Teade

Collapse
No announcement yet.

king audia 100w

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    issand jumal selle kõlari nimi ongi king audio.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #47
      Originally posted by electron+Oct 21 2005, 20:06--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (electron @ Oct 21 2005, 20:06)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
      Originally posted by bls@Oct 21 2005, 17:38
      Originally posted by electron@Oct 21 2005, 12:53
      <!--QuoteBegin-VieX
      @Oct 6 2005, 13:41
      EDIT: Siiamaani on tegemist olnud King AudiO kõlariga.. aga nimetatakse teda nagunii seinast-seina kombinatsioonidega

      Ma pole veel kuskil King AudiO kõlarit näinud, siiani on nad ikka kõik King AudiA`d olnud.

      Ma ei suuda lihtsalt naeru pidada :lol: :lol: :P
      Leppige tõsiasjaga et kõlari nimi on King Audio
      Ning sulgege see teema nüüd ükskord, aitab sellest läbustamisest küll B-)
      Minu väite kinnituseks, st. et mina ja ma arvan ka et teea algataja pidas silmas sellist elementi.
      King Audia

      sa too nüüd oma sõnade kinnituseks mõni näide.

      PS: miks teemat sulgeda, kui see nii palju ikka veel küsimusi tekitab?
      PS2: Mina olen sillest king-kong-audiast amu üle saanud, kuid vaidlen siin praegu ainult vaidlemise pärast [/b][/quote]
      Sorry my bad, tõesti ongi minu üllatuseks nimi King Audia
      to electron: oled sa viimased 2 lk näinud mõnda asjalikku küsimust :P
      ma küll mitte

      Comment


        #48
        Originally posted by electron+Oct 21 2005, 12:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (electron @ Oct 21 2005, 12:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-VieX@Oct 6 2005, 13:41
        EDIT: Siiamaani on tegemist olnud King AudiO kõlariga.. aga nimetatakse teda nagunii seinast-seina kombinatsioonidega
        Ma pole veel kuskil King AudiO kõlarit näinud, siiani on nad ikka kõik King AudiA`d olnud. [/b][/quote]
        ee........kus sa elanud oled?
        In SPL we Trust! 136,4 db

        Comment


          #49
          ot :lol:
          inglise keeles on
          audio või audia

          Võtke sõnastik lahti ja uurige
          King audio
          see lihtsalt tundub nii et a oleks
          Eesti Streetrace Foorum
          http://www.vahtraleht.org

          Minu projektid
          www.zone.ee/SoundTuning/

          Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

          Comment


            #50
            Täheortograafiat tuleks õppida, mitte inglisekeele sõnastikku lapata :blink:

            Ei taha jälle halvasti öelda aga mõni on ikka eriline puupea h34r:
            btw.. see naeruväärseim arutelu siin, millele mina peale sattunud &#33;&#33;
            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

            Comment


              #51
              Aga tunnistage ausalt, et see arutelu teeb tuju heaks Kuna vahepeal väga kiired ajad on olnud, siis arvuti taha suht harva satun, kuid siia teemasse kiikan ikka, et tuju tõuseks... Mõni paneb peale tööpäeva lõppu käraka viina, mõni loeb kommentaare king audio/a `st. Vahet pole - lõõgastus ühtemoodi&#33;

              OK. Tunnistan tõesti, et asjalikku juttu pole siin mitu lehekülge olnud ja ega mina seda asjalikumaks pole ka ajanud. Kuid kuna tegemist on selle kõlariga, siis ei saagi väga asjalikku juttu ajada. AINUKE asi, miks sellest nii palju räägitakse on hind. See toob palju segadust. Ma tean omast käest . Kuid sellest ei tohi lasta end eksiteele viia. Väga raske on seda elementi korralikult mängima saada (ma ei ütle võimatu, sest seda on tehtud). Selleks peab tegema nii korraliku ja hea kasti, et masendav on sellist elementi sinna pärast sisse panna. Palju lihtsam ja ODAVAM on väheke kallim element osta ja see tööle ajada. Muidugi kui aega ja viitsimist ja raha on, siis võib ju nikerdada selle kallal ja kui mõni algaja saab selle ka tõepoolest kenasti mängima, võib ta ennast juba asjatundjaks nimetada
              Päikest kõigile&#33;
              Tuleb lihtsalt täiega panna&#33;

              Comment


                #52
                Originally posted by VieX@Oct 23 2005, 14:00
                Täheortograafiat tuleks õppida, mitte inglisekeele sõnastikku lapata :blink:

                Ei taha jälle halvasti öelda aga mõni on ikka eriline puupea h34r:
                btw.. see naeruväärseim arutelu siin, millele mina peale sattunud &#33;&#33;
                ei no
                auto asemel mõnel auta või?
                Eesti Streetrace Foorum
                http://www.vahtraleht.org

                Minu projektid
                www.zone.ee/SoundTuning/

                Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

                Comment


                  #53
                  Kle ninatark - nagu rubriigis juba mitu lehte nähe on, siis täpselt nii se ongi siin &#33; :angry:
                  Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                  Comment


                    #54
                    No selle Audio/Audia on põhjustatud hiinlaste liiga kitsastest silmadest Nagu oleme kohanud ka Puma/Pumma, jne fenomene...
                    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                    Projektide pildid
                    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                    Comment


                      #55
                      Krt, mul oli üks kataloog kunagi, selline kus neid elemente müüdi.
                      Ja kohe kindlasti oli asjal nimeks king audio.
                      King on selline firma, mis teeb igasuguseid asju autole.
                      King audio- kõlarid, makid võimud
                      King tools- tööriistad
                      jne.
                      Darkest beatz...

                      Comment

                      Working...
                      X