Teade

Collapse
No announcement yet.

tahaks midagi osta!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahaks midagi osta!

    mida tuleb woofri ostmisel jälgida? seda ma tean ka, et mida raskem on magnet seda parem on woofer! aga rohkemat ma ei tea

    #2
    kõigepealt kui hakkad ostma siis mõtle kus ta sul tõõle hakkab kas autos või toas.nii kui oled oma valiku teinud siis tuleb välja selgitada kas ootad talt mingit mürtsu või kvaliteeti.Päris nõnda ka ei saa õelda ,et mida suurem magnet seda parem on see woofer.Ja muidugi ei tasu kirjade järgi osta et 1000w rms aga hinda pole seda 1000 kr.-gi

    Comment


      #3
      Tuleb vaadata loogiliste võimsustega woofreid, sest võimendi muretsemisega jäävad nii enamus inimestest jänni, kes ostavad omale suure raha eest mingi subaka.Vaata ikka watte ja oome põhiliselt.

      Comment


        #4
        minu arust
        http://www.carsound.ee/?m=tooteinfo&c=12&t=9 lehe lõpu poole subarid on väga head

        nii, et tasugi osta teab mis kilovatte kokku vaid üks korralik 300W rms @ 4 ohm ja siis on ka võimu reaalsem leida.
        In SPL we Trust! 136,4 db

        Comment


          #5
          Originally posted by Sicon00@Oct 15 2005, 23:59
          nii, et tasugi osta teab mis kilovatte kokku vaid üks korralik 300W rms @ 4 ohm ja siis on ka võimu reaalsem leida.
          täpselt

          Comment


            #6
            tahaks ikka autosse panna!
            mul oli enne starsound ja ma olin oma tümpsuga väga rahul(se woofer oli mul toas), aga asi oli selles, et se kast oli liiga suur et seda toppida autosse(116L), siis mõtlesin, et võiks mingi 12 tollise võtta, mis ikka tümmi ja kvaliteetselt mängiks!
            siin tekkiski mul probleem, et milline valjkas valida?

            Comment


              #7
              sõbral peerless 15" autos, tahab 30L kinnist kasti, aga kas sina talle võimu suudad osta ???

              Comment


                #8
                Originally posted by greddy@Oct 16 2005, 01:56
                tahaks ikka autosse panna!
                mul oli enne starsound ja ma olin oma tümpsuga väga rahul(se woofer oli mul toas), aga asi oli selles, et se kast oli liiga suur et seda toppida autosse(116L), siis mõtlesin, et võiks mingi 12 tollise võtta, mis ikka tümmi ja kvaliteetselt mängiks!
                siin tekkiski mul probleem, et milline valjkas valida?
                Tee siis Starsoundile uus kast autosse. Mul ka toas 116L, autos 85L-lõhub samamoodi kui see 116L toas B-)

                Comment


                  #9
                  vaat sellega jõuamegi selleni et autos/toas on erinevate suurustega kastid B-)
                  mida sa lohh vahid

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by rainx666@Oct 16 2005, 11:25
                    vaat sellega jõuamegi selleni et autos/toas on erinevate suurustega kastid B-)
                    kas see peab mingi uudis olema ???

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by MK+Oct 16 2005, 14:14--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MK @ Oct 16 2005, 14:14)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-rainx666@Oct 16 2005, 11:25
                      vaat sellega jõuamegi selleni et autos/toas on erinevate suurustega kastid B-)
                      kas see peab mingi uudis olema ??? [/b][/quote]
                      paljude jaoks ongi, kusjuures.

                      Comment

                      Working...
                      X