba ka, siis pean teistega ka arvestama nii, et värviga proovin järgmisel suvel midagi teha aga mitte selle kastiga. Inverterit ploeks saanud taha poole ka panna kuna tuli arvestada sellega, et kastil pole eriti sügavust ka, ning alguses selle paningi puusse, et tegin inverteri augu ära panin toru paika ning hakkasin elementi sisse proovima. Aga mis välja tuli, selgus tõsiasi, et elemendi magnet jääb segama. Siis saagisin uue eespaneeli ning lisasin selle kasti külge ning esipaneel on nüüd siis 4cm paksune .

            Rõhuga on ikka nii nagu ka originaal kastis oleva elemendiga. "Bassivendadele" jääb kohe kindlasti väheks aga minu jaoks on piisav. Valjukas on pärit jah Estonia 35 AC-021 seest (pole see element mille Rom-i käest ostsin). Ei saa nagu otseselt võrrelda kas bass nüüd võimsam või mitte kuna häälestus sagedus on ka kõrgem kui originaalis täpsemalt siis 37,7 Hz (originaalis oli 31,5 Hz kui ma ei eksi).

            Comment


              #7
              Mul on ka sama elemendiga kast tehtud, 40l ja toru on 7cm läbimõõt ja 10cm pikk.
              Mis on sinu kasti andmed?
              Endal praegu bass vist natu liiga kõrge, tahaks madalamaid ka ja panen vist veidi pikema toru. Kuigi võimendi annab vaid 7-8w päriswatti sellele hetkel, siis ikkagi jääb toru läbimõõdust väheseks ja madala bassiga tuleb vuhin juurde. Paljuga sa seda toidad?

              Comment


                #8
                Kast on 20 liitrit ja toru on 70*300mm. Hetkel on toiteks Estonia UM-010 aga jõulude ajal proovin eraldi võimu hankida.

                Comment


                  #9
                  http://www.hot.ee/madoc/estbass.jpg

                  orans on minu kast ja kollane sinu oma, kas sul madalatest puudu ei jää?

                  Comment


                    #10
                    Ei täitsa piisavalt on.

                    Comment


                      #11
                      B-) mnjah mul oli seal way teine element sees
                      aga kena näha oma kasti teises konditsioonis.
                      In SPL we Trust! 136,4 db

                      Comment


                        #12
                        aga vuhisema ei hakka inverteris õhk? mul on nõrk võim ja isegi sellega, kui madalamad sagedused, siis totaalne vuhin taga, oleks pidanud 10cm läbimõõduga panema

                        Comment


                          #13
                          Kui mingi hullem bassi test panna ja võimul volüüm sinna 8,5 kanti keerata siis hakkab natuke vuhisema, aga tavalise muusikaga pole vigagi ja kes ikka ainult neid bassi teste kuulab. Alguses proovides oli hullem vuhin aga pärast põlve nurga (~90 kraadi) ümaramaks lihvimist muutus olukord palju paremaks.

                          Comment


                            #14
                            Inverteri sisemist otsa tuleb ka jälgida.. et saagimisel ääred sakiliseks ei jääks jne.
                            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                            Comment


                              #15
                              to madoc: kas sa enda kastist ka saaksid pildid üles visata? Oleks huvitav näha teisi variante ka mis tehtud on.

                              Comment

                              Working...
                              X