Teade

Collapse
No announcement yet.

täielik n00b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    täielik n00b

    tere, olen foorumis uus ja ei tea kui vaenulikud inimesed siin on aga tahaksin vähe targemaks saada.Tahaksn teada milliseid supakaid osta tasub, millist kasti jne.kõike yhesõnaga.Ise proovisin otsida kui siin foorumis on juba kõik targad ja ei saa teie sõnakasutusest aru.Äkki leidub siin lahkeid inimesi kes seletaks asja noobile.

    #2
    Kõige pealt küsimus kuhu sul see subwoofer üldse läheb, kas tuppa või autosse? Teiseks kui suur on eelarve. Mille jaoks sa seda kasutama hakkad kas filmide vaatamiseks või muusika kuulamiseks. Tuppa sobiks näiteks midagi kas Audese või Visatoni toote valikust. Auto elementide koha pealt ei oska sõna võtta kuna endal autot pole. :P Kast arvutatakse juba vastavalt elemendile välja.

    Comment


      #3
      No plaanis oli panna arvuti taha muusika kuulamiseks. Eelarve on häbiväärselt väike-700 eeku <_< .

      Comment


        #4
        Kas võimendi on olemas? Kui see raha on ainult elemendi jaoks siis selle eest juba midagi saab ka aga kui kasti materjali hind ka selle sisse peab jääma siis on nati raskem. Seega küsimus kas kasti materjal olemas?

        Comment


          #5
          kasti materjal pole probleem
          võimendit pole. <_<

          Comment


            #6
            Osta omale toavõim 1330 kulli ja edasi kõllid neid on juba lihtsam saada.

            Comment


              #7
              Originally posted by mafjoss@Oct 13 2005, 14:14
              Osta omale toavõim 1330 kulli ja edasi kõllid neid on juba lihtsam saada.
              eelarve oli juba ära mainitud 700.- nii et ei tasu pakkuma hakata asju mis selle hinna sisse ei mahu

              et ei tunduks et ma ainult kritiseerin siis ma soovitaks sul vaadata vene tehnika poole. Soovitaksin sul osta sellised asjad nagu S70, mis on aktiivkõlarid ehk kõlaris on juba võimendi olemas. S70 paari hinda saad uurida ka siinses foorumis.

              Loodan et sain abiks olla
              In SPL we Trust! 136,4 db

              Comment


                #8
                kõik vastused on oodatud.tänud

                Comment


                  #9
                  700kr. eest saad endale king audio "woofri" ja raadiotehnika y-101 midagi eriti paremat vist ei tule välja selle raha eest.

                  Comment


                    #10
                    S-70 -eid küllaltki tõenäoline saada.Selle raha eest paremat kvaliteeti ei saa.
                    Ei ole nendel viga midagi , iseasi kui pole viga tehtud&#33; B-)
                    Kõik meeldiv tuleb lambist...

                    Comment


                      #11
                      Tänan nõuannete eest.Vaatan, uurin ise edasi.tänud

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by hentz@Oct 14 2005, 14:56
                        700kr. eest saad endale king audio "woofri" ja raadiotehnika y-101 midagi eriti paremat vist ei tule välja selle raha eest.
                        boshmann on parem kui KA, kuid maksab umbes sama palju :P

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by hentz@Oct 14 2005, 16:56
                          700kr. eest saad endale king audio "woofri" ja raadiotehnika y-101 midagi eriti paremat vist ei tule välja selle raha eest.
                          aga kas sa ei arva et teine kanal paneb sel juhul tühja ning see ei ole eriti hea :unsure:
                          In SPL we Trust! 136,4 db

                          Comment


                            #14
                            @Sicon: Vene asi.. mul siiamaani kõik töötab. Muidugi omal riskil..
                            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by VieX@Oct 15 2005, 12:12
                              @Sicon: Vene asi.. mul siiamaani kõik töötab. Muidugi omal riskil..
                              ma oma vene asja "amfitoni" küll ei piina nii <_<
                              In SPL we Trust! 136,4 db

                              Comment

                              Working...
                              X