Teade

Collapse
No announcement yet.

kasti arvutamisega hädas.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kasti arvutamisega hädas.

    12" GAS silver- element
    FS 26 Hz
    Qms 5,0732
    Qes 0,4362
    Qts 0,4017
    Vas 92 liter
    SPL 88 dB
    max power 500 W

    äkki kellelgi on kogemusi w teadmisi, mitu liitrit peab kast olema ja milliste mõõtudega soovitavalt 2 inverterit)?kast tuleb autosse. hea oleks mingi kompromissvariant, et kast mängiks mõnusalt madalale ning ka helirõhk ei kannataks seetõttu. kasutada on 21 mm vineer. ette tänades.

    #2
    se ei saa ju ometi nii raske olla :P

    Comment


      #3
      Originally posted by 8HZ@Oct 16 2005, 17:57
      se ei saa ju ometi nii raske olla :P
      miks sa siis ise ei arvuta, kui see nii raske ei ole ? :P
      TeamRMS

      Comment


        #4
        minu jaoks on BB pro 6 suht arusaamatu ja ebaloogiline. selleprst muret kurdangi. mingi freeware disaineriga ka ei riski arvutada. ma ei palugi et keegi hullult möllaks minu prst, ml oleks aint vaja et keegi hea inimene ütleks kindlalt mitu liitrit kast ja millised inverterid(2inverterit).

        Comment


          #5
          Originally posted by 8HZ@Oct 16 2005, 20:42
          mitu liitrit kast ja millised inverterid(2inverterit).
          Kasti mahuks on siis 50L, inverter(id)103x56,8 või 2x75x62,2, mille juures on häälestussagedus 27Hz,
          A miks on sul tingimata soov 2 inverterit?

          Comment


            #6
            tänud. kaks selleprst et peenemaid torusid leiab veel kuigi vilistamiseoht on suurem. kast hakkab pagassis elama.. :P

            Comment


              #7
              Originally posted by bls+Oct 16 2005, 19:21--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (bls &#064; Oct 16 2005, 19:21)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-8HZ@Oct 16 2005, 20:42
              mitu liitrit kast ja millised inverterid(2inverterit).
              Kasti mahuks on siis 50L, inverter(id)103x56,8 või 2x75x62,2, mille juures on häälestussagedus 27Hz,
              [/b][/quote]
              27hz? veitss..madal ple vä?:S
              ml endal woofril 35hz häälestussagedus ja see juba madal..st tümmi kuulata vastik..aint dnb head kuulata..või siis bass teste

              ahjaa..kas läheb veel autosse..ja siis peaks just minuarust häälestussagedus kõrgem olema veitsa kuna autokere just võimendab täiega madalaid
              mida sa lohh vahid

              Comment


                #8
                Originally posted by 8HZ@Oct 15 2005, 16:54
                ......et kast mängiks mõnusalt madalale
                Nii oli ju soov :P

                Comment


                  #9
                  minumeelest on ikka õige elemendi ressursid ära kasutada enamvähem, kui seda heli välja ei kannata, mida element teha suudab, siis võiks ju subaka lihtsalt vaiksemalt mängima panna, mitte kastiga seda piirata. se ainult minu arvamus.
                  50 l on ju niigi väike kast, milleks veel väiksemat teha kui suurem matsub paremini

                  Comment

                  Working...
                  X