Teade

Collapse
No announcement yet.

bassikas 2x 75gdn vms elementidega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    bassikas 2x 75gdn vms elementidega

    Tere!

    On siis 2x uuemate s70 kõlarite elemente (membraan sissepoole)
    on vist 35gd või 75gdn vms elemendid, aga mõte selline, et kas on neist mõtet teha bassikas. elemendid siis rööbiti 2oomi peale tuleks ja kast autosse.
    kui auto idee kuhugi ei kõlba, siis tuppa olek ikka ok.
    Et alustaksin siis bbp -ga kasti arvutamist, aga kas kahe elemendiga või (kui siis autosse) on mingeid kindlaid asju mida arvestada või meeles pidada (nt. nende kahe elemendiga ja koos töötades neil)

    Sai vist vähe segane, aga äkki keegi mõne sõna ütleb abix :P

    #2
    Nad ei ole vist tea mis autowoofrid või mis Loomulikut võid sa ju alati katsetada, mis häält nad autos tegema hakkavad :P

    Kui tuppa siis, ma usun et anna aga minna, saab niivõrd-kuivõrd hea küll. Kast teha siis kahe kambriga, st et bassikad eraldi kambrisse.

    Comment


      #3
      Originally posted by bls@Oct 23 2005, 13:46
      Nad ei ole vist tea mis autowoofrid või mis Loomulikut võid sa ju alati katsetada, mis häält nad autos tegema hakkavad :P

      Kui tuppa siis, ma usun et anna aga minna, saab niivõrd-kuivõrd hea küll. Kast teha siis kahe kambriga, st et bassikad eraldi kambrisse.
      võib ju ühte kasti ka nad panna, siis tuleb kast lihtsalt tiba teiste mõõtudega kuna ühte kasti kahe elemendi lisamine nö muudab parameetreid. VAS pooleks, QTS madalamaks jne jne, täpselt peast ei mäletagi enam, mis seal täpselt ja mille võrra muutus.

      _______

      Kui sa nüüd nad autosse paned rööpühendusega, siis ma ei kujuta ette, kust võtad sa 1 oom stable võimu.parem oleks kui 2 kanaliga võim, monosse lülitada ja siis eraldi kanalitesse panna VÕI hoopiski jadamisi ühendada ja siis silda, vaata, kuda endal mugavam on.
      -

      Comment


        #4
        Täh vastuste eest!
        Muidu miks peab 1oom võim olema?
        Kui 2oomi tuleks supaka takistus. 2x4 rööbiti, elemendid.
        Ja kui ühte kasti panna, siis kas vahesein peab olema ka või võivad ühes suures kastis olla? Kui vahesein vahel, siis nagu 2 eraldi kõlarit ju. Võiksin seljuhul samahästi 2 eraldi bassikõlarit ehitada. Mõtlen just et kui selline ühine hea kast teha et rohkem rõhku tuleks.
        Votnii

        Comment


          #5
          Just eelmises postituses ju mainiti ära, et QTS ja VAS ( JNE ) muutuvad, kui vahesein puudub. Kui ühte kasti ehitad, siis oleks mõtekam valjukad ikkagi eraldi kambritesse paigutada, seega vahesein vahele.
          Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

          Comment


            #6
            ehh.. einu ma sain aru, et parameetrid muutuvad. mõtlesin siin lihtsalt, et mida see praktiliselt muudab helis, minu või kuulaja jaoks, et kas oleks ühises kastis, või eraldi kastides mis omavahel "koos" nö.

            Comment


              #7
              oskab keegi öelda, kas see muudab midagi helis, kas ühes kastis koos või eraldi asjad

              Comment

              Working...
              X